Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bugüne kadar kaç kilometre bisiklet sürdünüz?

Scudo
MTB ile , yaklaşık 55-60 km si düz sayılabilecek ve geri kalanı çok zorlu çıkışlar ve keyifli inişlerle dolu bir yolda 33 derece sıcaklıkta güneşli bir günde gidiş ve dönüş toplamda bir gün içinde en fazla 165 km yaptım. gayet keyifliydi. :)

lapseki-çardak-gelibolu-eceabat-gelibolu-lapseki güzergahında toplam 90km yaptım saat 14:30da başladım saat 20:00da lapsekideydim bu arada 142kiloyum :D

• Beğen
Tepkiler: uğur kocaağa
@Cem Şentin

3 gün önceki turumda Kartal'dan Soğanlık-Samandıra-Paşaköy-Ömerli-Kömürlük-Kervansaray-Artvinler Mahallesi-Bıçkıdere-Oruçoğlu-Darlık-Mudarlı-Ovacık-Şekerpınar-Şifa Mahallesi-Fatih istasyonu rotasını izledim. Yorgunluk nedeniyla banliyöye binip Atalar istasyonunda indim ve babamın gazetesini aldıktan sonra eve pedalladım. Artık en uzun yolum 112 km oldu. Merak edenler için turumun ayrıntıları: https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=90250

samsun - amasya 130 km .
19.8 ortalama hız.
61.3 max. hız.
pedallama süresi 6 saat 33 dk.
toplam süre 05.00 başlangıç - 15.00 varış (10 saat)
bisiklet specialized sirrus elite disc
yaş 34

bisiklet ölümleri dursun eylemine gidiş geliş 83 kmcik... daha fazlasına zamanım yok ne yazık ki ama her gün işe gidip gelerek toplamda 2500 km'ye doğru gidiyorum.

bisikletimle beykoz bozhane köyümden başlayıp denize gittim tam 122 km

Şu ana kadar 78 km ile Beyşehir-Kavak Köyü-Seydişehir-Beyşehir 18.08.2012 tarihinde gerçekleştirdiğim günübirlik turu başı çekiyor.
İkinci sırada 77 km ile Konya-Beyşehir(Bayındır Köyü)

1 günde en fazla 50-70 km arası bir şeydir. 3 haftalık bisikletimle 400 km yaptım :)

1 gün içerisinde 260km (+/-20km) olarak geçtiğimiz yaz 40 yaşındaki bisikletim ile beraber gerçekleştirdik.
Kendisine BURADAN tur fotografı da dahil olmak üzere ulaşabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: 2265124
Geri