Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro 052 - 2020 Model Yol Bisikleti Aldım

@qtay edindiğin bilgileri benimle de paylaşırsan sevinirim ☺

Scudo
Aero kadrolar gidebileceğiniz maksimum hızlara ulaşmanız için tasarlanmış bisikletlerdir. Bu yüzden kadronun şekli ve açıları sizi minimum konforda ama maksimum hızda gitmeye iter. Örneğin şu resme bakın,

244147 dosyayı görüntüle

Sizce bu pozisyon konforlu mu? Değil tabii ki ama maksimum hıza bu şekilde çıkılıyor çünkü hava direnci en aza bu şekilde indirgeniyor. O yüzden genellikle konforla hız arasında ters bir orantı vardır ve aerolar da konfordan çok hıza odaklı bisikletlerdir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
062 aero kodromuymuş :naslyany: bendeki 062 endurance diye biliyorum pek aero'ya benzemiyor :) güncel kadroları mı aero?

Aero kadrolar gidebileceğiniz maksimum hızlara ulaşmanız için tasarlanmış bisikletlerdir. Bu yüzden kadronun şekli ve açıları sizi minimum konforda ama maksimum hızda gitmeye iter. Örneğin şu resme bakın,

244147 dosyayı görüntüle

Sizce bu pozisyon konforlu mu? Değil tabii ki ama maksimum hıza bu şekilde çıkılıyor çünkü hava direnci en aza bu şekilde indirgeniyor. O yüzden genellikle konforla hız arasında ters bir orantı vardır ve aerolar da konfordan çok hıza odaklı bisikletlerdir.
Recumbent bisikletler gayet konforlu, hem de en aero onlar :)

062 fiyatına endurance kadrolu olarak hangi bisikletler var ?

Hayırlı olsun kazasız belasız sürmen dileğiyle

benim temasım sele ve gidonla değil mi hocam kadro beni neden rahatsız ediyor ki? bunu birkaç kişi daha yazmış tam anlayamadım..

kadronun geometrisinden dolayı ne kadar eğimle sürdüğünüz. Çok eğimli olursa rahatsız olacaktır.

2020 kadro 062 görünüş olarak(şeklen) aero gibi olsa da kadro geometrisi olarak endurance ile yarış bisikleti arasında bir ayarda kalıyor.
Gayet konforlu bir bisiklet, tavsiye ederim.

Herkese merhaba ben 2020 model carraro race 052 model yaris bisikleti aldim. Tiagre grup sen mevcut. Bu gun yokus inerken bişey fark ettim ön freni sıktığımda tutup biraz saliyo. Sanki akordu bosuk gibi ama akortta milimetirk oynama yok yada milimetirik gocuk dahi yok. Bu normlmidir yada cozumu nedir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

Merhaba Carraro CR052 bakıyorum. Boyum 183cm, iç bacak boyum 85cm. Hangi kadro boyunu almalıyım ?

Sağolun. 56 ile 58 arasında kalmıştım
Tahminimce 58 cok buyuk olacaktir. 54 u onermemin sebebi ise agresif ve atak bir bisiklet isterseniz belki olabilir. Ben 178 boy 83 cm ic bacak boyumla 54 kadro kullaniyorum Carraro Fire da.

@Burak Çavdar 56 alın boyumuz hemen hemen aynı ben 56 kadro 062 aldım

Arkadaşlar 052’nin maşası konik mi?

Geri