carraro da marka olsun

B

BF Okuru

Misafir
Eklenen yada eklenmeyen markaların ticari bir nedeni yoktur arkadaşlar.
Olayları farklı boyutlara taşıyorsunuz.

Marka ekleme bölümü sabit bir sayıya sabit , ve aşılamıyor.

İmzalarına bisikletinin İsmini - Markasını - Modelini , ufakta olsa resmini koyan onlarca kullanıcı var.

Marka bölümünde kullandığı bisikleti bulamayan arkadaşlar bassettiğim şekilde imzalarına yazabilirler.

Bende kullandığım birçok markayı eklemedim , olmadıkları için. ( Örn: Herger , Stevens ) gibi.

Scudo

Göker Gülay

Daimi Üye
Tepki
83
En azından bir açıklama geldi, teşekkürler. Yalnız bu başlık Nisan ayından beri açık ve kimse lütfedip konuya bir açıklık getirmedi. Bu yüzden insanların spekülasyon üretmesi normal. Eminim ki "bize ulaşın" linkinden de bu konuyu moderatörlere yazanlar olmuştur.

selcuk yucel

Daimi Üye
Tepki
124
aciklama yapmak icin sanki biraz gec kaldiniz topigin acilis tarihine bakarsaniz ne demek istedigimizi anlarsiniz.yinede tesekkur ederim bir carraro kullanicisi olarak bizi aydinlattiginiz icin...

Tepki
28
bize bi sabit sayı verilebilir mi peki, havada durmasın bu carraro konusu, bilelim ki kaç olunca marka kısmına geçicez ona göre. ve elbette bu kadar zaman hiç açıklama gelmezse genel bi açıklama gelmezse buraya elbette döner ticari nedendir kasıtlı harekettir diye sözler.. neyse geç de olsa açıklama yapıldığı için teşekkürler.. yani vbulletinin yapısıyla alakalı galiba bu fakat kullanıcısı daha az olan bi marka, diğer markalar bölümüne alınıp, carraro marka olarak orda baş gösterebilir düşüncesindeyim, takdirinize kalmış, saygılarımla..

sametduman

Üye
Tepki
4
evet bende carraro kullanıcısıyım ama profilimde bu markayı koyamamak üzüyor beni ve bütün carraro kullanıcılarını.yönetimden rica ediyoruz...

Hüseyin Demirel

Daimi Üye
Tepki
80
kullanıcı sayısı daha fazla olan bu marka bence listeye gelmeli bianchi kaldırılmalı derim çünkü piyasadaki bianchilerin tartışılıcak pek konusu yoktur.

• Beğen
Tepkiler: Şükrü Ceyhan

randie

Aktif Üye
Tepki
89
@sametduman

Aslinda bir ara sanki Carraro profil resimleri kullaniliyordu, bircok kullanicida gormustum. Sonra kayboldu. Bir de gecen Carraro'nun alt forumunun acildigini farketmistim. Geotech'in hemen altina yerlestirilmisti. O da sonrada kaybolmus oO

aykar66

Üye
Tepki
2
Evet bende kullandığım bisikletin adını ( Carraro 435 daytona) yazabilmek, görebilmek istiyorum. Kader mi nedir önceki bisikletim de Castello AT 100 idi o nu da hiç bir yerde göremiyorum :(

hüseyin özbay

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
Marin
evet bende bir carraro kullanıcısı olarak memnunum ve fiyat olarak gayet güzel.sitede görmek isterim.

randie

Aktif Üye
Tepki
89
Şu siralar Nirve adli markadan bir yuz kat kadar fazla satiliyor saniyorum..

Tepki
1
1 hafta önce carraro athos 24 aldım şimdilik iyi ama servise gitmesi lazım bazı ayarları için.

Tepki
24
benim bisikletim de carrao fakat bisikletim kısmına bianchi yazdım artık carraro yada gereken özen gösterilsin..

bix_61

Daimi Üye
Tepki
39
İsim
BAKİ ÇEVİK
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
ya adamların ürettiği bisikletleri son derece tasarım olarak beğeniyorum şu bendeki bisikletlerimi elimden çıkarabilsem 420 d alacam yok böyle bir marka