Carraro Kullanıcıları Kulübü

Scudo

mersault

Daimi Üye
Tepki
285
İsim
İlhan G.
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar herkese selamlar carrarosportive224 ve 225 arasımdaki farklar nelerdir ?

Emre Varol

Üye
Tepki
45
İsim
Emre V.
Bisiklet
b'Twin
@fishman bende sanırım bu hafta sonu big 929 alıcam bisiklet kaç kg biliyor musun ben bununla alakalı internette birşey bulamadım söylersen sevinirim. Teşekkürler.

Emre Varol

Üye
Tepki
45
İsim
Emre V.
Bisiklet
b'Twin
@Hakan Aker abi çok teşekkür ederim kolay gelsin bu arada yıllık bakımını mı yapıyordun :D

mersault

Daimi Üye
Tepki
285
İsim
İlhan G.
Bisiklet
Carraro
@obezkirpi
Bilgi için teşekkür ederim. Son sorum 224 ün ağırlığı nedir klasmanındaki diğerlerine kıyasla.

Hakan Aker

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Carraro
@emrev spd pedal benimde aklımda da daha tura filan katılmadığım için normal pedal tercih ediyorum bide siz tam ağırlığı sormuşsunuz ben kadro diye okudum tam ağırlıgı 14.5-15 filan yapıyor maşa 3kg tekerlerde 3'er kilo geliyor.

• Beğen
Tepkiler: Emre Varol
B

BF Okuru

Misafir
@mersault carrarolar diğerlerinden bir gıdım daha ağırdır diye biliyorum (eski carraro sportive 227 kullanıcısıyım, kronlardan daha ağırdı ama disk freni vardı)

mersault

Daimi Üye
Tepki
285
İsim
İlhan G.
Bisiklet
Carraro
@obezkirpi tekrar teşekkürler ve bı sefer gerçekten son soru. Carraro 224 almayı planlıyorum fiyat olarak alternativ marka ve modeller ne olabilir ?

B

BF Okuru

Misafir
@mersault

sedona 300 var, kron tx serisi var tx250 tx500 gibi, bianchi touring serisinde 613 var.

ikinci el düşünüyorsanız uygun fiyata başka modeller de bulabilirsiniz muhtemelen. kadro boyu sıkıntısı yüzünden çok fazla kullanamadığım 227mi takasta kullandım, nakit 1300tlye almıştım 1000tlye saydı bisikletçim ve forumdakilere sorduğumda da iyi fiyat vermiş ikinci el carraronuza bisikletçi dedi. bak yine hatırladım güzelim carraromu :(.

üzerindeki donanımları kıyaslayın benzer olacaktır zaten bu saydığım markaların bu fiyatlardaki modellerinde. hangisi hoşunuza gidiyorsa kadro-renk vs olarak onu alın. ama almadan önce kesinlikle deneyin, benim gibi denemeden sipariş vermeyin.

Tepki
0
İsim
Metehan Ürün
Bisiklet
Carraro
bende carraro crs 620 var çok memnunum iyiki almışım diiyorum alacak arkadaşlar göz atsın fayda var ayrıca bisiklet alırken bisikletçileri geziin pazarlık yapın fiyatta düşüyorlar internette bu şans yok iyi pedallamalar :)

ali umur

Üye
Tepki
19
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar merhaba, Carraro BIG 827 27.5 HD kullanıyorum. Sedona 701 MD bisikletimi satıp, carraro'ya geçtim. Alalı henüz 3 hafta oldu, yakında fotoğraflarını da yükleyeceğim.