Carraro Kullanıcıları Kulübü

Scudo
B

BF Okuru

Misafir
Bende bir Carraro kullanıcısı olarak yarın Eskişehir manzaralı bir kaç fotoğraf göndereceğim. Şu an pek müsait değilim ama müsait olduğum ilk boşlukta sizlerleyim.

Kusura bakmayın forumda yeniyim de fotoğraf yüklemek burada çok basitmiş bazı sitelerdeki gibi linkle falan uğraşılmıyormuş. Hemen gönderiyorum.

İşte bu da benim Dül Dül (Babamın deyimiyle). Arkada da Eskişehir.
Not: Merak edenler olursa diye belirteyim fotoğraf Eskişehir Şelale Park'tan çekilmiştir.

M.J.

Daimi Üye
Tepki
175
Bisiklet
Salcano
@Ahmet Teke Bisikletin ağırlığını ölçmedim Ahmet. Sağolsun Carraro'da katoloğunda yer vermemiş. Artık istesemde ölçemem çünkü bisikleti sattım. Tahminim 11- 11,5 kg aralığındadır.

Ahmet Teke

Daimi Üye
Tepki
285
Bisiklet
Scott
@krmtoprak
Cevap için teşekkürler. Ben de aldım bisikleti ama ağırlığı hakkında bir bilgiye ulaşamadım

• Beğen
Tepkiler: M.J.

dengetekerci

Forum Demirbaşı
Tepki
169
Bisiklet
Carraro
@salcano-izmirli
Sportive 227 . 2015 model 46 kadro mat siyah.

Holiganguc

Daimi Üye
Tepki
204
İsim
İlker Ü.
Bisiklet
Carraro
Hele bir İzmir'deki Bisiklet satıcısı Durdu Bisiklet(SHIMANO) (Bostanlı) 'den kaynaklanan mağduriyetimi onların ilgisizliği sebebiyle kendim çözeyim, inşallah bende sıfır aldığım ama onlar sayesinde çizikleri olan, diski eğik olan bisikletimin fotoğraflarını koyacağım.

dengetekerci

Forum Demirbaşı
Tepki
169
Bisiklet
Carraro
@Holiganguc
Bende yaşadım benzer durumu hem salcano da satıcı da serviste. Hemde carraro da.

dengetekerci

Forum Demirbaşı
Tepki
169
Bisiklet
Carraro
@salcano-izmirli
Netten aldığım carraro geldi fakat çizik çıktı birkaç yerinde

Holiganguc

Daimi Üye
Tepki
204
İsim
İlker Ü.
Bisiklet
Carraro
@salcano-izmirli

Abi ben netten almadım, İzmir'deki yukarıda söz ettiğim satıcıdan direk yüz yüze satın aldım bisikleti. Kargoda sıkıntı olmayacağının, anlaşmalı kargolarının olduğunun, kutularının emniyetli olduğunun garantisini kendine güvenen edayla bana yüzyüze verdikleri için aldım. Bisikleti satana kadar başka bir ilde olmamın hiçbir sıkıntı olmayacağını, kendilerinin buradan her konuya yardım edeceklerini söyledi. Ürünü ikna ile bana sattı. (Apaçık kandırmış) sıkıntı yaşayınca orada çalışan arkadaşı telefonla aradım. Tam sorunu anlatırken, dükkanın sahibi küt diye teli alıp "sonra arayın çok yoğunuz burada müşteriler var" diye son derece saygısız bir üslupla neredeyse suratıma kapattı telefonu. Buda onların ticaret anlayışı işte...

Bu bisikleti almadan 1 hafta önce Ankara'dan bir mağazadan aldığım bebek arabasını 2 hafta önce kargo ile bulunduğum şehre istedim. Gayet emniyete alınmış, süngerlenmiş ve sıkıştırılmış şekilde geldi.(kutuyu satıcı güçlendirmiş.) ürünü aldım kurdum. Geçen hafta bir telefon geldi bilmediğim bir numaradan ve bana "Ankara'dan falanca mağazadan arıyorum, size ürün göndermiştik, kargoda bir sıkıntı yaşadınız mı diye öğrenmek istedik" dedi.

Onlarda ticaret yapıyor, bana bisikleti satana kadar ilgi gösterip sonra başından savmaya çalışan Durdu Bisiklet'te ticaret yapıyor.

dengetekerci

Forum Demirbaşı
Tepki
169
Bisiklet
Carraro
@Holiganguc
Yok ya bizdeki çoğu esnaf tüccar maalesef duyarsız ilgisiz parayı aldıkları an iyiler. Sonra seni tanımazlar.

Demir Atlı Adam

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.215
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@oguzhaanbulbul
Km saati vericisini arka tarafa yönlü takmışsınız.

• Beğen
Tepkiler: recepkerim

Ruhpastası

Forum Demirbaşı
Tepki
342
İsim
Şafak Çalışkan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Dahon