Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Kullanıcıları Kulübü

Scudo
Arkadaşlar merhaba.Carraro turney 417 ve remix d modeli arasında hangisini seçmeliyim? Remix d sahibi alüminyum kadro olduğunu söylüyor internette çelik olduğunu söyleyenler olmuş kafam karıştı. Hangisi daha iyidir acaba? İkinci el ikiside 2013 model.Teşekkürler

Hafta başı itibaiyle big 1027 ile aranıza katıldım, kullananlar var mı fikriniz nedir?

teşekkürederim sağolun sizinkide güzel duruyor
tekerleri 2.20 çevirmeyi düşünüyorum sizce nasıl durur

birde sizce seçim olarak doğru yapmışmıyım bisiklet dünyasına yeni katıldığım için çok fazla bilgi sahibi değilim

@Emert20 evet dediğin gibi haklı olabilirsiniz. nedense çok hoşuma gidiyor kalın lastikler salcona daki şastikler beni cezbediyor nedense eğer çok yorma konusunu geride bırakacak olursak hangi markada hangi tür bir 2.20 latik tafsiye ederisniz
birde 2.20 boyutundaki lastikler benim canavarda nasıl durur

rubenacobrakonya-720x320.jpegBen bu lastikleri kullanıyorum yanındaki beyaz yazıların güzel gozuktugunu düşünüyorum sizde böyle bir şey tercih edebilirsiniz.

@Emert20 bu marka nasıldır iyimidir continental race king (link) mi bunlardan hangisi daha iyidir veya daha iyisi vaemıdır siszin tavsiye ettiğiniz lastik patlamaya yol tutuşuna ıslak zeminde kayma konusunda nasıl

Geri