Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive 224, 225 ve 227 hakkında

elbette var 28 e göre tekerlere bakabilirsin arazide daha çok 2.2 tercih ediliyor

• Beğen
Tepkiler: Samil Altundal
Scudo
Teşekkürler cahilligimi mazur gorun , sadece lastik mi değişecek yoksa komplemi yanı jantlar filan , yoksa içindeki samrel üstüne kalın lastik mi takiyoruz

Çok teşekkür ederim...

Peki :( başınızı agrittim ama ne tavsiye edersiniz webde araştırdım bir çok model var 2.2 olmasını istiyorum hangi marka almalıyım veya hangi markaları tercih etmeliyim

Sevgiler

Kimse de dememiş, aga o kadroya 29x2.2 lastik sığar mı diye. İnternetten alırsanız elinizde patlama olasılığı yüksek, çünkü sıģmaz bence, özellikle arkaya. Bir bisikletçide deneyerek almanız daha iyi olur. Tahminim 700x40 civarı bir lastik işinizi görür

Tekerin kadroya sığması yeterli mi, jantların da lastik ölçülerini desteklemesi gerekmiyor mu? Yoksa her janta her kalınlıkta lastik takılabiliyor mu?

Jantlar da önemli tabiki. Yanal genişliğin uygun olması gerekiyor. Fakat genişlik olarak jantı uygundu yanılmıyorsam sportive serisinin.

Hocam carraro sportive 227 alıcam ama 110 kiloyum boyum 1.83 kiloluyum yani 110 kg sorun yaratır mı

Sorun olmaz hocam. İnşallah bu vesileyle güzelce zayıflayıp 100 kg'nun altına indiğinizde psikolojik olarak da bu düşünceyi atarsınız kafanızdan. :)

Bende carraro 225 düşünüyorum, çok methedildi forumda, birde boyuma uygun olarak bu modelde var galiba, boy 1.90 kilo 90. 56 kadrosunu düşünüyorum.

1.83 cm boy ile 56 kadro mu almalıyım

Şu anda piyasada satılan Carraro 225'lerin hangi renkleri mevcut. Bir kaç firmaya mail attım ama gerçek resim göndermiyorlar. Gri ve siyahını merak ediyorum Çift renk olduğu için

Arkadaşlar bu bisiklet için seleye jel kılıfı arıyorum önerisi olan var mı ?

Beyler bende bunun bir alt modelini alıcam ama yine aynı donanıma sahipler disk fren hariç. Bisiklet geliştirilmeye uygun mu ?

Geri