Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive 227

Hepsinin garantisi aynıdır. Koşulları aynı. Yerli firma zaten :)

Scudo
@Oğuz han T hocam almış olduğunuz bisikletin aynı rengin 2015 modelini arıyorum renk olarak ismi tam olarak ne geçiyor acaba resmi ekliyorum bir türlü bulamadım. Screenshot_2016-04-01-11-06-28.png

• Beğen
Tepkiler: sağlıkçı44
Arkadaşlar merhaba carraro sportive 327 ile 227 arasında kararsız kaldım. Amortisörlü maşa ve disk fren için 227 almaya degermi veya başka ne gibi artılar eksiler var ve konyada önerebileceginiz bayi varmı.

@TolgahanBozkrt
Güle güle kullanın :) Deneyimlerinizi paylaşır mısınız lütfen, ben de düşünmekteyim de :)

@kuşlar gibi özgür

Öncelikle teşekkür ederim ve sizede nasip olur inşallah,

Aslında pek deneyimim olmadı malum ramazan ayı niyetliyken pek ter akıtmak istemedim 5km'lik bir sürüşüm oldu sadece.Bu kadarcık deneyimimle sunu söyliyebilirim sadece bisiklet kendi kendine gidiyor,akıyor tabiri caizse.

@berkuai
carraro 225 14,50kg
carraro 227 15.50kg

Carraro sportive 227 28 jant 27 v hd fren 2018 mat siyah kırmızı gümüş(renk olarak görseli yoktu süpriz olucak)renginin siparişini bugün 1870 tl gibi cüzi bir rakama aldım. Fiyattan dolayı biraz kuşku duymadım değil inşallah sorunsuz elime ulaşır. Kurulumdan sonra deneyimlerimi paylaşıcam, merak edenler için bisikletcim.com dan sipariş verdim.

• Beğen
Tepkiler: Cemil Dada
@Oğuz han T hala carraro sportive 227 bisikletinizi kullanıyor musunuz?
evet ise yaklaşık 4-5 yıllık tecrübelerinize dayanarak, memnun musunuz?
ben de 2018 modelini almaya niyetliyim de. daha alt modellere bakıyordum aslında ama donanım olarak bu daha cazip geldi?
tavsiye edermisiniz, veya bu fiyat bandında ne önerirsiniz?

@Oğuz han T hayırlı olsun kardeşim.darısı benim başıma.2.el uygun bulursam alıcam

Arkadaşlar izmir de uygun fiyatla 227 satmayı düşünen olursa talip olabilirim

Merhaba.
Bu modelin 2020 modelleri için ne düşünüyorsunuz? Yani uzun turlar için uygun bir model midir? Ayrıca şu anda 3 bin TL civarında satılıyor. Bu fiyat aralığında tavsiye etmek istediğiniz şehir bisikleti var mı?

@srdrrr
Sportive 227 güzel bisiklet, ben 2018 modelini kullanıyorum. Komponentleri fena sayılmaz, lastikler de öyle, 2019 dan sonra kabloları da kadro içinden geçirdiler. Sizi üzmeyecek bir bisiklettir.
Ancak şunu bilmenizde fayda var. 227 de ön maşa amortisörlü. Amortisörlü olması sıkıntı değil ancak ön maşasında bagaj deliği bulunmuyor. Buna rağmen bagaj takılabilir. Ama ne kadar sağlıklı olacağını deneyimleyenler cevaplarsa daha iyi olur.
Öte yandan 227 değil de 327 düşünürseniz hem 1,5 kilo kadar daha hafif ve diğer bileşenleri aynı bir bisiklet sahibi olursunuz, hem 500 tl kadar az ödersiniz hem de ön maşada da bagaj delikleri olur.

• Beğen
Tepkiler: serdarvekedisi
Sportive 327 1,5kg değil 0,5 kg hafif :) Ben dün 165 km yol yaptım. Ama daha hafif bir bisiklet isterseniz bence bisan trx 8600 ya da peugeot t11 bakabilirsiniz

Sportive 327 1,5kg değil 0,5 kg hafif :) Ben dün 165 km yol yaptım. Ama daha hafif bir bisiklet isterseniz bence bisan trx 8600 ya da peugeot t11 bakabilirsiniz
Doğrudur, ben yanlış biliyor olabilirim.
Ama ön bagaj deliği ve 500 liralık fiyat farkı var. O farka ön arka bagaj ve makulünden heybe alınabilir.

@everhard Dediğiniz gibi sportive 227 ile sportive 327 arasında amotisör ve fren farkı var sadece. Hidrolik ve V fren arasında şu daha iyi tutar diyebilir miyiz?

@everhard Dediğiniz gibi sportive 227 ile sportive 327 arasında amotisör ve fren farkı var sadece. Hidrolik ve V fren arasında şu daha iyi tutar diyebilir miyiz?
Şahsi gözlemim hidrolik disk frenin fren mesafesi ve yağışlı hava performansının daha iyi olduğu. Bana da gayet güven verici geliyor hd fren.
Ancak bu konu sanırım bisiklet camiasının en kadim ve sonuçsuz tartışmasıdır. Kimileri v frenci kimileri hd frencidir :)
Ancak hidrolik diskin daha güncel bir teknoloji olduğu bir gerçek.
Mesela hangimiz otomobil alırken disk frenli değil de kampanalı olsun diyoruz ki (kampanalı fren daha az bakım ister ve daha masrafsızdır)?

• Beğen
Tepkiler: serdarvekedisi
Az önce bayiiye uğradım. 227 ve 327 kalmamış. Gelmeyecek dedi. İnternetten bakacağım artık. Gitmişken kadro boyumu öğrendim. 51 kadroda seleden indiğimde ayaklarım tam yere basıyor. Bayii 48 veya 51 kulllanabilirsiniz dedi. 713 modeli vardı. İçime sinmedi.

Geri