Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

Arasında da çok fiyat farkı yokmuş. Donanım olarak çok fark var mı hocam iki bisiklet arasında.

Bir yandan da 100 ekle ekle çıta hep yükseliyor. Kilit aldım şimdi o paraylada ekipmanları tamamlarım diye düşünüyorum.

Bu arada bende bursada okuyorum :)

Scudo
arkadaşlar, hepinize iyi seneler diliyorum :) 2014, hepimize, sağlık, mutluluk, başarı ve şans getirir umarım. bahar aylarında görüşmek üzere, hoşça kalın...hıı, buarada carraro 2014 kataloğunu merakla bekliyorum. sportive 225 in üzerine bakalım nasıl birşey gelecek :)

carraro 224 kadro boyu sadece 51 cm midir.almak istesem sadece bu boy mu gösteririler.

Merakla bekliyorum ama yok,geçen sene ocak ayının sonuna doğru çıkmış...

Merhaba,
Bisiklet tavsiyesi bölümüne konu açtım ancak geri dönüş alamadım. Açtığım konudaki mesajı aynen kopyalıyorum. Yarın kısmetse sirkeci tarafına gidip bakacağım. Herkese teşekkürler.

Merhabalar,
İsmim oğuz, İstanbul avrupa yakasında oturuyorum. Boyum 1.90 kilo 80. İç bacak ölçüm yanlış ölçmediysem 88cm. Genellikle Bebek - istinye arası kullanmak üzere bisiklet bakıyorum. Aklımdaki model ise carraro sportive 224. Bütçem 700 civarı kafamdaki model çok tavsiye ediliyor zaten ancak birçok ta yeni modeller var. Ne dersiniz ? Benim vücut yapıma göre şu modeli öneririm diyeceğiniz model varmıdır ? Bu arada sanırım kadro boyu olarak 51 cm tercih etmeliyim sanırım doğru mudur? Fazla soru olacak ancak bahsettiğim güzergahta sanırım birçok yerde olmadığı gibi bisiklet yolu yok ancak kaldırımlar geniş. Bebek istinye arası turlayan birçok bisiklet tutkunu vardır diye tahmin ediyorum. Siz araba yolunu mu kullanıyor sunuz yoksa kaldırım geniş olduğu için kaldırım da tercih edilebilir mi ?

İyi akşamlar dilerim.

@rata

selam yaklaşık 3 aydır 224 kullanıyorum hemen belirteyim istanbul da yaşamıyorum , gayet memnunum şimdiye kadar sıkıntı yaşamadım , şehir içi ulaşımda çok kötü olan asfalt yolda gidip geliyorum asfalttaki her taşı hissediyorum neredeyse asfalt kötü olduğu için tabi bisikletlik bi durum yok , kaldırımın müsait olduğu yerde kaldırım daha güzel bir sürüş sağlıyor burada kaldırımlar kilit taşı denilen sistemle yapılmış.

Cevabınız için teşekkür ederim. Ancak bulunmuyor pek 224-225 ler yarın istanbuldaki bütün bayileri arayacağım. Olmadı merida 15-20v den birine yönelmeyi düşünüyorum.

Bugün bisikletçim ile biraz lafladım (Carraro'nun yetkili bayisi). Elindeki listeye bakarak, 2014 model 225'lerin liste fiyatının 1035 TL olarak belirlendiğini ancak ekonomik durum ve döviz kurları nedeniyle bunun artmasını beklediğini söyledi. Mevcut durumu fırsat bilip, daha evvel açıkladığı 2014 fiyatları üzerinde zamlı güncelleme yapan firmalar olmuş, aynısını Carraro'nun da yapacağından emin gibi.

En azından, 2014 model Sportive 225'in liste fiyatının minimum 1035 lira olacağı kesin durumda. Sportive 225 bekleyenlere duyurulur.

Peki 224 ve 225 modellerinde degisen parcalar var mı?

O konuda bi bilgim yok açıkçası. Bisikletçide sadece tek bir A4 kağıdında, bir kaç sütun halinde 2014 fiyat listesi bulunuyordu. Onda da özelliklerin/parçaların/fotoğrafların olduğu ürün kataloğu namına bir şey yok yani. Tek bildiği, elindeki fiyat listesinden yola çıkıp Sportive serisinin 2014'te de vitrinlerde yerini alacağı.

Zaten bu muhabbet de "Firmaların çoğu 2014 ürünlerini lanse edip satışa çıkarttı, Carraro'dan bir ses yok. Henüz siteyi bile güncellemediler." demem üzerine çıktı.

Merhaba,

Bulunduğum şehirdeki satış noktalarında maalesef 225 modeli bulunmuyor. Fabrika ile olan görüşmelerinde şubat başı itibariyle tekrar dağıtımın başlayacağını belirtmişler. Bu arada bayinin birine bu modeli sorduğumda ellerinde bulunmadığını ancak fabrikaya 2 adet bisikletin sipariş edildiğini elindeki sipariş kağıdından gösterdi. Sipariş kağıdında 2 adet Carraro Sportive 225 bisiklet için ödenecek bedelin 1.380-TL olacağı yazılıydı. Yani o bayiye 1 bisikletin maliyeti yaklaşık 700-TL. Pazarlıklarınızda dikkate alın lütfen...:in:

2014 yılı ile birlikte Sportive ailesine 2 yeni ürün girmiş.

Sportive 227 (Renkleri hoşuma gitti açıkçası)
(link)

Sportive 330
(link)

225 için konuşursam 2013 modeli ile 2014 modeli arasındaki tek değişiklik fiyat satırında gözüküyor. Donanım özelliklerinde bir fark yakalayamadım.

• Beğen
Tepkiler: Emrah ONAN
@Sefa.

sportive 330 sabit masa mi bana mi oyle geldi?

Siz söyleyince fark ettim bende, böylesi üst sınıf bir model için neden sabit maşa tercih edilmiş anlayamadım. :s

Ben benim 225 i satacağım alacaklara duyurulur. Bütün kış yattı bisiklet evde. Hala ilk günki gibi tertemiz duruyor. Fırsatını bulunca resimlerini çekip ikinci elde ilan açacağım merak edenler daha önceki sayfalarda resimlerini görebilirler... Fiyat olarakta 750 TL koyacağım... Aklınızda bulunsun... Fuji almaya karar verdim ve yol bisikletine geçmeye o yüzden satıyorum Carraromu nasıl ayrılacağım onuda bilemiyorum :)

Geri