Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

@erphan

Teşekkür ederim. Gidon maşa kilidi mandali kilometre zil derken çok kalabaliklaşdi. Fenerleri alta takınca hem daha güzel göründü hem kullanimi daha pratik oldu hemde üst kısım alan biraz daha açıldı o yüzden. :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo
Siteye üye olduğumdan beri bisiklet arayışı içindeyim, yaklaşık bir haftadır sitede yorumları okuyup duruyorum ama hala karar veremedim. Carraro nun bayan modellerinden hangisini tavsiye edersiniz.

@SEBNEMNUR

Şehir içi ağırlıklı kullanıcak iseniz Carraro sportive 222 yi tafsiye ederim. Ideal bayan bisikleti.

@Oğuz han T

Evet şehir bisikleti istiyorum Oğuzhan bey. Baktığım başka markalardaki bazı bisikletlerde aksesuarları üzerindeydi (çamurluk vs.) ama özellikleri yeterli olmadığını söyledi forumdaki arkadaşlar ve vazgeçtim. Bakıyorum bu modelde de eksikler var giibi.Şimdi ben bu bisikleti aldığımda ilave etmem şart olan bisikletin üzerinde bulunması gerekenler nelerdir?

@SEBNEMNUR

Şart olan birşey yok tamamen size kalmış bir durum ama can güvenliğiniz için kask şart. Bunun dışında sulukda muhakkak olmazsa olmazlardan. Yağmurlu havalarda kullanirim derseniz çamurlukda olabilir. Akşamlari da kullanicam derseniz ön arka ışıklanırma gerekli. Kaç km yaptiğınızı ve kaç km hızla gittiğinizi ögrenmek isterseniz km saatide takılabilir. Bu liste vs vs sizin ihtiyaçlarınıza göre uzayabilir. Ama şu anki haliyle sportive 222 bir bayan için gayet yeterli bence.

• Beğen
Tepkiler: SebnemNur
Arkadaşlar merhabalar, 1 hafta kadar önce ben de Sportive 225 alarak aranıza katıldım. Aslında aklımda başka bir bisiklet vardı ancak. 2013 model bu bisikleti uygun denk getirince kaçırmadım. Sayfada okuduğum kadarıyla genel olarak herkes memnun. Zamanla deneyimlerimi sizlerle paylaşırım.

http://imgim.com/img_20140316_180135.jpg

@Oğuz han T

Biraz once esime carraro sportive 224 bana da sizin de onerdiginiz gibi 222 aldik :) Yardimlarinizdan dolayi tesekkurler.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Oğuz han T
Hocam hergün değişiyor kararım ancak şu anda sedona daha yakın geliyor teker elcik sele yüzünden uzun tura çıkmak için alıyorum çünkü...

@SEBNEMNUR

Bisikletleriniz hayırlı uğurlu olsun. Bol pedallı günler dilerim.

@Ömer KARAN

Tesekkur ederiz Ömer bey :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok güzel bir tercih yapmışsınız ailecek. :) Hayırlı olsun kazasız bol pedallar. Ha bu arada resimlerini bekleriz.

@Safa Arslaner

Evet 227 yi bir haftalık kullanımımdan sonra gözlemlerin şöyle. Sele ilk günler biraz rahatsız etti ama tamamen kalçanın alışmasıyla alakalı bir durummuş sele değişimine kesinlikle gerek yok. Tekerler schwalbe bakıyordum kesinlikle hiç gerek yok gayet güzel akıcı. Sadece elciği velo barendli elcik ile değiştirdim ki bu elcikler gerçekten çok hoşuma gitti tam avuç içine göre yapılmış. Bilginize.

Beyler herkese selam,

Carraro Sportive 225 almaya karar verdim. Bugün bir iki bisikletçi gezdim. Peşin almak istiyorum. Aldığım en iyi fiyat 900 TL. istanbulda elden 850 TL civarı peşin alabileceğim önerebileceğiniz bir yer var mıdır ?

Teşekkürler.

@Oğuz han T

Hocam o da aklımda zaten elimdeki para netleşmedi ona göre hareket edeceğim muhtemelen..

Ancak bu 51 cm 21 inche denk gelmiyor mu?

Bi sedona bayi ile internet üzerinden yazıştım
173 boy
77 bacak boyu aşağı yukarı diye 17 inch olur sana dedi

sedona 345 için bir garip geldi bana?

İş çıkışı bisikletçiye gidip ben de bir 227 alacağım umarım. Saatler geçmiyor. :))

@Safa Arslaner

Boyum 1 76 bacak boyum ortalama 76 cm. Ayaklarım yerdeyken kadro üst borusu ile kasık arasında 2-3 cm boşluk kalıyor ki bana göre tam oluyor. Sizinde bacak boyunuza göre uyar sanırım ama yine imkanınız varsa bir bayiide deneyiniz. Hatta ist avrupa yakasında iseniz benim bisikletde test edebilirsiniz yardımcı olabilirim.

@Barbaros Y

Ben Bursa Tekyıldız bisikletden kargo dahil kapali kutu 9 taksit 1220 TL ye aldim. ist da bu fiyata bulamadim liste fiyati 1320 lira dediler hep. Uygun fiyatlı bulamazsanız sizede tafsiye ederim bu bayii yi.

@Oğuz han T

Ben Bursa'dayım zaten oradan aldım ben de. Teşekkür ederim. Dün akşam aldım bu sabah işe gidip gelmeye başladım ilk 15km rahattı, çayımı içiyorum şimdi. Saygılar herkese. :)

@Barbaros Y

ooo hayırlı olsun Barboros bey kazasız belasız güle güle kullanin.

Geri