Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

@Samil Altundal

Bende ayna olayına girmek istiyorum, eksikliğini hissediyor insan trafikte

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Scudo
@nihat çerkez

Kazasız sürüşler :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar, pedalların üzerindeki küçük, sarı, kedigözleri kısa zaman sonra en ufak sarsıntıda düşüp kayboluyor. kedigözlerinin pedalın içinde kalan plastik arka uçlarını ateşle biraz ısıtıp, düzleştirirseniz, düşmez. naçizane :) birde, bazı arkadaşların, gidonlarını oldukça yüksek , bazılarının düşük ayarladıklarını gördüm ekledikleri fotolarda.bu tamamen kişisel kullanım tercihi tabii :)kendi kullanım şeklinize ve fiziksel durumunuza göre size en uygun şekilde ayarlamanız tavsiye ederim. bisikletlerini yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun der, hepinize, kazasız ve keyifli bol pedallar dilerim. hoşçakalınız...

Erphan bey gidon nasıl ayarlanır ne baz alınır gibi temel bilgileri vaktiniz olunca yazarsanız bize çok katkısı olacağını düşünüyorum

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@erphan

elciklerle ilgili tavsiye için çok teşekkür ederim. resimler çekilmeden 15dk önce falan taktığım için dikkat etmedim aslına bakarsanız. Tekrar bakayım dediğiniz gibi hassas bir konu. Öndeki minik reflektöre katılıyorum. Ne zamandır çıkarıcam hep yalan oldu, bisikletin koyu rengine hiç uymuyor gerçekten. Pompa konusundada şu var zamanla gevşiyor mu bilmiyorum ama şu an baya sıkı. Hiç düşeceğini sanmıyorum ama dediğiniz gibi dikkat etmek lazım.

Son olarak şunu söyleyeyim. Daha önce elcikler için mesaj yazmıştım. Özellikle Velo marka istiyordum ancak denk gelmedi bir şekilde. Seda Bisikletten bunları aldım. Fiyat olarak çok uygun geldi bana. Almayı düşünenler varsa 30TL. İnternette 40tl ye bulmuştum.

@nihat çerkez

10 numara bir hediye olmuş , hayırlı olsun :)

@Mert Özçelik

Süper olmuş , nereden aldın çantayı? linki atabilir misin? tşkler

@Mert Özçelik

1 mayıs perşembe günü sabah yaklaşık 4 saat 15 dk süren yol sonucunda mordogana gittim :) dönüş aynı gün arabayla oldu. yol harika.

• Beğen
Tepkiler: Bülent Oğuz
Kadıköy'deki en iyi carraro servisi hangisi? Bir sürtünme durumu var. Birçok kişide aynı şikayetleri yaşamış. En üst vitesdeyken sanki bir sürütünme oluyor.Frenlerde sıkıntı yok.Malesef bir türlü sorunu bulamıyorum. O yüzden bu sorunu anında anlayıp çözüm getirebilecek bir servise ihtiyacım var.

@AHMET YAZICI

Bende de ön taraf orta vitesteyken her pedal çevirişte ekstra bir tık sesi geliyor , bir de gidon sanki tam oturmamış gibi çok hafif bir oynama yapıyor. Önümüzde ki hafta sonu aldığım yere götürüp göstereceğim.

227 için bu fiyatı nereden aldınız acaba? ben en düşük fiyatı 1200 tl alabildim.

@ALTINBAŞAK

227 için bu fiyatı nereden aldınız acaba? ben en düşük fiyatı 1200 tl alabildim.

Arkadaş Isparta'da imiş. Ben de aynı şeyi merak edip sordum çünkü. Bugün çıkıp bisikletçilerden fiyat alacağım ben de.

Aynı anda arkadaşa da aldığımız sportive 225 bile sıkıntılı çıktı. Aynı sorun az da olsa onda da var. Jant telleri iyi sıkılmadığı için ufak bi tümsek sonrası jant 8 çizmeye başladı gidip yaptırdık. Fren diskler sürtme yapıyordu yaptırdık. Benim teker hava kaybediyor 1 hafta arayla. Ve malum o sürtme durumu. Servislerde pek leb demeden leblebiyi anlayacak türde değil. Benim anlayamadığım bu bisikletlerin kalite kontrolü bu kadar basit mi yapılıyor?

Öncelikle herkese iyi günler diliyorum. 2 Gündür hiç üşenmeden sıkılmadan büyük bir zevkle 116 sayfayı da okudum, çok kısıtlı bilgiye sahip olan bir bisikletseverdim ancak su anda sayenizde bir çok şeyi naçizane ölçüde biliyorum. Bende Carraro 225 almak istiyorum artık bu iki günden sonra. 176 cm boyum var forumda okuduguma göre bana uygun kadro boyu 51 , sizden ricam İstanbulda uygun fiyata taksitle satın alabileceğim yer var mı? Açıkcası internetten almak istemiyorum güven meselesinden değil sadece yüzyüze görüşebileceğim bisikletçiden de bir şeyler kapmak isterim. Ayrıca ahmet bey anladıgım kadarıyla sizde kadıköy civarlarında oturuyorsunuz acaba nerden ve ne kadar aldınız. Herkese teşekkür ediyorum:) Forumun bu sayfaları bende bagımlılık yarattı :) Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

@Ergün yıldız
Hocam ben de senin gibi neredeyse bu forum sayfalarının tamamını okuduktan sonra sonunda spordunyasi.com'dan carraro sportive 225'i aldım geçen hafta. Bu hafta elime geçti. İyi ki almışım. Bisiklet gerçekten çok güzel... Bu arada 9 taksit 1000 TL'ye aldım.

@Ergün yıldız
Sorunuzun muhatabı her ne kadar direkt ben olmasam da lokasyon olarak "Kadıköy" belirttiğiniz için size iki yer önereyim. :)
İlki, Kızıltoprak'ta stadyumun yanındaki İleri Bisiklet (Accell Bisiklet olarak da geçebiliyor). Bir diğeri de Suadiye'de bulunan Star Bisiklet. Benim 225'i Star'dan almıştım, onların hizmetinden bu güne kadar bir sıkıntı yaşamadım ama Star'dan memnun olmayan bisikletçi sayısı da azımsanacak seviyede değil. İleri Bisiklet'i pek kullanmadım ama oradan Sportive alan arkadaşlarım gayet memnun durumdalar. Bu iki mağazayı değerlendirebilirsiniz, her ikisinin de web sayfasında iletişim ve adres bilgileri mevcut durumda.

Iyi geceler:) Dediginiz yerlere internetten bakmistim sefa bey hatta sabah star bisikleti aradım fiyat sormak icin ama stabil flyat olan 1035 i söyledi acikcasi bende daha ucuza bulup aradaki farkla aksesuarlarimi almak istiyorum. Yarin ileri bisikleti de arayacağım evime daha yakin olduğu icin büyük ihtimalle ilk tercihim orasi olur. Peki 225 ile ilgili herhangi bir tavsiyeniz var mi? Teşekkür ederim iyi geceler tekrardan

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:D
Star Bisiklet'ten memnun olmayanlar bulunduğunu söylemiştim, size de o yüzlerini göstermişler. Telefonda fiyat bilgisi istediğinizde büyük ihtimalle ciddi alıcı olduğunuzu anlayamamışlar ve görüşmeyi bir an önce sonlandırmak için sabit fiyat vermişlerdir. Gidip yüz yüze görüşecek olursanız ve pazarlık kabiliyetiniz de varsa makul bir indirim alabileceğinizi düşünüyorum.:)

Geri