Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

Baktım ama beceremedim yine sayacin üstünde iki tuş var onlarla alakasi yok degil mi ?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo
@Samil Altundal
sayacn ustundeki ile hoc isinz yok hocam sayac yerine takili ise yani miknatisli yerine... alttada tele miknatisi takdi iseniz son olarakda bisiketin miknatisa telinr karsi karsiya geleck sekilde aparati 3 mm mesafe ile takildi ise hizlica crvirin tekerlegi mutlaka sayac da sayilar hareket rdecektir

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sonucu yazacağım zahmet verdim sizede biraz daha ugrasayim :)

Yaklasik 2 saatimi aldi ama becerdim bakınız decathlon müşteri hizmetleri salakligi Afedersiniz miknatis doğru pc dogru ayarli ama olmuyor 2 bisikletciye gittim resmen agzima ettiler onlardan almadigim icin taktim mi takiyorum iftari geç açtım şimdi oldu decathlon a anlattim hersey doğru geri gonderin dediler yok ben yaparım dedim saça takılan zimbirti yazi öne degil arkaya bakmali yani pil takilan çıkarılan yer dışarıya bakacak şimdi öyle yaptım oldu neyse sonunda oldu :)

@Samil Altundal
sonunda [emoji1][emoji1]

Yok benim psikolojik destek almam lazim birakip gidemiyorum kaç saatimi aldi :) bu huy meslek hastalığı olsa gerek 10 sene bilgi işlemde calistim

Merhaba bugün ön jantımın üzerinden araba geçti ve jant 8 oldu.Disk ve göbekte sorun yok.teller ve çember gitti tabi.Fabrika ile görüştüm bayi talep ederse göndeririz dedi be aldığım yeri aradım yarın için istek yapacaklar fakat sancılı bir süreç olacağını tahmin ediyorum canım çok sıkkın.Daha önce başına böyle bir sorun gelen arkadaş varmı.Başka bir jant alıp taksam arka başka görüntü ön başka olacak yada elinde fazla olan carraro 225 jantı olan arkadaş varsa ücret karşılığı satın albilirim.Yardımlarınızı bekliyorum ..:(

1 soru daha arkadaslar bisikleti aldigim yer bakım vs gerekmez dedi bugün ise yetkili serviste kesinlikle gerekecegini söyledi genel ağır bakım yapmaya karar verdim 175 TL tutuyor 1 günde teslim ederim herseyi sokulecek dedi birde 3 aylik bakim alıyor mus oda 30 TL ne yapmalı sizce martta aldim böyle bakimlar yaptıran var mi ? Volkan bey çok geçmiş olsun size birsey olmamasi bence en güzeli

Bu gün bir bayiyle görüştüm ve sonuna bi yerde bulabildim bisikleti,bulunduğum ilçeden biraz uzakta ama ellerinde bi tane 46 cm kadro boyunda kalmış.Başka bi yerde bulamadım elimde olsa 51 cm alırdım ama çok fark eder mi?Önceki mesajımda dediğim gibi 190a yakın boyum var ama bisiklet resmen yok yani.Param geri iade olur olmaz almayı düşünüyorum.Bir de bilginiz vardır diye soruyorum trene bisiklet soksam sıkıntı olur mu?Alacağım yerle ilçem arasında mesafe baya varda.Teşekkürler :)

@Samil Altundal
hocam 175 tl bakima verilirmi allah askina

Adam öyle dedi 6 aylik bakim o 3 aylik bu yaptırıyor musunuz siz ?

@Samil Altundal
bana ilk bakim ucretsizz 6 ayda birde isterseni 35 tl ye bakimlariniz yaparz dedi

hocam 175 tl verilmez yapmayin ya :))

Vay anasını benden 175 TL istendi oruç kafa benmi yanlış anladım bilmiyorum ki :)

Arkadaşlar Carraro Sportive 224 almayı planlıyorum.. Buralarda ürünü bulamadığım için netten sipariş vericem ama kadro boyu konusunda kararsızım..

1,83 cm boyum
85 cm bacak boyum..

Bu ürünü kullanan arkadaşlar hangi kadro boyunu tavsiye ederler..
Teşekkürler..

İyi akşamlar , bugun arka tekeri şişiriken sibobu kırdım :) arka lastiği söküp iç lastiği değiştirmek için bisikletçiye gittim . Arka lastiği sökerken kelepçeyi açıp göbekteki mili çıkardım.

2 adet conta 1 adet yay kelepce çıktı. Merak ettiğim konu cıkan bu yay kelepcenin olduğu tarafamı yoksa karşı taramı takılıyor. Biri kendi bisikletinde kontrol edip bilgi verebilirse çok sevinirim .

Teşekkürler

Arkadaşlar Carraro Sportive 224 almayı planlıyorum.. Buralarda ürünü bulamadığım için netten sipariş vericem ama kadro boyu konusunda kararsızım..

1,83 cm boyum
85 cm bacak boyum..

Bu ürünü kullanan arkadaşlar hangi kadro boyunu tavsiye ederler..
Teşekkürler..

carraro 227 sahibiyim 1.80 boyundayım ben 51 aldım ii oldu. denemedim ama 46 ufak olur sanırım

yaklaşık 1 yıl sportive 225 kullandım genel izlenimlerim şöyle

üzerindeki komponentler ağır ama sağlam çok sorun yaratmadılar
genel olarak bisiklet ağır 51 kadrosu 14.98 çıkmıştı km saatli ve pedallı
cst lastikleri olduça kötü,patlamaya direnci yok ıslak yol performansı odukça düşük

spor. 225 i satıp 2014 sedona 320 aldım sabit maşalı kesinlikle bana daha uygun, pedallı km saatli 13 kg 19 kadrosu .

Carraro Sportive 224 Kadro: 51 cm.. Hiçbiryerde bulamıyorum bu ürünü (ayarlarız diyen malum götürücü siteler dışında).. :(
En sonunda facebook'tan yazdım Carraro'ya,fabrikanın telefonunu verdiler.. 18:00'a kadarmış mesaileri.. Yarın arayıp isteyeceğim bakalım,umarım direk fabrikadan gönderirler..

Geri