Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

İç lastik ne model olacak soran arkadaşlar için iç lastik ölçüsü 700 / 35-43.

Scudo
@volkan Öz

çok çook ileride :) tura çıkmayı hayal ettiğim için v-fren tercih ettim yoksa almışken 227 almak mantıklı.

@Ömer Ertuğ
disk frenin turda ne gibi dez avantajlari var ki...ben 73 km yaptim 227 ile superdi gecen pazar

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@çağatay atik

Bir çok turcunun tecrübelerini paylaştığı yazılarında ve tamiri, yokuş aşağı frenlemede ısınması v.b. teknik detaylara baktığımızda v-fren tercih ediliyor.

@Deniz A.
Yazdiklariniza tamamen katiliyorum. indirim falan yapmiyorlar. arkadasimin bisikletini aldik ordan baska biyerde kalmadigi icin. camurluk ve bagaj demiri taktirdi ek olarak. guya indirim yapti bunlarla birlikte. o anki heyecan bizimki tamam dedi :) karttan cektirdi. hesapladik indirim falan yok 60tl de fazla odemis :) demirin takilmasini bekliyoruz cocuk bisikleti demiri gibi birsey takmaya calistilar olmaz bu, disk uyumlu takicaksiniz dedim. aa ondan yok depodan gelcek dediler.1 hafta sonra aldik.birde eldiven icin para odemistik istedigim eldivendi.begendim eldiveni tmm odemeyi alip depodan getiricem dedi murat diye bi adam var sizinle konusanda o sanirim. odeme alindi aaa depoda kalmamis s beden. sirkeciden getircem dedi 2-3 gun sonra gel al. gittik yok. yine salladi 3 gun. yine yok.1 hafta dedi yok. sonra depomuzu su basti dedi. eldiven yine yok :) parayi iade edin dedim olmaz baska urun alin dedi. yok dedim arkadasim gitti yine 3 gun sonra almaya oda sinirlenip m beden almis cikmis. evde duruyo oylece paketinde :) bugun sirkeci subelerini aradim az once.durumu anlattim.bide telde firca yedim :) hanfendi illa o eldiveni mi almak zorundasiniz gelin baska secin diye. evet o eldiveni begendim canim o eldiveni almak istiyo parasinida odedim dedim :) sert cikinca kacamak cevaplar bakariz depoya bilemem var mi yokmu falan...kesinlikle para kazandirmaya degmeyecek insanlar. tek diyebilecegim uckagitcilar. kesinlikle almayin. arastirin tum subeleri arayin sorun depo stoklari falan oluyor mutlaka cikar sansiniza :)

arkadaşlar merhabalar :) 2. el ilan bölümüne mi yazmam gerekiyodu bilmiyorum ama kusura bakmayın :) bnde 2ay önce carraro sportive 227 aldım. ihtiyaçtan ötürü satmayı düşünüyorum. bisikleti şöyle anlatıcak olursam. buraya şuanda resim atamıyorum ama sahibinden de verdiğim ilanda merak eden arkadaşlar bana ulaşıp bakabilirler. 22.4.2014 te sirkeci ileri bisikletten alınmış olup faturası mevcut. kozmetik olarak 0 desem yeridir vuruk çizik düşme hiç olmamıştır. zaten 1 ay kadar istanbul dışında olduğmdan kullanamadım. siz zaten sportive meraklıları olarak bisikletin özellikleri fiyatı konusunda bilgilisiniz o yüzden hiç anlatmıyorum :) ben 1000 liradan satmayı düşünüyorum. Bu foruma yabancı olduğmdan nasıl haberleşiyosunuz çok bilmiyorm o yüzden numaramı yazıyım:0538 814 16 36. bisiklet elden istanbul içersinde satılıcaktır. ciddi almayı düşünen arkadaşlar beni arayabilirler. iyi forumlar hepinize :)

@Hakan Ergökşen

Hoşgeldin hayırlı olsun..

sportive 224 ıle aranıza katıldım. =) uygun aksesuarları nerden nasıl temın edebılırız ? on arka ısık suluk tutacagı elcık dusunuyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum. Iyı forumlar

@berk35
404 km ulastim dun

hocam hepsini aldim... linkleri ile mevcut ozelden mesaj atarim sana

ali expresden cok kliteli bir kadro canrltasi geldi dun. gam note 3 de sigiyor
suluk geldi
satacim geldi
elcikleeim yolda
arka uyarici lamban yolda
pedli taytim geldi

2 gün once a101den el kantari aldim dijital..
Senol abinin orda tarttim 227mi.. canta, kilit, pompa, suluk, zil vs 16.7 kg çıktı.. fazla gibi geldi..
Kron tx500 hd vardi..
Onu da tarttik.. 14.2 kg falan geldi..
Tx 500 un kadro 7005 aluminium mus..
227 kadro sanirim 6061 alu..
Tek dezavantaji bu sanırım carraronun..

Hepsiburada.com da 1035/9 taksit seçeneği ile siparişimi bugun verdim. Site ayrıca 75+75 toplam 150TL hediye Ceki de veriyor.Umarim 7 günde teslimatı gerçekleştirirler.
Almayı düşünen bu kampanyayı düşünebilir. 150 TL ile aksesuar alınabilir Bence.
Video olarak Ileri Bisiklet Kullanma Egitim vs. Bir çalısmaya rastlayamadım. Ornegin Dogru Vites Secimi ve kontrollü Frenleme gibi.

@Aykut Umay
ben yazmistim hocam daha once

bos olarak tam agirli 15.0 kg elektronik tartiya cikardik aldgmiz gun :)

@çağatay atik

lınklerı atabılırsenız memnun olurum. Tesekkurler

İyi günler, uzun süredir şehir-tur bisikleti araştırıyorum. Mosso SMV 771 almaya çok yaklaşmıştım ancak kadro uymadı. Aramaktan yoruldum ve hepsiburada'da 1035 liralık carraro 225'e 150 lira çek ile 100 liralık bonus veriyor. Aslında hiç düşünmediğim bir bisikletti ama ne dersiniz alınır mı? Bir de Fuji Traverse 1.9 var 1.100 lira civarı?

@Tuğrul Tural
dedgn bisikletlerde anlamm ama o fiyata hespdien 225 cok iyi derim

150 cek 100 bonus harika

@çağatay atik

Bisikletim 2 Günde Elime Ulaştı.Bugun de Kurulumunu Gerçekleştirdim. Cok uzun zaman sonra bisiklet kullanan biri olarak Keske daha once Alsaydım.

Bisiklet Park Ayağı 700 B'TWIN - BİSİKLET_Bisiklet Aksesuarları Bisiklet -... - (link)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri