Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

Arkadaşlar bonus kredi kartı kullananlar için hepsiburada.com da hesaplı hem 227 hemde 225 var. Yeni eklemişler stoklarına. Bilginiz olsun...

@Ozook

Arkadaşlar bonus kredi kartı kullananlar için hepsiburada.com da hesaplı hem 227 hemde 225 var. Yeni eklemişler stoklarına. Bilginiz olsun...

Scudo
@Yasin Kara

hocam hepsiburdayi 2 defa aramstm 3 hafya ince 1 kez de mesaj atmisttim 227 yi stoklarinza eklermisiniz diye

ise yarams demekki :)

1314 gordum tabi ben 1150 coktan aldim :))

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ozook

evet pardon 46-51 var .Bende 51 alacaktım fakat kadro bacak arama girdi.1.85 boy var ama bana uymadı.46 lık kullanıyoırum gayet iyi bence.

@çağatay atik

Bende aynı şekilde 227 için öesaj attım yaklaşık 1 ay önce.

@çağatay atik

Bende aynı şekilde 227 için öesaj attım yaklaşık 1 ay önce.

Arkadaşlar, elcik alıcam ama kelepçe çapı ne almalıyım? Bakıyorum bakıyorum bir türlü bulamadım yahu.

@Fikret ERMEK

Velo barend elcik alabilirsiniz

LG-D682TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

carraro 224 bisikletimin jantı 700c ve ne kadar inceltebilirim lastikleri merak ediyorum şuan 700c x 35 sanırım

Merhaba arkadaşlar,

Çok şükür sonunda ben de bir süre araştırdıktan sonra kararımı verdim ve 227me kavuştum.En kısa sürede bisiklet ile ilgili fikirlerimi ve fotoğrafları paylaşmaya başlayacağım.
Herkese kazasız, keyifli kilometreler dilerim. :)

Arkadaslar merhaba 225 kullanıyorum km saatim xlc bir türlü ayarlayamadım :/ tesekkurler

@TolgaK.

Cevabınız için teşekkürler. Ancak sorduğum sorunun cevabı bu değil. Diyelim hadi dediğinizi aldım çapı ne olacak yine soruma dönüyoruz yani.

@Fikret ERMEK

arkadasn dedgi elcik tam oturuyo hocam capi falan ne yapacaksiniz ki zaten standart bu elcikler

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O elciği almayacağım o sadece bir örnekti. Eğer aldıysanız kutusunda mutusunda ölçü vs. yazmıyor mu? Şu ürünü alacağım ölçü olayını çözersem.

(link)

@Fikret ERMEK
Bu elcik standart ve bisiklete uyuyor

LG-D682TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Standart ölçüsünü bilmediğim için tabi :) Teşekkür ederim, gittim elciğimi söktüm ve gidon borusunun çapını ölçtüm. Yaklaşık olarak 230 mm çapı bilginiz olsun :)

Arkadaşlar merhaba, bisiklet araştırıyorum. Sportive 330 sizce hafif trail yapmaya uygun mudur? Sadece yolda kullanmak istemiyorum. Ön maşa amortisor olmaması düşündürüyor

Selam arkadaşlar, bütçem aslında baya düşük fakat sitesinden falan bu sportive serisi çok hoşuma gitti en ucuzu 221 sizce nasıl? ayrıca bunu elden ve nakit alsak kaça kadar düşerler sitede 801 TL yazıyor

Herkese merhaba, 20 yıl aradan sonra tekrar bisiklete binmek harika bir duygu, 224üm ile ben de aranızdayım.

@Ömer Ertuğ

Hayırlı olsun.
bende 225 var ama 227 almadığıma pişman oldum sanırım.Daha 1 aylık bisikletim acaba 225 i satıp 227 mi alsam diyorum.Bilmiyorum bir tatminsizlik var bende sanırım..

Geri