Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

@Ergün yıldız
20 yıl sonra bisiklet sürmeye başlayınca teknik terimler yabancı geliyor.2205 mm lastik için ne anlama geliyor açıklayabilirmisin.??

KM sayacı için değermiş anlaşıldı.Yavaş yavaş çözüyorum..:)

Scudo
@volkan Öz

Km saati icin tekerlek ölçüsü sormuştum , onunla alakali volkan bey.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2205mm büyük ihtimal tekerleğin çember uzunluğu. yani teker 1 tam tur attığında ne kadar ilerlemiş oluyor. bu durumda her tur yaklaşık 2.2 metre ediyor. bu sayede tur adedini sayarak:
1. her turda ne kadar ilerlediği dolayısıyla yapılan km'yi,
2. saniyede kaç tur attığı hesaplanarak hızı
gösterebilirsiniz. Tekerleğin en dış çapını ölçerek, L çember uzunluğunu, R tekerlek çapını göstermek üzere

L=pi*R

formülü ile hesaplayabilirsiniz.

Herkese Merhaba

227 kullanıcısıyım. Eşim için çok daha düşük bütçeli ama baş ağrıtmayacak bir bisiklet arıyorum. Şirin ve çok dandik olmamalı. Önerisi olan hatta 2.el olan varsa iletişime geçerse çok sevinirim.

@Yiğit Günal

Alakasız ama memnunmusunuz bisikletinizden ben de almak istiyorum görüşünüz nedir

227'yi hiçbir yerde bulamadım :/ Gidip alabileceğim sadece Kadıköy'deki İleri Bisiklet var, onun hakkında da her yerde o kadar çok kötü yorum okudum ki oradan almak istemiyorum. Şimdi Ghost Cross 1100 veya Merida 40V / 20 MD filan düşünüyorum onun yerine.

@Deniz A.
Ne gubi şikayetler duydunuz?bende sirkecideki ileri bisikletten aldım tedirgin oldum şimdi..

@volkan Öz

beyler aldgniz bisklet iyi ise satici ile ne isiniz olurki...
bence 227 buldu iseniz kapin hemen

@çağatay atik

Satış sonrası destek servis garanti işleri wuhuuu

@Ali Ç.

hocam daha once satis sonrasina cok isim dusmedi benim ya

buldysaniz alin gitsin bisiklet yok stito ortalikda yok hic

Hem satış sonrası destek konusunda sıkıntı olabilir, hem bisiklette benim farketmediğim bir kusur olabilir, hem de o kadar kaba insanların para kazanmasını istemiyorum :) Yani adamın benimle konuşurken ki tavırları, adamla daha ilk kez konuşuyor olmama ve gayet saygılı, düzgün bir üslup ile konuşuyor olmama rağmen "Kardeş gel sana bir de indirim çakarız ayarlarız raad ol" şeklinde çok sevimsiz mahalle kabadayısı şeklindeydi. Bir de ekşi sözlük'te de haklarında iyi şeyler okumadım.

Edit: Haklarında kötü yorumlar okuduğum yer ekşi sözlük müydü başka bir yer miydi tam hatırlamıyorum, yanlış bilgi vermeyeyim. Burada filan da okumuş olabilirim.

@Oğuz han T

Bende Aranıza yeni katıldım arkadaşlar.Sormak istediğim bir konu var;
Dün ANKARA Batıkent şubesini telefonla arayıp 225 46 kadro varmı diye sorduğumda adamın cevabı 46 lık olmaz 48 ,51.54 var bu markada diye bir cvp verdi acaba doğrumudur anlayamadım.

arkadaşlar 15 gün önce cumartesi ve pazar carraro sportive 227 bisikletimle toplam 100 km yol katetdim ;jel sele kılıfı kullanıyorum,20 km kadarda yağmurda sürdüm,fakat 4 gün sonra hemoroid olduğumu farkettim ve hemen ameliyet oldum;mevlüt topbaşa teşekkürlerimi sunarım...sorum şu bisiklet ile bu hastalık arasında nasıl bir bağ var ve hiç başına böyle bir durum gelen oldu mu????

@Yüce Umut Ö.

227 nin fiyatımı 900 tl yoksa 225 mi bende almayı düşünüyorum Ankara dayım.Yardımcı olursan sevinirim.

@Ozook

225 alt model 900 1000 arasi

227 ise 1200 1300 civari

• Beğen
Tepkiler: Ozook
@çağatay atik

Teşekkürler.
Peşin 900 buldum bir yerden ben alana kadar satılmazsa :))

@volkan Öz

İlgin için teşekkür ederim .

Fakat arkadaşların yazdıklarının büyük bir bölümünü okudum ve 46-51 yazılı sanıyorsam 48 i ilk duydum.

Geri