Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

Herkese merhabalar .. Bugün 224 siparişi verdim. Hayırlısı bakalım. Geldiğinde ilk gözlemlerimi paylaşacağım ..

Scudo
Merhaba sevgili arkadaşlar malum kış bitti sayılır bende bir tatlı su bisikletçisi olduğum için kışın pedal çevirmedim Bu sezona farklı iki ürün olarak başlamak istiyorum

(link)l

Su an bulunan çamurluklar çok siportif bu çamurluğu alıp üzerine ;

(link)

Bu seleyi takmak istiyorum , sakaryada yaşıyorum maalesef istediğimiz ürünler pek yok bilgileriniz benim için çok önemli , ayrıca bakım yaptırmam gerekirmi yaz ortalarında max bir bakım yaptırdım ama sanırım 3 4 aydan beri yatıyor bisiklet ne dersiniz ?

Sevgiler

Merhabalar.. 51 kadrosun için konusuyorum. Pedallar dahil, aksesuarsız ağırlığı 14.5 - 15 kg doğrudur.. Girdiğimiz bir iddia sonucu bizzat tarttık..Bu arada aranıza yeni katıldım buda benim 227 im :)20150402_234311.jpg

@AydinGvn hayırlı olsun Aydın Bey.Bisiklet daşız :) İyi günlerde kullanın ...Düz yollarda yağ gibi kayıyor :)

@orhankou
176 boy içinde 46 mi almalıyız.

@bbybaran ben çok memnunum, tavsiye ederim. disk fren ya da ön amörtisöre gerek duymayacaksanız carraronun başka modelleri de var onlara da bakabilirsiniz

@1dost ben 177 boy 80 cm bacak içi uzunluk ile 51 kadrodan memnunum, 175 civarı tam 46-51 kadro arası geçiş boyu, 46 kadro çok küçük geldi gözüme 51 aldım

bakın diğer carraro kullanıcılarının fotolarından aradaki görünüm farkına siz de bakabilirsiniz
46 kadro
https://www.bisikletforum.com/dosyalar/20150409_214422-jpg.12637/
51 kadro
https://www.bisikletforum.com/dosyalar/20150402_234311-jpg.13125/

@bbybaran aralarında öyle ahım şahım bir fark yok, fiyat carraronun arka vitesinin deore olmasından ve maşadan değil gidondan kilitli amortisörden dolayı biraz fark ediyor, hangisi gözünüze güzel görünüyorsa onu alın

@1dost Kesinlikle tam fit.

received_10153207205697453.jpeg received_10153207205657453.jpeg

Arkadaslar bisikletin normal agirligi 14.9kg. Sadece uzeeindeki amortisor 2.4 kg cikti zaten. Simdi taktigim ise 860gr. Ayakligini cikardim o da 275 gr di. Lastikleri tartma firsatim olmadi ama onlarda gercekten cok etki ediyor agirliga. Sonuc olarak sun resimdeki haliyle bisikletim 12.3kg a kadar dustu. Gidon bogazi ve sele borusunun degisimiyle rahatlikla 11kg civarlarinda olacaktir. Daha fazla bilgi isteyen arkadaslara yardimci olabilirim

• Beğen
Tepkiler: Altınbaşak
@devilmycarlos ilk 1 hafta bayagi bi acisimi cektim ama yaklasik 8 ay oldu alali alistim artik :) su siralar degistirmek planlarim arasinda :D

(link)

(link)

sunların arasında kaldım da..aralarındaki fark eğim.yani biri 60 derece sürüş için diğeri 90 derece sürüş için.ben normalde 60 derece konumda sürüyorum fakat benim toto geniş o yüzden relax geniş modelini alsam sürüş açısından dolayı sorun olurmu ki acaba..yine acı olurmu onu merak ediyorum.

@anahakan
@ Alıntı

bisikleti yeni aldım.1gün sürdüm mahvetti beni.ondan sonra süremedim oturamıyorum çünkü.yani alalı 1 hafta oldu ilk gün sürebildim..bundan önce 10 yıl olmuştur sürmeyeli.

@devilmycarlos hangi seleyi alirsan al 3-5 kullanim cekeceksin o aciyi. Masrafa gerek yok onun icin. Duzenli surdukce gececk o aci merak etme :)

Dostlar bende başlangıç olarak sportive 225 almayı düşünüyorum en uygun Nerede satılıyor?

Geri