Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Cube Kullanıcıları Kulübü

Scudo
@samuelbeckett bisiklet türlerimiz farklı ama bende cube hyde pro var 54 kadro ve rahatsızlık duymadım. (Bir kere boyun ağrısı oldu ama sebebi bisiklet mi bilmiyorum) İç bacak boyum 77, boyum ise 180 cm.

• Beğen
Tepkiler: samuelbeckett
2016—2017 Cube travel veya travel exc kullanan varmı...

Arkadaşlar cube attaın race tiagra modeli alacağım 58 kadro boyum 1.87 bacak 90 cm bana bu bisiklet küçük gibi siz ne dersiniz

WhatsApp Image 2018-03-26 at 19.47.06.jpeg

WhatsApp Image 2018-03-26 at 21.29.35.jpeg WhatsApp Image 2018-03-26 at 21.29.36.jpeg

Cube yakından takip etmeye çalıştığım bir marka. Özellikle tur yol bisikletlerinde güzel kaliteli doğru vites oranları ve kadroları olan ürünleri var. Fiyatlarıda denk markalara göre az daha makul.

• Beğen
Tepkiler: samuelbeckett
@sadi imren
Cocuk bisikleti gbi olmus kanka bi dur Allahini seversen Trek i de mi begenmedin :(

@ersinnsahin
Ust boru esas kisa duruyor.

• Beğen
Tepkiler: ersinnsahin
@sadi imren Merhaba. Yakın zamanda ben de kadromla ilgili tereddüt yaşadım hatta bir konu açtım bununla ilgili. Yani tecrübeli olduğum söylenemez ama kadronun size küçük geldiğini düşünmüyorum. İlk fotoğraf biraz yanıltıcı olabilir. İkinci fotoğrafa göre yorumlarsak da eğer esnek biri değilseniz sürüş pozisyonunuz yani vücut açınız fotoğraftaki gibi olacak ise uzanma mesafeniz normal gibi görünüyor. Bir üst beden kadroya geçtiğinizde uzanma mesafesi sizi daha çok esnemeye mecbur bırakacaktır. Görüntü olarak altınızda küçük görünmesinden ziyade gidona uzanma durumunuza dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Bütün problem seat tube nin 540 yazması diye düşünüyorum 58 kadroda seat tübe uzunluğunun 58 cm olması gerekmiyor mu

WhatsApp Image 2018-03-26 at 19.47.06.jpeg

Canyon'da ölçüler bana 58 yani XL kadroda veriyor orada seat tube durumu farklı endurance kadroda

canyon.jpg

Top tube ölçüleri ikisinin de aynı sayılır cube 575-Canyon 576

capture-20180327-105917.png

Bu da KTM STRADA SEAT 57 TOP TUBE 56 CM

Merhabalar, Cube Travel modeli ile ilgili görüşlerinizi merak ediyorum. Gerek donanım gerekse tip olarak bir hayli hoşuma gitti bu model. Carrraro World CR-T 2018 modeli ile kıyaslayınca fiyat olarak da aşağıda kalıyor. Kıymetli tavsiye ve görüşleriniz paylaşırsanız sevinirim. Mutlu, sağlıklı günler.

Merhaba attention 2016 (link) bu kadro düz diymi ? Maşa alıcağım ama üstündeki maşayı sökmeden düzmü konikmi çok anlayamadım emin değilim bana düz gibi geliyor...Birde aşağıdaki maşaların hangisi veya sizin önerebileceğiniz bu fiyat aralığında maşa varmı ?

(link)
(link)

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: danceros
@dancerosPeki hangi maşa daha iyidir bilginiz varmı ?

@dancerosOnun da siyahını bulamadım[emoji20]

Rengine çok takılma derim.R7 candır ;) danceros arkadaşımızın dediği gibi :harika:

• Beğen
Tepkiler: C.Koc
Geri