Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Cyclist Türkiye

@İlkay Alpertonga Geçtiğimiz aylardan birinde Bursa'da 4 farklı Migros şubesi, 1 D&R, 1 Carrefour, 1 Macrocenter şubesine baktım ve bulamadım dergiyi. Resmi Twitter hesabına da bunu twit ile belirttim ama cevap vermediler.

Scudo
marketlerde satma taraftarı değiller amaç e dergi aldırmak.

Abone olun derim. Her ayın ilk günü elinizde oluyor dergi :harika:

@BerkEvren

Abone olunca dijital ortamda okuyamıyoruz ama. Okumaya zaman ayırabildiğim tek yer toplu taşıma. Yanımda dergi mi gezdireceğim...

İlk başlarda abone olmaya çalışmıştım, ay başında dergi gelmeyince farkettim ki web sitesindeki form çalışmıyormuş, kredi kartından para çekilmemiş - olamamışım.
Artık iPhone üzerinden satın alıp okuyorum. Onu da bu ay okuyamıyorum, sorun var satın alınamıyor. (Bu ay dergi hiç yoktu aslında, ay başında mail atıp cevap alamadım, instagram'dan ilettim, dergiyi koydular... Fakat halen satın alınamıyor. Bunu da belirttim, bekliyoruz)

@Ilter Elmas

+1
Bende her türlü yayını (gazete / dergi vb) digital ortamda okumayı sevmiyorum.Kuşe kağıdın kokusu yeter.

Dergi bu ay satışa çıkmış mı,nerede satıldığını bilen var mı?
Yoksa dağıtım şirketi ile anlaşma mı bitmiş?

@cazci Buralarda geçen hafta yoktu, şimdi gelmiş midir bilmiyorum:

SurYapı Migros, Marka AVM Migros, Nilüfer 3M, İhsaniye MJet, Hürriyet MJet, Podyum Park Macrocenter, Carrefour AVM D&R, Carrefour AVM Carrefour.

• Beğen
Tepkiler: Ilter Elmas
Aynı durum Çanakkale için de geçerli. Gökçeada'da oturuyorum, buraya gelmedi. Çanakkale'de aratıyorum, kimse bulamıyor. Hiçbir yerde yok.

Bahsedilen durum Konya içinde geçerli 2-3 yere sordum bulamadım, bakacağım son 1 yer kaldı onuda hafta sonu bakacağım umarım vardır :)

adamlar da ciddiyet diye bişi yok. kurumsallık sıfır. yaşadığım yerde dergiyi satan bi yer bulamadığım için internet sitelerinden almak istedim. neyse gerekli işlemleri yaptım siparişiniz başarıyla alındı dedi. aradan bir hafta geçti dergi fln gelmedi. dergiye telefon açtım olayı anlattım. telefondaki arkadaş not aldı bu işle ilgilenen kişi geldiği zaman size dönüş yaparız dediler. bir kaç gün daha bekledim dönüş yapan olmadı. neyse internet bankacılığından kredi kartı ekstreme baktım yaptığım ödeme ile ilgili herhangi bir ücret çekilmemiş. yine bu edindiğim bilgilerle mail attım. yine dönüş olmadı. kendi çabalarımla öğrendim ki internet sitelerinden ödeme ile ilgili bir sorun varmış. bende google play storedan satın alıp okudum. hiç bu kadar uğraşmaz idim ama ilgimi çeken bir başlık var idi onu okumak istedim. okudum çokta tatmin edici değildi zaten pişmanda oldum.

• Beğen
Tepkiler: Vedat_Çakar
Bu ayki sayı çok dolu bir içeriğe sahip...
Buraya e-dergiyi yüklemek isterdim ama derginin gelirlerine engel olmak istemedim..
Caner Eler'i yakından tanımak isteyenler için de güzel bir söyleşi var...

Buraya e-dergiyi yüklemek isterdim ama derginin gelirlerine engel olmak istemedim..
cok iyi dusunmussunuz , ben de sirf bu yuzden yani "dergi yasasin" mantigi ile her ay basilmis halini aliyorum. herkese de , her ay olmasa bile arada sirada bunu yapmasini tavsiye ederim.
severek okudugumuz bir dergi devam etsin yeter ki.

• Beğen
Tepkiler: cazci
Geri