Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Cycplus M1

Hocam şu anda iki seçeneğim var ya cyc ya garmin edge 200 sizcs hangisi

Garmin Edge 200, marka değeri daha yüksek olan ancak özellik bakımından Cycplus'a nazaran daha kısıtlı olan bir gps destekli yol bilgisayarıdır.

Yalnızca güvenilir olarak gps'e bağlanıp hızımı takip edeyim diyorsanız Garmin üzmez mutlu eder ancak daha geniş ekranla daha çok veriye sahip olayım derseniz de Cycplus M1 işini gayet iyi yapıyor.

İhtiyaçlarınızı belirleyip ne alacağınıza ona göre karar verebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Ali Eren
Scudo
Görüntüleme ekranı olarak rakiplerine nazaran daha anlaşılır ve basit durduğu için bu ürünü 1 adet holder ve 1 adet kadans ile birlikte siparişini verdim.

• Beğen
Tepkiler: amasseia
Garmin Edge 200, marka değeri daha yüksek olan ancak özellik bakımından Cycplus'a nazaran daha kısıtlı olan bir gps destekli yol bilgisayarıdır.

Yalnızca güvenilir olarak gps'e bağlanıp hızımı takip edeyim diyorsanız Garmin üzmez mutlu eder ancak daha geniş ekranla daha çok veriye sahip olayım derseniz de Cycplus M1 işini gayet iyi yapıyor.

İhtiyaçlarınızı belirleyip ne alacağınıza ona göre karar verebilirsiniz.
Görüntüleme ekranı olarak rakiplerine nazaran daha anlaşılır ve basit durduğu için bu ürünü 1 adet holder ve 1 adet kadans ile birlikte siparişini verdim.
Hocam cycplus sensörü alacağım ama 1 ay uzun süre 2. El alabileceğim yer var mı veya Türkiye satışı olan cyc uyumlu sensör var mı :)

Hocam cycplus sensörü alacağım ama 1 ay uzun süre 2. El alabileceğim yer var mı veya Türkiye satışı olan cyc uyumlu sensör var mı :)
Cycplus özelinde konuşacak olursak Çin merkezli bir firma oldukları için Aliexpress haricinde Amazon, N11 vs. gibi sitelerden sipariş versen dahi ürünün ulaşımı Çin'den olacaktır. Letgo veya Sahibinden sitelerinde ikinci elleri takip etmek uygun olacaktır :)

• Beğen
Tepkiler: İsmetKerem
Bataryası biten cihaz için 10 güne yakın süren görüşmeler sonucu vergi dahil 86 tl kargo ücreti karşılığı 21 Ekim'de Cycplus Factory Store garanti kapsamında yeni ürünü gönderdi. Bugün paketi teslim aldım ama maalesef paketten Cycplus A3 pompa çıktı. Dispute açmadan firmaya bilgi verdim ve iade talebinde bulundum. Bakalım iade prosedürü için nasıl bir cevap gelecek.

ikinci el aldım bakalım bu hafta ulaşır elime, bir tanıdıktan da kapalı kutu sensör aldım o da gelicek haftaya ilk denememi yapacağım cihazla bakalım neler olucak :)

merhaba ben de bir tane almayı düşnüyorum. ıgs10s ile cycplus m1 arasında kaldım. igs10s
kuponla falan 330 liraya geliyor. M1 de vergi satın alırken çıkıyor o da 460a geliyor. sizce igs10se kaç lira vergi çıkar

Merhaba arkadaşlar cycplus kola takılan nabız bandı şarj olurken kolun içine bakan kısımlarda yesil ısık yanıyor,ön kısımda ise kırmızı yesil yanıp sönüyor sizlerdede böyle mi?

satıcıya mesaj attım uygun fiyata verinde alalım diye. hangi ürün için istiyorsunuz diye sormuş. bakalım 200e kapatırsak hayırlı olsun :D

Değişim için gönderdikleri paketten A3 pompa çıkınca dispute açıp geri göndermek istedim. Ama PTT kargo görevlisi sadece gönderici ödemeli olarak paketi kabul ettiklerini ve 500 gr. paket için 232 tl ücret istediklerini söyledi. Ben de daha fazla uğraşmamak adına pompayı kabul ettim ve itirazı iptal ettim. Elimde bataryası bitik işe yaramayan bir cihaz kalınca pil değişimi için cihazı açmaya karar verdim. Cihaz cam presli olduğu için kenarlarından maket bıçağı ile ayırıp camı kaldırdım. Anakart 4 vida ile kasaya bağlıydı. Vidaları rahatça sökünce altta sıkıca yerleştirilmiş pil ortaya çıktı. Pil 3,7V 1200 mAh kapasiteli ve herhangi bir pil dükkanından bulunabilecek sıradan bir pil. 80 tl. ye aynı ebatta 3,7V 1500 mAh kapasiteli bir pil aldım. Lehim ve montaj ücreti olarak da 10 tl. işçilik karşılığı toplamda 90 tl. ye cihaz eski haline dönmüş oldu.
IMG_20211116_193324.jpg

Değişim için gönderdikleri paketten A3 pompa çıkınca dispute açıp geri göndermek istedim. Ama PTT kargo görevlisi sadece gönderici ödemeli olarak paketi kabul ettiklerini ve 500 gr. paket için 232 tl ücret istediklerini söyledi. Ben de daha fazla uğraşmamak adına pompayı kabul ettim ve itirazı iptal ettim. Elimde bataryası bitik işe yaramayan bir cihaz kalınca pil değişimi için cihazı açmaya karar verdim. Cihaz cam presli olduğu için kenarlarından maket bıçağı ile ayırıp camı kaldırdım. Anakart 4 vida ile kasaya bağlıydı. Vidaları rahatça sökünce altta sıkıca yerleştirilmiş pil ortaya çıktı. Pil 3,7V 1200 mAh kapasiteli ve herhangi bir pil dükkanından bulunabilecek sıradan bir pil. 80 tl. ye aynı ebatta 3,7V 1500 mAh kapasiteli bir pil aldım. Lehim ve montaj ücreti olarak da 10 tl. işçilik karşılığı toplamda 90 tl. ye cihaz eski haline dönmüş oldu.
277384 dosyayı görüntüle
mesajı kaydettim hocam sağol inş lazım olmaz ama olursa bu mesaj hayat kurtarır

277384 dosyayı görüntüle
İşte bu kadar hocam 👍

Cihazımın bataryası bittiği zaman yapacağım ilk iş içini açıp bataryayı değiştirmek olacaktı.

Siz benden önce yapmış ve sonrası için klavuz rolünü üstlenmiş olmuşsunuz.

Pil kapasitesini arttırmışsınız, şarj süresinin ömrü daha uzayacak mi bilahare deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

IMG_20211122_153527.jpgIMG_20211122_154353.jpg
IMG_20211122_161441.jpg

6 Kasim'da siparisini verdigim urun bugun elime ulasti. Sensor baglantisi ve saat ayarlamasi simdilik tamamdir.
Suruslerimde test edip denemis olacagim.

Görünüş çok güzel.Hayırlı olsun.Nerde ve kaça aldınız?
Çok teşekkür ederim.
Aliexpress'ten aldım. 490 TL bir adet sensör dahil fiyatı + 100 TL gümrük vergisi.
Fakat şu an bir adet sensör dahil fiyatı 573 TL oldu.

• Beğen
Tepkiler: gunerokn
Hayırlı olsun hocam :) benim sensör daha elime ulaşmadı, ama sensör bağlantısını nasıl yaptınız bilgi verebilir misiniz ?
Çok tesekkür ederim :)
Asagidaki görselde sensorun pil kapagini aciyorsunuz.
Yukarisinda S ve C harflerine gore nasil kullanmak istediginizi seciyorsunuz. (S = speed sensör, C= kadans sensör)
Bundan sonrası en kolayı, cihazın ayarlarından C2 seçeneğine geldiğinizde otomatik olarak sensörü tanıyor ve bisiklete kurulumunu yapıyorsunuz.
IMG_20211123_080636.jpg

• Beğen
Tepkiler: İsmetKerem
Çok tesekkür ederim :)
Asagidaki görselde sensorun pil kapagini aciyorsunuz.
Yukarisinda S ve C harflerine gore nasil kullanmak istediginizi seciyorsunuz. (S = speed sensör, C= kadans sensör)
Bundan sonrası en kolayı, cihazın ayarlarından C2 seçeneğine geldiğinizde otomatik olarak sensörü tanıyor ve bisiklete kurulumunu yapıyorsunuz.
277533 dosyayı görüntüle
Sağolun hocam :)

• Beğen
Tepkiler: gunerokn
Arkadaşlar merhaba, 2 hafta önce teslim aldığım ve 3 kere kullanabildiğim h1 kalp monitör birden bire sürüş sırasında ölçmez oldu pilli bitti herhalde dedim ki henüz 2 saat olmuştu..Eve geldikten sonra şarja bağladım ama hiç bir hareket olmadı şarj olurken led lambası yanardı, ama yanmıyordu. Şarj da olmadı zaten. Ne olmuş olabilir. Üstüne Bir bardak su mu içmeli. Firmayla iletişim kursam değişim şansım var mı? vergilerle postayla astarı yüzünden daha pahalıya mı gelir.

• Beğen
Tepkiler: Sahincansahin
Geri