Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Dağ bisikleti tavsiyeleri

Dediğiniz modellere baktım ama m0011'in sıfırı stoklarda yok gözüküyor. Carraro daytona 911 ise yaylı maşaya sahip. açıkçası bütçemi 40bine kadar zorlayabilirim, yeter ki iyi bir bisiklet alayım. Dediğiniz gibi deore set, hd fren setli, havalı maşalı ve tek veya çift yaprak aynakollu bir bisiklet arıyorum. Başka tavsiyeleriniz varsa açığım, yanıtınız için teşekkür ederim.

İthallerde wrc conor pro xt fiyat performans bence, ama sokma mil yok, lapierre prorace 3.9 sokma mil var, maşa rockshox değil, bir üst modeli prorace 4.9 aldım ben, çok iyi bisiklet. Sokma mil, rockshox havalı maşa, sram gx, maxxis lastik. ama taksitle 40 bine inerler mi, bi sormak lazım. Kargo vs olmayacaksa, verebilirler. Boyum 1.70, m kadro tam oluyor.

Scudo
İthallerde wrc conor pro xt fiyat performans bence, ama sokma mil yok, lapierre prorace 3.9 sokma mil var, maşa rockshox değil, bir üst modeli prorace 4.9 aldım ben, çok iyi bisiklet. Sokma mil, rockshox havalı maşa, sram gx, maxxis lastik. ama taksitle 40 bine inerler mi, bi sormak lazım. Kargo vs olmayacaksa, verebilirler. Boyum 1.70, m kadro tam oluyor.
wrc conor pro yerine 27.500₺ye wrc comp aldım hocam. prodan bildiğim tek farkı crank, shifter'ın falan sram olması, o da zaten kötü bir marka değil sonuçta. şu anlık 2 defa bindim ve gerçekten çok keyif aldım sürüşlerimden. teşekkür ederim tavisyeleriniz için

• Beğen
Tepkiler: Mazm
Kron xc300 bu rengi favorim.
kron-xc-300-27-5-jant-27-vites-hidrolik-disk-profesyonel-dag-bisikleti-2021-model-mat-fume-kir...jpg

İyi günler arkadaşlar 3 yıl boyunca mosso raceline mtb ve carraro sportive 220 şehir bisikleti kullanmaktayım.. Su an değişiklik yapmak istemem sebebi mtb yi sattım ve carraro marka mtb bisiklet almak istiyorum. Big 2918 tip olarak gayet hosuma gitti. Söyle bir sorum var. Şimdiye kadar hep ön aktarıcı 3lü çark kullandım. 2018 de ise ön aktarıcı 2li. Bu cok sorun olur mu? Kullananlar yorum yapabilir mi. Mtb ile şehir içi de sürüyorum dağ bayır da. Cevaplarınız için şimdiden tesekkürler

Selamlar herkese. 2-3 sene sonra tekrardan bisiklet almaya karar verdim. 20-30k bütçem var, sıfır alacağım çünkü taksitle ödeme yapacağım. 2. el bu yüzden alamam.
Şu anlık carraro big 2720 27" 48cm veya Conor 9500 29" 44cm almayı düşünüyorum. Önerilere açığım, herkese şimdiden teşekkür ederim.

Boy: 169
Kullanım durumum: Şehir içinde ve biraz topraklı yollarda kullanmayı düşünüyorum. Çok uzun saatler boyunca sürmeyeceğim, günlük max 2-3 saat.
Önceki rahat ettiğim bisiklet: bianchi rcx426

30k bütçeye bu markalara bir bak derim;

(link)

(link)

(link)

İyi günler arkadaşlar 3 yıl boyunca mosso raceline mtb ve carraro sportive 220 şehir bisikleti kullanmaktayım.. Su an değişiklik yapmak istemem sebebi mtb yi sattım ve carraro marka mtb bisiklet almak istiyorum. Big 2918 tip olarak gayet hosuma gitti. Söyle bir sorum var. Şimdiye kadar hep ön aktarıcı 3lü çark kullandım. 2018 de ise ön aktarıcı 2li. Bu cok sorun olur mu? Kullananlar yorum yapabilir mi. Mtb ile şehir içi de sürüyorum dağ bayır da. Cevaplarınız için şimdiden tesekkürler

Selam Selçuk

2x11-12 aslında tam mtb standartları. Hem uzun yol hem de arazi için işini görür . Kendi bisikletimi 2x12'e ye yükseltmek için uğraşıyorum şimdilerde.

Merhaba herkese 1.80 boyum var 140 kiloyum mtb bisiklet almak istiyorum ama hangi modeli alsam karar veremedim 25 30 a kadar bütçem var ne tavsiye edersiniz.

Merhaba herkese 1.80 boyum var 140 kiloyum mtb bisiklet almak istiyorum ama hangi modeli alsam karar veremedim 25 30 a kadar bütçem var ne tavsiye edersiniz.
Ben yeni carrarı big 2918 aldım gayet güzel bisiklet. Ondan once de mosso raceline kullanıyordum. 2sini de öneririm. Bütçenize göre de fiyatları gayet iyi

Merhaba, dağ bisikletlerinin alt tipleri hakkında bilgili arkadaşlar yardım edebilir mi? Mesela XC var, trail var, downhill, enduro var. Yol bisikletindeki gibi endurance, aero, lightweight benzeri bir ayrım gibi anlıyorum. Bu forumda ve internette bazı yazılar okudum genel bilgi sahibi oldum; ama kafa karıştırıcı yanları da var. Buraya uzun uzun yazmak size zor gelirse güvenebileceğim bir link bırakırsanız çok makbule geçer.

Ayrıca Scott Aspect ile Scale arasında ne fark var, bu ikisi ilgimi çekti ama karar veremiyorum.

Oğlum için düşünüyorum, 150 boyunda, 27 inç XS kadro uygun olur gibi görünüyor Scott sitesinde.
Mesela 29 inç S beden kesin olmaz değil mi? Bizim için 27 inç uygunmuş gibi geliyor.

Nerede kullanacağı konusunda ise böyle velodromun içindeki parkurlar gibi yerlerde süreriz, bir de şehir içi park, bahçe gibi yerler olur.
Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar, orta seviye sürüş için dağ bisikleti almak istiyorum. Ben araştırırken birkaç model arasında kaldım.
Sizlerinde kullanmış olanlarınız varsa fikirlerini merak ediyorum.

Peugeut M13,
Giant Talon2,
Bianchi M0013.

Başka önerisi olanlarda buyursun birkaç kelam etsinler.

Merhaba.

Faydalı tavsiyeleriniz oldu. Ancak maddi olarak eskisi kadar cesur olamadığım için alttaki iki model arasında kaldım. Finalde tavsiyeniz ne olabilir?

Bianchi 29" 12V HD M0011

Carraro Daytano 911 29" 11-V HD

• Beğen
Tepkiler: kaganarda
selamlar birkaç yıl önce bisikletim çalındı artık canım çok çektiği için yeniden almak istiyorum :) carraro big 827 vardı, ona benzer bir şeyler bakıyorum 25 30k civarı ayırdım bisiklet için

... carraro daytona 711 ...

deore 5100 setli, genel olarak fiyat / performans özellikleri görüntüsü hoşuma gitti...

... kron xc 500 ...

shimano cues yeni bir set, acaba deore ile karşılaştırması nasıl net bir açıklama bulamadım, kronun en iyi modellerinden fakat kadrosu sağlamlığı vs nasıldır bilmiyorum

... trek marlin 6 gen 2 ...

bir de trek var... bir üst seviye sanırım aradaki fiyat farkı da carraro ile yaklaşık 10k var. değer mi bu trek i almaya emin olamadım. bunda da yine deore set var carrarounun bir önceki nesili anladığım kadarıyla... dayanıklılık sürüşte keyif vermesi çok farkeder mi bilemiyorum hiç sürmedim.

... ghost kato advanced 20v ...

deore m4100 set kullanan diğer takibimdeki model, kararsız kaldım tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
butçe 10k ne alabılırım,

Merhaba.

Faydalı tavsiyeleriniz oldu. Ancak maddi olarak eskisi kadar cesur olamadığım için alttaki iki model arasında kaldım. Finalde tavsiyeniz ne olabilir?

Bianchi 29" 12V HD M0011

Carraro Daytano 911 29" 11-V HD
Yorum yapabilecek olan var mıdır?

13k bütçeyle Carraro Force 950 mi Bisan MTX 7300 mü Mosso Wildfire mı alınır? Veya bunlar dışında ne alınabilir?

Selam Mike , bence 13 bütçe ile temiz ikinci el garantisi bitmemiş mtx 7400 bulabilirsin.
13k bütçeyle Carraro Force 950 mi Bisan MTX 7300 mü Mosso Wildfire mı alınır? Veya bunlar dışında ne alınabilir?
Selam Mike , bence 13 bütçe ile temiz ikinci el garantisi bitmemiş mtx 7400 bulabilirsin.
Selamlar , aynakol ve ruble uyum durumları kafamı çok karıştırıyor. ÖRNEĞİN , 38T aynakol , 11-51T rubleye uyar mı hiç bilgim yok , yanlış ürün alıp uymayınca iade süreciyle uğraşmak istemiyorum acaba rehberlik edebilecek bi tablo veya bilgilendirmeniz var mıdır teşekkürler..

...
Selamlar , aynakol ve ruble uyum durumları kafamı çok karıştırıyor. ÖRNEĞİN , 38T aynakol , 11-51T rubleye uyar mı hiç bilgim yok , yanlış ürün alıp uymayınca iade süreciyle uğraşmak istemiyorum acaba rehberlik edebilecek bi tablo veya bilgilendirmeniz var mıdır teşekkürler..

Aynakolun uyumluluğunu belirleyen ana konular vites sisteminin kaçlı olduğu, orta göbeğin yapısı. Örneğin 12'li sisteme 9'lu sisteme uygun aynakol olmaz. Kare mil göbeğe de hollowtech uyumlu aynakol olmaz. Forumun işleyişine uygun olarak sisteminiz hakkında genel bilgi verin, hangi aynakolu almak istediğinizi model adı ve daha iyisi linkiyle birlikte paylaşın, uyumluluk konusunda en güzel bilgiyi buradan alırsınız.

Sadece Shimano ürünleri için şu araç faydalı olabilir: (link)

• Beğen
Tepkiler: KrtgSltr
Geri