Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Dağ Bisikletlerimizin Fotoğrafları

DJ ne bilmiyorum ancak özgürlük takas edilmez.😄
...

Dirt Jump.

Daha da özgürlük için takas ediyordur.

IMG_5744.jpg

Scudo
Forumda çift süspansiyon görmek her zaman güzel :)

Son zamanlarda bisiklet sürmek için motivasyon yaratmaya çalışıyorum. Biraz paylaşımda bulunmak iyi gelebilir belki. Bu da benim vidalarına, kadro stickerlarına kadar özelleştirdiğim, kadro rulmanlarına kadar elden geçirdiğim Scott genius 710 bisikletim.

IMG_20240131_174601.jpg
11'li GX resmiyette 42 destekliyor ama ben önce 46 ardından 51 ruble taktım. 51 cayır cayır çalışıyor. Çalışmasaydı custom aktarıcı kafesi alacaktım ama gerek kalmadı.

IMG_20240131_174442.jpg
IMG_20231202_163657.jpg

Forumda çift süspansiyon görmek her zaman güzel :)

Son zamanlarda bisiklet sürmek için motivasyon yaratmaya çalışıyorum. Biraz paylaşımda bulunmak iyi gelebilir belki. Bu da benim vidalarına, kadro stickerlarına kadar özelleştirdiğim, kadro rulmanlarına kadar elden geçirdiğim Scott genius 710 bisikletim.

314293 dosyayı görüntüle
11'li GX resmiyette 42 destekliyor ama ben önce 46 ardından 51 ruble taktım. 51 cayır cayır çalışıyor. Çalışmasaydı custom aktarıcı kafesi alacaktım ama gerek kalmadı.

314294 dosyayı görüntüle
314296 dosyayı görüntüle
51 rubleyi kaç eğimli rampalarda kullanıyorsun?

Benimki burdakilerin yanında hiç bir şey ama bende ekleyeyim (Bisan Mtx 7050HD 27.5 Jant)Not:Tamamiyle orjinal yıl başında aldım bisikleti 1 ayda yaklaşık 80km yaptım ve mitas lastik pişmanlıktır anında eriyor20240109_082527.jpg

benim gocaovlan :) daytona 911 dağ bayır çamur :)314304 dosyayı görüntüle
Temiz bisiklet hastalığım var sanırım... Salonda beraber bisikletforumda takılacak kadar aşırı temiz. Nacizane bisikletim;

314324 dosyayı görüntüle
Bu kadar ekipman çok çok fazla değilmi ben ana kilidim (sele borusunda dolanmış olan )elops 920l art3 bile ağır geliyor rahatsız ediyorken hele hele areklim abi gibi dağa taşa çıkmak en azından şu anlık benim için imkansız

Bu kadar ekipman çok çok fazla değilmi ben ana kilidim (sele borusunda dolanmış olan )elops 920l art3 bile ağır geliyor rahatsız ediyorken hele hele areklim abi gibi dağa taşa çıkmak en azından şu anlık benim için imkansız
Ortalama 60 kilometrenin üzerinde tur yapınca heybe takmak şart oluyor birde hava durumu dengesiz olunca . Heybelerde yiyecek yedek lastik yağmurluk lastik tamir seti power bank kahve bardağı ve kahve termosu var ( kahve biraz şımarıklık ama olsun :) )

Geri