Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Dahon Kullanıcıları Kulübü

@Bahadır ÖZEL
bi diğer tahminim oydu zaten. gidona sırt çantamı takarak bisiklet kullanıyorum. tellere baskı yaptığını düşündüm şimdi çantayı kendime doğru takıyorum çok baskı olmuyor. bakalım son yaptığım ayarlar ne kadar gidecek.

Scudo
Dahon d7 gri bisiklet arayan arkadaslar calindi kayboldu deyip arıyorsanız elimde suan izmirdeyim 05426522362 sahibine ulasmak istiyorum

Merhaba,bende aranıza katılmak için dahon d8 modelini almayı düşünüyorum.İstanbul avrupa yakasında nereden alabilirim acaba?
şimdiden teşekkür ederim.
keyifli pedallamalar...

Bugün etkinlik vardı, Brompton gelmişti, biraz test sürüşü yaptım, beğendim. 16.8 jant biraz değişik ama katlanma mekanizması tam bir efsane.

Önümüzdeki aylarda raflarda olur!

GOPR2444_1457887166734_high-01.jpeg

• Beğen
Tepkiler: mhd
@mhd Başlangıç 900 - 1.000 € seviyesi olur diye düşünüyorum, bu yöndeydi söylentiler. Nisan'da çıkar heralde.

• Beğen
Tepkiler: mhd
Aliexpress üzerinden kulaklık aldım. AEC marka, 15 USD telefon ile eşleşiyor, araç olmayan yerlerde binerken ve koşarken kullanmayı düşünüyorum. Kalitesi güzel geldi bana.
Dahon'un kırmızı ise uyumlu olsun diye kırmızı aldım. Siyah, beyaz, mavi, kırmızı seçenekleri var.
Hem kulaklık, hem BT ile cep telefonu konuşması yapabiliyorsunuz.
Üzerinde mikrofonu var.

Bu fiyata çok memnun kaldım diyebilirim.

20160314_121035.jpg 20160314_121102.jpg 20160314_121126.jpg

• Beğen
Tepkiler: deterjan
Tolga bey bu kulaklık iPhone ile uyumlumu acaba teşekkürler

@maranga44 akşam deneriz, ben Note 4 kullanıyorum, eşimde var iPhone, haber veririm.

Cevabınız için teşekkür ederim bende böyle bir kulaklık düşünüyordum.deneyimleriniz benim için çok faydalı olacak

Bende bunu aldim Aliexpress'ten 25$'a. Bluetooth ozellikli ve ses duzeyi cok iyi.20160315_131256.jpg

@maranga44 iPhone6 ile sorunsuz çalıştı, bilginize.

Bugün fren kolu ve fren pabuçlarını satın aldım.
Deore T611 gümüş fren kolu ve Deore T610 gümüş fren ayaklarını heralde yarın takmış olurum.
Benim gidon ve gidon boru hepsi gümüş renkli olduğu için daha güzel uyum sağlar diye düşünüyorum.

Fren performansı ve görünümü için fotoğraf gönderirim.
Geçen gün duramayınca artık dayanamadım değiştirdim mecburen. :)
Sele, lastik ve fren konusunu çözdük, artık gerisi keyfe keder.

Bende orijinal fren ayaklarını Shimano BR M422 fren ayakları ile ve fren pabuçlarını Baradine ABS Tech pabuçlar ile değiştirdim.Fren performansı oldukça arttı.Kolları da değiştirdim mi işlem tamamdır.IMG_6652.JPG

Merhaba ;ben dün Dahon speed pro tt alarak aranıza katıldım.Bisikleti 2. el aldım bugün komple bakım için dahon servisine götüreceğim . Ümraniye'de oturduğum için bana en yakın korkut bisiklet var" (link)" ama firmayı tanımıyorum firma hakkında bilgisi olan var mı?.

Frenlerin montajı tamam, şimdi güvenli bir hale geldi diyebilirim.
İlk aldığım zaman söylemiştim, 2016 Vitesse D8'de sele ve fren sistemi bu markaya yakışmamış. :)
Hidrolik disk kadar değil tabi ama şimdi acil durumlarda rahatça duruyoruz.

20160317_104129.jpg 20160317_104147.jpg 20160317_104154.jpg 20160317_104303.jpg

@ekrem58

Bisikletin ilanını görmüştüm,demek size kısmet oldu.Çok güzel bir bisiklete benziyor.En kısa zamanda yorumlarınızı bekliyoruz.İyi günlerde kullanın.

Teşekkürler. Yarın için Bisiklet gezginden. Komple bakım için 100tl talep ettiler. Bana çok geldi. Bu fiyat normal mi?. Birde korkut bisiklet bana yakın. Nasıl bir esnaflar. Bilgisi olan var mı?

@ekrem58

Bike&Outdoor Fenerbahçe Şubesi'nde Veli Kaplan usta var. Tamir ve bakım konusunda uzmandır. Bildiğim kadarı ile Korkut bisiklet yalnızca satış yapıyor, tamir hizmeti yok.

Geri