Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Dahon Kullanıcıları Kulübü

@ugurbahadir
Hocam seninki de vybe 2015 model sanırım aslında bu bisikleti alacaktım ama 2016 da uzatılır gidon olduğu için aldım ama açıkçası renginden dolayı aklım mavide kaldı

• Beğen
Tepkiler: ugurbahadir
Scudo
Yok o benim eskisi. Su anda 2015 d8 var. Bende gidon bogazini degistirdim cok rahatladim.

Bendeki carraro 225 satabilsem bende alcam. Bi civciv dahon of be. 2.el kovaliyorum ama

Valla ikinci eller de artik piyasa canlandi fiyatlar artiyor.

Dahon espresso d24 almak istiyorum. Fiyatları çok yüksek ancak ikinci el araştırması yaptım. Yok. Dahon espresso d24 sahibi olan arkadaşlar memnunlar mi, kolay katlanip açılıyor mu, ağırlık ne kadar, aksesuarlar takabilir miyim ve kendileri nereden aldı

@Sümeyye Arslan Olana rastlamadım ben, bulamama sebebiniz alan yok, forumdaki herkes ağız birliği ile 20 inç üzerinin katlanır işlevselliğine uymadığını, pratikliğini kaybettirdiği yönünde hemfikir.

Herkese Merhaba,
Dahon d8 bisikletimin dış lastiklerini değiştirmek istiyorum. Önerebileceğiniz markaları paylaşırsanız çok sevinirim.
İyi sürüşler....

@coziko Bir arkadaş bunu önermiş forumu kurcalarken denk gelmiştim (link) kullanan biri onaylarsa iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: coziko
@coziko Schwalbe Marathon veya Marathon Plus fazla fazla iş görür.
Bizim iki Vitesse D8 üzerinde Marathon var, çok memnunuz.

@Sümeyye Arslan
Amacin cok katlanmadan kullanmak ise dusunebilirsin. Ama katlayip kaldirmadan alma tasimak ise. 1. İhtimal icin alacaksan katlanirlar ayni donanimli bisikletlere gore %20 %30 pahali bu maliyetide katlama mekanizmalari sebep oluyor. Tam amacini belirleyerek bisikletine karar verebilirsen daha f/p oraninda karar vermis olursun.

E5553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

image.jpeg image.jpeg

2016 vybe sele çok rahatsız ,linkteki sele eski bisikletimde kullandığım seleydi ki nfor selesiydi katlanıra çokmu kaba olur ?(link)

• Beğen
Tepkiler: LucaBrasi
@Dağhan o linkteki sele gitmez bu güzel midilliye hem ederi de ucuz değilmiş.

Buna bir kere siyah bir tane brooks b17 standart sele alacaksın ve sele olayına noktayı koyacaksın. Sonra bisikleti değiştirsen bile seleni değiştirmeyeceksin.
İhmal etme aman takipteyim.. :D

@coziko

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

merhaba arkadaşlar dahon mu d8 sahibiyim.fren papucu olarak ne alabilirim.önerilerde bulunabilirrseniz sevinirim.

Selam,

Bu arkadaşta benim düldül...
Yaklaşık 3 seneden beri beraber gidip geliyoruz.
Hepinize iyi sürüşler...

Dosyalar

• IMG_0869.PNG
    IMG_0869.PNG
    77,3 KB · Okunma: 107
  • IMG_0870.PNG
    IMG_0870.PNG
    243,5 KB · Okunma: 101
  • IMG_0871.PNG
    IMG_0871.PNG
    83,8 KB · Okunma: 104
  • IMG_0872.PNG
    IMG_0872.PNG
    126,1 KB · Okunma: 106
an itibariyle araniza katilmis bulunmaktayim dahon sl mu satin aldim urun kargoda,geldiginde detayli bir sekilde bilgileri aktaracağım.bu surecte beni bilgilendiren dostlarima ozellikle @MURAK beye tesekkurlerimi borc bilirim

arkadaşlar fren pabucu ile ilgili önerisi olan varmıdır acaba.

Geri