Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Dahon vybe C7A

@ismqil bendeki vybe c7a dan herhangi bir ses gelmiyor yaz-kış, yağmur-çamur kullanırım..

Scudo
@ismqil
Hareketli mekanızmalara arada sprey ile yağ sıkmanız fayfa sağlar aksine hepsinden ses gelme durumu olabilir. Gerçi ben çok nadir yağlıyorum kron var ama hiç ses duymadım. Aynı şekilde birde strida katlanır bisikletim var ondada hiç ses duymadım

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
@Yusufclp
Ben en iyisi ikinci el c7a alıyım [emoji1]

HUAWEI GRA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Yusuf'san
Benim tern link b7 de mf-tz21 shimano var. Bunu ne ile degistirirsem daha rahat ederim acaba?

@Hamunpatra
Shimano Megarange serilerini araştırın derim 14-34 oranları vardı.

Arkadaşlar bisikletim tern link b7 2015 model. Bende ruble değişimi yapmak istiyorum. Benimkinin üstünde mf-tz21 shimano yazıyor bunu mftz31 ile değiştirsem olur mu? Benim bisiklete uyar mı?
Sadece rubleyi almak yeterli mi? Yoksa zincir aktarıcı falan da mı değişecek.
Beylikdüzunde yim. Orda bunu yapabolecek bir usata var mı?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba,

Vybe C7a için fren sistemini yenilemek istiyorum. Fren kolu fren teli ve bacaklar. bunu daha önce gerçekleştiren var mıdır? nelere dikkat etmek gerekiyor.

Mesela,

Linkteki ürünleri adapte edebilir miyim?

Vybe modelinin retro kırmızısı vardı bir aralar. İstanbul'da herhangi bir bayide bulabilir miyiz acaba?

9613707313202.jpg

@Mehmet Nejat Karahan
Ankara'da buldum

(link)

illa İstanbul olsun diyorsanız İstanbul'da ki bayileri tek tek aramanız lazım :)

(link)

Teşekkürler. Dün bir iki bayi dolaştık bulamadık. Fiyatlar uçmuş bu arada. 2 yıl öncesine ait bu modeli maalesef bu yılki fiyattan veriyorlar. Bir Boardwalk vardı, 3500 TL etiket basmışlar:(

@Mehmet Nejat Karahan
Boardwalk D8 o modelde güzel chromoly çelik kadro bir bisiklet değerlendir derim

@Ned Stark
Abisi alacaktık da nakit verelim dedik, 3500'den 3000'e düştü, almadık. Tamam retro, çelik, 8 vites ama etmez o paralar bu aletler. Alırım Tern Link A7, bin lira da cebimde kalır.

• Beğen
Tepkiler: Ned Stark
@Mehmet Nejat Karahan
Aynen etmez katılıyorum satıcı örnek vererek analtcam 2018 model bisikleti alırken ona geliş fiyatı 1000 tl ise karını koyuyor 1400 diyelim bir sene sonra satılmasada zam koyuyor hemde abartı bir zaman ikinci sene satılmasın yine öyle tam bir vicdansızlık

Geri