Decathlon fiyatlarının uçması

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
11.174
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu kanunen yasak. Müşteriye ödeyeceği nihai fiyat TL cinsinden beyan edilmeli. Ürün fiyat etiketleri de bu şekilde olmalı. Ki bence olmamalı.
Yasağı takan mı var ? Ülke yol geçen hanı gibi olmuş.

Scudo

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.295
Bisiklet
Scott
Dechathlon sitesin de güncelleme var sanırım, geliyor gelmekte olan, Dün çadır ipi ve çadır çubuğu alacakken vazgeçip bugüne bıraktım, bakalım bu kararsızlık bize kaça mal olacak.

Burak Uğurlu

Forum Bağımlısı
Tepki
4.134
İsim
Burak Uğurlu
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bence bu konunun başlığında bir yanlış yönlendirme var.

"decathlon'un fiyatları uçmuş" dendiği zaman, sanki ülkede her şey tıkırında da decathlon birden parton çıldırdı deyip fiyat etiketlerini ikiye katlamış gibi bir algı oluşturuyor.

Halbuki decathlon fiyatları değil ki yalnızca uçan, bu akşam 2.5₺ mazota zam gelecek mesela, 30₺ ye kadar çılacağı söyleniyor yakıt litre fiyatlarının.

Bance başlığın adı şöyle olmalı,

"ülkenin uçuşuna rağmen decathlon'un fiyatları"

😎

BayCicik

Daimi Üye
Tepki
466
İsim
Özer Cicik
Bisiklet
b'Twin
Decathlon ürünlerine zam geldi.

Bisikletlere baktım. 42 binlere çıkmış 34 binlik olanlar.

Geçen gün sipariş verdiğime mi sevineyim, fiyatların bu haline mi üzüleyim bilemedim.

SerdarCYCoo2Bursa

Jiroskopik Kararlılık
Tepki
3.303
İsim
Serdar
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Pinarello
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Fiyatlar uçmuyor, Türk Lirası değer kaybediyor; uçan kaçan bir şey yok, hızla değer kaybeden bir para birimi var…değer kaybetmeye de devam edecek gibi duruyor,,
Alacağım olan bir müşteriye gittim geçen hafta adam ödemeyi Euro ile yaptı. TL karşılığı 2300 kadar olan ödemede bile adam abi helal olsun dedim, bu bedellere bile düştü mü artık TL yerine dedim, adam haklı olarak 1 ay önce kenara TL koysaydım şimdi +1000 TL daha vermem gerekecekti böyle 35 euro değerinde TL cebimde kaldı dedi.. Ekonominin kitwbını yazanlar, kaçıncı baskıyı çıkarıyoruz diyordu, 6 mı 7 mi ne.. 😑..

Samet M.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.242
İsim
Samet
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Decathlon ürünlerine zam geldi.

Bisikletlere baktım. 42 binlere çıkmış 34 binlik olanlar.

Geçen gün sipariş verdiğime mi sevineyim, fiyatların bu haline mi üzüleyim bilemedim.
34.000 olan 105 grup setli bisiklet ciddi fırsattı, hala da uygun sayılabilir. Yerli üreticiler sora setli bisikletlere 30.000 diyor şu sıralar

BayCicik

Daimi Üye
Tepki
466
İsim
Özer Cicik
Bisiklet
b'Twin
Hayırlı olsun, bence o fiyat bandında en iyi tercihi yapmışsınız.
Evet öyle gibi. Uzunca süredir inceliyordum zaten. Yerli olarak bilinenlere de bakıyordum ama bu ürün gerçekten hoşuma gitti. Geçen gün gittiğimde uzunca bir süreden sonra ilk defa mağazada gördüm. Zam vs beklentisi ile ufaktan borçlanarak da olsa satın aldım internetten.

Bir önceki bisikletim Triban520 idi siyah beyaz olan. Çalındı. Bisiklet sporuyla arama bir mesafe girmişti. Şimdi yeni yıl yeni el diyerek tekrar aldım. Umarım pandemi öncesi tempoma dönebilirim.

Yol bilgisayarı bakıyorum şimdi de :)

erman karabaş

Aktif Üye
Tepki
85
İsim
haplo
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
rc500, rc120den daha ucuz ii mi

Şafak Başlar

Forum Demirbaşı
Tepki
367
Bisiklet
b'Twin
Kur değişikliğinden güncellenen fiyatlara bir de asgari ücretin artmasına bağlı olarak artan çalışan maliyeti de ekleniyor. roket...

erman karabaş

Aktif Üye
Tepki
85
İsim
haplo
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ahahaha :))
Sanırım 500 indirimde diye fiyatına dokunmadılar. İndirim bitince arttıracaklar veya tekrar satışa çıkarmayacaklar diye düşündüm ben.
muhtemelen ellerindeki stok bitince gelmeycek bi daha bencede :)

batikanunver

Aktif Üye
Tepki
259
İsim
Batıkan Ünver
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
decathlon firması TR mağazalarında mevcut piyasa koşulları ve döviz kurlarından dolayı stok durumuna göre fiyatlama yapıyor. yani ürünler her bittiğinde ve stoklar güncellendiğinde fiyatlarda artış olarak raflara girecek şeklinde bir politika izleyeceği şeklinde bilgi aldım. (kaynak; şirket için çalışanlar)
haberiniz bilginiz olsun

StanicEnemy

Forum Bağımlısı
Tepki
6.251
Başlangıç
2021—22
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ürünleri kaliteli olsa anlarımda hem düşük kalite hem zam komik gerçekten.

• Beğen
Tepkiler: Ricochet

Umur Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
2.170
İsim
Bora
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
RC100'ün satışı bitmiş galiba, internet sitesinde göremedim. Yani nası bi bisikletse, ucuz olsa bile alan yok galiba. Tercihlerim muazzam ya :)