Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Elektrikli bisiklet devri

Ben de aynı şekilde yapıyorum. Yalnız dizlerinizin kötü olması pek iyi bir işaret değil gibi. Selenin boyunu doğru ayarlıyor musunuz acaba?

Scudo
E-bikelılardan da bi “karbonluların e-bikelıları aşağılaması” konusu gelmesin mi o zaman :p
Bizi herkes aşağılıyor zaten :agla:

Neyse ki sıcak soğuk demeden tüm yıl işe bisikletle gidebilmenin keyfi var ;)

Bence sadece şu ürünü geliştirseler diğer hiçbir şeye gerek kalmayabilir. Çünkü pillerin sorun olduğu ve ağırlığından dolayı sevilmediği şartlarda, tak-çalışır gibi aparatlar daha işlevsel geliyor.

Mesela bu ürün:
(link)
(link)

Menzili muhtemelen geliştirilecektir. Takması sökmesi kolay. Dik rampalarda uzun tur yapanlara büyük kolaylık sağlayabilir. Şehiriçi kullanıcılarının da 90%'ının ihtiyacını karşılayacaktır.

Abi bu da çok çirkin be. Yakıştıramadım bisiklete bu aleti. Daha iyi görünümlüleri yapılacaktır.

Mesela bunun gibi:
(link)

• Beğen
Tepkiler: mcanerg
Yollarda sık görülen, marketlerde 2 ayda bir satilan araçların çok büyük bölümü elektrikli bisiklet değil. Hemen hepsinde el gazı yada benzer bir düzenek var. Ağırlıklarindan dolayı sadece pedal çevirerek gitmek imkansız. Benzinli motorsikletlere göre ucuz ve plaka zorunlulugu olmadiğı için tercih ediliyor.

Yollarda sık görülen, marketlerde 2 ayda bir satilan araçların çok büyük bölümü elektrikli bisiklet değil. Hemen hepsinde el gazı yada benzer bir düzenek var. Ağırlıklarindan dolayı sadece pedal çevirerek gitmek imkansız. Benzinli motorsikletlere göre ucuz ve plaka zorunlulugu olmadiğı için tercih ediliyor.
El gazı yeri açık oluyor, aslında el gazı takılması yasak, takıldığında ehliyet gerekiyor :D
Ama ağırlıkları gitmeyi imkansız kılacak kadar fazla değil bence, aküyle beraber 25 kiloyu geçmiyorlar. Ben okul dönemi boyunca okula git gelimde kullanıyorum, düz yolda ortalama 20 ile gidiyorum elektriği açmadan, yokuşa sararken açıyorum. Açıkçası normal bisikletten bu bakımdan daha rahat oluyor. Tabii ki uzun yola çıkmada normal bisiklet daha rahat ettiriyor, ama bununla 30 km civarı yolları da yaptım sadece yokuşta kontak açarak. Elektriğin fiyatı çok ucuz olduğu için (bir şarj 1-2 tl) bisiklet kullanmayan insanlar için bile kısa git geller için iyi oluyor.

El gazı yeri açık oluyor, aslında el gazı takılması yasak, takıldığında ehliyet gerekiyor :D
Ama ağırlıkları gitmeyi imkansız kılacak kadar fazla değil bence, aküyle beraber 25 kiloyu geçmiyorlar. Ben okul dönemi boyunca okula git gelimde kullanıyorum, düz yolda ortalama 20 ile gidiyorum elektriği açmadan, yokuşa sararken açıyorum. Açıkçası normal bisikletten bu bakımdan daha rahat oluyor. Tabii ki uzun yola çıkmada normal bisiklet daha rahat ettiriyor, ama bununla 30 km civarı yolları da yaptım sadece yokuşta kontak açarak. Elektriğin fiyatı çok ucuz olduğu için (bir şarj 1-2 tl) bisiklet kullanmayan insanlar için bile kısa git geller için iyi oluyor.
ağırlığın en bariz etkisi yokuş çıkmada oluyor zaten, 25kg bir bisiklet için bence de oldukca ağır

• Beğen
Tepkiler: Y. B. Tekin
Geri