Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Erdoğanlar Bisiklet

(link) Tane fiyatı 175 TL.

Tam ihtiyacım olduğu anda gelmiş bu indirim. Bu fiyat uygun mu arkadaşlar?

Scudo
@Mehmet Metin Levent
Hepsiburada'da bana özel en düşük 193'e indi. 175 iyi rakam, bir çift kapayım...

@Koray Gürel

Siparişi vermiştim dün, bugün arayıp teyit ettiler.

@Serkan Mıstınoğlu Hocama bu süreçte sorduğum sorulara verdiği cevaplar ve tavsiyeler için çok teşekkür ederim tekrardan.

İnşallah kullanmaya başladığım zaman fikirlerimi de paylaşacam.

• Beğen
Tepkiler: Road_Runner
18 ağustosta sipariş vermiştim bu gün kargoya verdiler. Sitede sipariş sırasına göre kargoya verdikleri yazıyor.

@sLck rica ederim :harika: En kısa zamanda bisikletinize kavuşur ve kazasız kullanırsınız inş :)

• Beğen
Tepkiler: sLck
Bana göre en güzel zaman, bekleme süresi.:D

Ekipmanı sipariş etmişim / satın almışım ondan sonra heyecanla bekliyorum.:cool:

Alışveriş yapan herkese hayırlı ugurlu olsun.İyi günlerde kullanın.

Pazar günü verdiğim siparişim için az önce kargo takip numarası gönderdiler. Sanıyorum Erdoğanlar da Fazla mesai var bu gece :)

• Beğen
Tepkiler: Kerim BEŞER
Erdoğanlar için konuşmadan genel olarak ele alıyorum konuyu.

@OnurA dolar ile malzeme alıyor. Sanki dolar olarak nakit elinde tutmuş gibi kar elde etmek istiyorsa o zaman malzeme almayıp elinde Dolar olarak tutsaydı. Misal ben 2016 ekimde 855 dolara bir telefon aldım. O zamanki kurdan TR fiyatının altındaydı. Şuan ise bugünün kurundan baktığım da TR fiyatının da üzerinde almış oluyorum. Öyleki TR fiyatı bile zamlanmasına rağmen 855 doların altında. Nasıl olacak şimdi ? Ben bunu ikinci elden satarken şuanki kurdan mı almış gibi yapıcam ? Satıcı ürün alıyor o parayı artık bozdurup bir ürüne çeviriyor. Bitti gitti. Ürün değerlenir mi yani sizin bahsettiğiniz gibi. Bankada nakit olarak tutsun parayı o zaman.

@9magiko ben sadece erdoğanlar için demedim yani genel bir örnek verdim. Konusu açılmışken buraya yazmak istedim. Ben ticaret ile uğraşmadım hiç. Memur zihniyeti var bende ama yani bazı şeyler sinir bozucu oluyor artık. Haklısınız Erdoğanlar gerçekten fiyat olarak diğer satıcılara göre daha iyi durumda ve kur artışına en iyi şekilde dayanan firmalardan biri ama genel olarak gerçekten fiyatlarda bir artış var.

Bu artışı hep dolara bağlıyorlar. Dolar 7 tl yi gördü fiyatlara zam geldi. Sonra 5.3 e kadar geriledi şuan 6.1 seviyelerinde fiyatlar hala doların 7 tl olduğundaki fiyatlar. Örneğin Decathlon en baz çadır mart ayında 89 tl iken şuan 139 tl. Bende 1 buçuk ay önce 119 a almıştım.

@Gencay39 şimdi eski kurdan aldığı ürünü aynı fiyata satmaya devam edecek. Yeni ürünü yeni kurdan aldığı için işte aradaki alış fiyat farkını zAten o yeni seri ürüne yansıtacak.

Tüketici olarak yani tüccarların bu mantığına tamam doğal demeye devam edersek düdüklenmeye devam.

Ama sizinde dedikleriniz mantıklı bir lafım yok ben sadece alım gücü düşen bir tüketici olarak bu ücretlendirme politikasına üzülüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Ned Stark
@Devilsbutcher 2016 ekimde 855 usd 2600 tl yapıyordu şimdi 2600 tl 419 usd yapıyor. Yani paran yarı yarıya değer kaybetti bu en temel.senin örnek verdiğin mantıktan hareketle: kur 3 tl civarıyken 2600 tl ye aldığınız 855 doları, bugün bozdurduğunuzda “kur 6 tl “ size 2600 tl verdiklerinde hakkınız olan 3400 tl yi almadan bereket versin deyip dönüp gitmeniz gerekir. Bu karışık birşey değil. İnsanlar ticaret yapmak yerine paralarını bankaya koyabilir evet ama herkes parasını bankaya koyarsa bankacılık yürümez.bankacılık para alıp para satmak üzerine kurulu bir sistem.banka sizden %12 faiz getirisi taahüdü ile aldığı parayı yatırım yapmak, ticaret yapmak isteyene araba almak isteyene %20 ile satar prensip bu.herkes parasını bankaya koyup kimse ticaret yapmazsa banka parayı satacak kümse bulamadığından sistem çöker.Adam Parayı bankaya koymak yerine parayla mal alıp satmayı tercih etmiş neden usd maliyetleri sebebiyle zarar etsin.kuru yansıtacak fiyatlarına tabiki de. Geçen bayram da hem kuru yansıtmadılar hem de üzerine %23 indirim yaptılar millet yurt dışından 700 tlye getirteceği bazı malzemeleri 300tl ye aldı.Gayet iyi bence daha ne yapsınlar?

• Beğen
Tepkiler: Abdülkadir Ergin
@Gencay39
ne oldu iç lastik işi? erdoğanlar bisiklet ile yazışmalarınızdaki yazdıklarınızın arkasında durum hakem heyetine başvuru yaptınız mı?

@isamorgil
Mail ile haber verdim doğrusunu gönderdiler

Kargo geldi 2 adet zincir siparişi vermiştim 1 tane geldi. Yoğunluktan hata yapmışlar gibi. Yarım saattir arıyorum kimse cevap vermiyor. Mail attım bakalım döneceklermi.

• Beğen
Tepkiler: isamorgil
Yoğunluktan açmamışlardır, biraz önce aradım hemen açıldı. Kibar bir abi tatile ait tüm siparişlerin kargolarının yola çıktığını söyledi. Dün 450 kargo bugünde 300 küsur kargo çıkarmışlar. Oh hayırlı işler dedim kapattım, ilk intibam iyiydi..

• Beğen
Tepkiler: Kerim BEŞER
@isamorgil
Bu gün göndericez dediler bakalım. Sizinde kargonuz hayırlı olsun.
Teşekkürler.

Geçtiğimiz 29 Ağustos Günü Topeak TrunkBag EX MTS Bisiklet Tur Çantası Çırt Bağlantılı Suluklu (8Litre) Siparişi verdim Erdoğanlar Bisikletten, 30 Ağustos Milli Bayram Kargoya verilmez 31 Ağustos ta Verilmiştir Dedim neyse ertesi gün aradım abi dedim kargoya gittim kargo yok adıma yollamadınız mı ilkönce yeni yolladık sonra faturayı yeni kestik dediler. Neyse dün den eversi gün bir daha aradım dedim halen yok ya dedi öyle bir ürün yok muş biz sizi arıyacaktık vs vs depoya bakacaz stoğa yanlış kayıt Girilmiş normalde böyle ürün yok dedi bu özellikte bu ürünü almadan önce n11, Hepsiburada sitesine baktım böyle bir ürün var biraz daha havale ücretinden dolayı uygun diye erdoğanlar Bisikletten Aldım bir kaç saat sonra arayacağız dediler iki gün geçti halen bekliyorum.bu arada diğer sitelerde in almamıştım şimdi fiyatlara baktım 211 liraya aldığım ürün 250 260 lira olmuş bakalım halen telefon bekliyoruz Beyefendiler den

Geri