Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Erdoğanlar Bisiklet

@BayCicik
Piyasası neyse ona satabilirsiniz, mağazalara göre iskontolu olmazsa daha zor satılır.
Sizinki ikinci el bisiklet değil, sıfır yedek parça, ama satış ağınız yok ve garanti gibi ek teminat veremezsiniz. Bunun da bir maliyeti oluyor tabi.

Yurtiçi piyasası berbat :koptum:
Yurtdışı piyasasından aldığıma veriyordum. Zaten garantisi yok.

• Beğen
Tepkiler: Osmangazi43
Scudo
2017 yılına ait karbon bisikletler bakın 2019 bitiyor hala duruyor ama indirim yok ne olacak bu yani karbon kadronun sefası 5 yıl sürülüyor zaten hadi buna yalan desinler yok öyle bir şey desinler ama indirim yapmayıp zam yapmak nedir? 2017 gtc race fiyat artmış:D

%35 fiyatına alırsa kelepir fiyattan almış olur.(3.500 TL)

Ticarette bir deyim vardır; "O fiyata çalan vermez" derler.

10.000 TL'lik herhangi bir ürün 3.500 TL'ye satılıyorsa, %99 ihtimalle o ürün hırsızlık malıdır (%1 ihtimal de sahibi tefecilerin eline düşmüştür ve elinde ne var ne yok acilen nakite çevirmesi gerekiyordur).

Hırsızlık malını satmak kadar almak da suçtur. Gerçekten böyle "kelepir alışveriş" yapabileceğini düşünen uyanık arkadaşlar, malı almadan önce faturasını vs. çok çok iyi soruştursunlar ki sonradan savcı beyin makamına çay içmeye gitmesinler.

Bazı arkadaşları anlıyorum tabi hevesle bisiklet alma derdindeler, bu arkadaşların, yarın öbür gün aldıkları bisikletleri satmaları gerektiğinde de bisiklet fiyatı nasıl yükseltilir, kazık nasıl atılır temalı mesajlarını hayal edebiliyorum. Sanirim mezuniyetleri donanimhaber den.

Son düzenleme:
10 günlük sıfır kondüsyondaki etiket değeri 10 bin lira olan bir ürüne 3500 lira teklif ettiğiniz oldu mu hiç ?
"3500 verem." şeklinde teklifle gelenler var Burçinhan abi. Adam hem ölü beep, hem tdk terk.

• Hahaha
Tepkiler: specific
Erdoğan’lar PR hesaplarla kendini öyle bir övdürmüş ki alışveriş tecrübesi yaşayana kadar iyi bir şey sanardım. Yapmayın böyle kurnazlardan alışveriş.

• Beğen
@Fat1h Ben bir çok kez alışveriş yaptım. Gerek kargo hızı, gerek telefonda kararsız kalınca bilgi isteyince yardımcı oluyorlar. Demek ki iyi olsa bile bu tür aldatmacalar hiç hoş değil.

10 günlük sıfır kondüsyondaki etiket değeri 10 bin lira olan bir ürüne 3500 lira teklif ettiğiniz oldu mu hiç ?
ben teklif ederim veya edin demiyorum.
eğer sen 10bin listesi olan bir malı 3500 tl ye aldıysan kelepir almış olursun.bu benim kişisel düşüncem değil genel ticaretin kabul edeceği oranlar.
örnek fiyat yüksek oldu mesela şöyle düşün 2500 tl liste fiyatı olan ürünü 900 tl teklif eden var mı yok mu ?

(link) liste fiyatı 5.693 tl.... evet 10 günlük hatasız sıfır ayarında.

evet buna kaç verirsin ? benim hesabıma göre 3700 tl ederi , 2850 tl uygun alma , 2000 tl kelepir fiyatı... eminki sen olsan bu bisiklete anladığını sanıyorum 2500 gibi fiyat biçersin ?

(link) 4700tl yazmış evet arayın sorun pazarlık edin ?
erdoğanlar havale fiyatı 4.869,23 TL

(link) 31.990 tl liste fiyatı
(link) 16.000tl

Son düzenleme:
  • Beğen
Fiyatları yüksek ise almazsınız olur biter araştırma yapmadan bişeyler alan varsa zaten fiyatı çok önemli değildir.

Fiyat önemli olmadığında farklı değişkenler ortaya çıkmaktadır.

Nedir bunlar :
Hızlı Teslimat
Markaya Güven
İade ve değişimde sorun yaşamamak
Telefonda veya yüzyüze güleryüzlü çözüm odaklı hizmet

Kısacası fiyatları çok yüksek indirim yapıyorlar ama indirim yapmıyorlar diye serzeniş bana yanlış geliyor araştır neresi ucuz ise ordan al.

Yazdıklarım anlaşılmıyor ısrarla dostlar.
Ben size 10 binlik ürüne 3500 teklif edin demiyorum alırsanız KELEPİR dediğimiz olay gerçekleşiyor.
5000 tl ye aldığınızda uygun almış olursunuz diyorum.
6500 tl de hakkını vermiş olursunuz diyorum.
Olay 10bin üzerinden örneklendiği için aklınız almadı.
2500 liste fiyatlı bir ürüne yapın bunu göreceksiniz.
Örneklerle de açıkladım .bakın adam 32bin listeli ürüne 16 yazmış .
daha belirgin örnek verelim;

sıfırı 100 bin lira olan, 1 ay kullanılmış otomobile 35 bin lira teklif etsin bakalım.
İstersen 1 milyonluk eve 350bin teklif edelim :)
bu arada bazı arkadaşlar ne zannediyor yani 10binlik bisiklete 9.5 falan mı satacak ? 9.5 veren hatta 9 yada 8.5 veren adam üstünü tamamlar karta böler üstüne faturalı derdi tasası olmayan bisikleti alır.

Öncelikle tüm forum katılımcılarına ve bisiklet severlere esenlikler dilerim.
’’Erdoğanlar Bisiklet’’ hakkında sitayişle bahsedenler olduğu gibi,müşteki sıfatı ile bahsedenler de olduğunu müşahede ettim.Okuma zahmetine katlanma nezaketini gösterirseniz ben de bir bisiklet kullanıcısı olarak mahut firma hakkındaki fikir ve mütalaalarımı sizlerle paylaşmak istiyorum.
Ben Ankara’da ikamet etmiyorum.Lütfi Bey ile tanışmıyorum,şifahi olarak görüp sohbet etme imkanım olmadı.Kendisini gıyaben tanıyorum ve dört veya beş defa telefonla görüşmem oldu.
Şu ana kadar edindiğim izlenim müspet cihette.Şöyle ki;
İki defa alış-verişim oldu.Aldığım ürünler;
Scott 2013 Sub 30 Tur Bisikleti ve Scott Bisiklet Park Ayaklığı (Yıl 2013)
ve
Cube 2014 Touring Pro RF Antrasit Siyah Yeşil Tur Bisikleti ve iki adet patlamaya dayanıklı içi sıvı dolu iç lastik(Yıl 2014)
Her iki ürünü almadan önce stok durumunu öğrenmek ve ürün özellikleri hakkında teknik bilgi almak için kendilerini telefon yolu ile aradım.Gayet dostane,nazik ve sevecen bir üslupla karşılaştım.Bisikletin kadrosunun boyuma ve iç bacak uzunluğuna uygun olmadığı ve rahat hareket edemediğim takdirde geri gönderebilme imkanımın olup olmadığını sorduğumda olumlu cevap aldım.Üstelik geri iade yaparsam kargo masrafının da kendilerine ait olduğu teminatını verdiler.Mail order tariki ile kredi kartımdan 9 taksit olmak üzere ödeme yaptım.
Kargo ücreti kendilerine ait olmak üzere sorunsuz bir şekilde ürün tarafıma ulaştı.Scott bisikletimden oldukça memnun kaldım.2000 km. küsur yol yaptım.Ağustos 2013’te uzun bir tur yaptım.Herhangi bir sorunla karşılaşmadım.Ankara’da ikamet eden mimar arkadaşıma Erdoğanlar’ı tavsiye ettim.Arkadaşımı gayet kibar bir şekilde karşılamışlar ve çok dostane davranmışlar.Misafirperverlikte ve ikramda kusur etmemişler.Arkadaşım da Scott Sub bisikletini bu firmadan aldı.
Cube tur bisikletimi kargodan teslim alırken kartonu kargo firması görevlisinin yanında açtım.
Karton kutunun bakır tellerinin seleye beş yerinden delik açmak sureti ile zarar verdiğini gördüm.Tutanak tutturdum.Erdoğanlar’ı aradım ve Lütfi Bey ile görüştüm.Kendisine durumu izah ettim.Gayet nazik bir tavırla kargo ücretinin kendilerine ait olmak üzere seleyi kendilerine geri iade etmemi rica ettiler.Orijinali ile değiştireceklerini söylediler.İşlerimin yoğunluğundan dolayı kendilerine seleyi gönderme fırsatım olmadığı için üç günlük bir tehir söz konusu oldu.Buna rağmen orijinal seleyi ertesi gün gönderdiler ve –kusur kendilerine ait olmadığı halde- özür dilediler.
Yol bisikletim onlu rubleye sahip.Bunu Ultegra on birli ile değiştirme gibi bir düşüncem vardı.Erdoğanlar firmasının internet sitesinde on birli Ultegra olduğunu gördüm.Lütfi Bey’i aradım.Kendisine düşüncemi izah ettim ve onun da bu konudaki fikrini almak istedim.Kendisi bunun lüzumsuz olduğunu,beyhude masraf çıkarmaktan maada bir şey olmayacağını ve ikisinin sürüş kalitesi arasında aslında bir fark olmadığını söyledi.Kendisine henüz sormadığım halde –ki soracaktım- vites sistemleri hakkında bana beş dakikadan fazla teknik bilgi verdi.Kendisine bu nazik üslubundan dolayı teşekkür ettim ve değiştirme fikrimden vazgeçtim.Hülasa dilese idi bunları bana söylemeyebilir ve beni bu konularda tenvir etmeye bilirdi.
Son tahlilde şunu demek istiyorum.Üslubu beyan ayni ile insandır.Bunun muvacehesinde kendileri ile şu ana kadar yapmış olduğum her alış verişten ziyadesi ile memnun kaldım.
Umarım bundan sonra da memnun kalırım.Kendilerine bu vesile ile teşekkür eder,işlerinde başarılar ve hayırlı kazançlar temenni ederim.
Sağlıcakla kalın.
Üstadım, bu yazıyı yeni gördüm Ben bu sitenin yöneticisi olsam, samimi söylüyorum, forumun genç takipçileri için ayrı bir bölüme Türkçe üslup/yazım kılavuzu gibi bir başlık altında çerçeveletip koyardım. Bütün Türkiye böyle yazıp konuşsa çok farklı bir yerde olurduk. Var olun. Selamlar, Hakan Özdağ

Üstadım, bu yazıyı yeni gördüm Ben bu sitenin yöneticisi olsam, samimi söylüyorum, forumun genç takipçileri için ayrı bir bölüme Türkçe üslup/yazım kılavuzu gibi bir başlık altında çerçeveletip koyardım. Bütün Türkiye böyle yazıp konuşsa çok farklı bir yerde olurduk. Var olun. Selamlar, Hakan Özdağ
Hakan bey, ilgili mesajın içinde pek çok eski Türkçe, Arapça, Farsça kelimeler mevcut. Bunun Türkçe için uygun bi mesaj olduğuna nasıl karar verdiniz anlayamadım. Tam bir devlet dili, gereksiz uzatmalarla dolu ve çok daha basit şekilde anlaşılabilmesini sağlayacak kelimeler olmasına rağmen kullanmayı tercih etmemiş. Zannediyorum bi hukuk bağlantısı (avukatlık, hakimlik, vb.) var ilgili mesajın yazarında da sizde de :)

Merhabalar Umur Bey,
Başka ortamlar veya platformlarda söylediğim gibi, Türkçede Arapça, Farsça kelimeler bulunmaz. Ne bulunur? Arapça, Farsça kökenli Türkçeleşmiş kelimeler bulunur. Gelişmiş/oturmuş bütün lisanlarda ("dillerde" de diyebilirdim) başka dillerden (lisan kelimesini tekrarlamamak için bu sefer "dil" diyorum çünkü dikkatli yazarlar ardı ardına sözcük [kelime demedim bu sefer] tekrarı yapmazlar) alınmış çok miktarda kelime bulunur. Mesela İngilizce binlerce Fransızca kökenli kelimeye ev sahipliği yapar ve bir İngiliz vatandaşına bu kelimeleri neden sözlüğünüzden atmıyorsunuz derseniz, muhtemelen sizi anlamayacaktır. Dil konusunda hassas olan biyoteknoloji profesörü kız kardeşim öğrencilerine "nümayiş" kelimesinin anlamını sormuş bir defasında. Koca sınıftan tek bir cevap gelmemiş. Anılan yazıda geçen "sitayiş" kelimesini bu forumda, ne anlama geldiğini bilmeyi bir tarafa bırakın, daha önce duymuş olanların sayısı üçü beşi geçmez sanırım. Bu sözcükleri kullanmasak bile anlamlarını bilmemiz gerekir çünkü yakın tarihimizin ve Atatürk'ün kelime dağarcığının parçası bunlar. Dahası, Türk edebiyat klasiklerinin de yapı taşları.

Söz konusu yazıdan "sitayişle" bahsetmemin bir başka sebebi sentaks, gramer ve üslup bakımından kulağa çok düzgün gelmesidir. Ortalık (sosyal medya, siyaset hayatımız, vs) kıçı başı olmayan cümlelerden geçilmiyor zira ("çünkü" yü tekrarlamamak için).

Son düzenleme:
’Erdoğanlar Bisiklet’’ hakkında sitayişle bahsedenler olduğu gibi,müşteki sıfatı ile bahsedenler de olduğunu müşahede ettim.Okuma zahmetine katlanma nezaketini gösterirseniz ben de bir bisiklet kullanıcısı olarak mahut firma hakkındaki fikir ve mütalaalarımı sizlerle paylaşmak istiyorum.
Ben Ankara’da ikamet etmiyorum.Lütfi Bey ile tanışmıyorum,şifahi olarak görüp sohbet etme imkanım olmadı.Kendisini gıyaben tanıyorum ve dört veya beş defa telefonla görüşmem oldu.

Erdoğanlar Bisiklet, işini hakkı ile yapan, tam bir müşteri dostu işletmedir. Benim olumlu tecürebelerimde saymakla bitmez.

Erdoğanlar Bisiklet'ten geçen hafta Shimano marka yol bisikleti ayakkabısı aldım. Aynı gün kargoya verildi, ertesi gün teslim aldım. Telefonda da whatsapp mesajlarında da tüm sorularımı nazikçe yanıtladılar. İlk alışverişimdi, bir sorun yaşamadım.

Ben de burdan ne zaman bir sipariş versem ertesi gün elime gelmiş oluyor. Galiba kargo şirletleriyle özel anlaşmaları var :)

• Beğen
Erdoğanlar bisiklet, işten eve giderken yolumun üzerinde olduğu için birçok ihtiyacımı kendilerinden karşılıyorum. Şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım. Fiyatları piyasaya göre makul düzeydedir. Teknik konularda da oldukça iyiler. Shimano yetkili servisi aynı zamanda.

Geri