Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Eskişehir

selam
eskişehirde oturuyorum...
forumu kuzenim murat aracılığıyla keşfettim
öğrencilik yeni bitti avukatım
nishiki maniac bisiklet kullanıyorum herkese sevgiler...

Scudo
herkese merhabalar ve sevgiler bende esk den serhat :)5 yaşımdan beri bisiklet kullanıyorum bu sene toplu taşıma araçlarını kullanmışlığım en fazla 5 tir hiç binmiyorum yani bisikletim le bir bütün oldum(şu anda orion kullanmaktayım) ve bu şehirde olmaktanda gayet memnunum yeni katıldım foruma fakat esk ve cıvarındaki organizasyonlara rahatlıkla katılabilirim.

Selamlar.
Ben 21 yıllık ; Volkan AKAN .internet dünyasında viper_1 olarak tanırlar beni.
Sakarya Üniv. - Mekatronik bölümü öğrencisiyim.

Türkiye Motosiklet Federasyonu C sınıfı hakemlik lisansım var! (Hakemlik de yapıyorum.)
Aynı zamanda Eskişehir Motorize26 Ekibinin kurucusuyum.

Bisiklete 5 yaşında başladım.9 yaşımdan beri , prof olarak bisiklet kullanıyorum.
Bianchi Focus ve Bianchi Aspid SF olmak üzere 2 adet , dağ bisikletim var.

Eskişehirde motosiklet adına bişeyler yapmak isterken , bisiklet severleri de tanımak istiyorum! Eğer bana ulaşırsanız sizinle tanışmak isterim...

Görüşmek üzere saygılar.

motorize26@hotmail.com

selam
Eskişehir'den bir adet, 28 yıllık Murat.

eskişehir'de bisiklet kullanıcısıyım.

parlak kadrolu, markası olmayan bir bisiklet kullanıyorum.
haftaiçi akşam saatleri ve haftasonlarında bisiklete binebiliyorum.mutad olarak şu günlerde biniyorum demek zor.

motosiklet kullanıyormusun sorusundan ziyade ne kullanıyorsun faha iyi olacak sanırım :)

Kanuni Hussar scooter var!
Abi , ne meslekle uğraşıyorsun? Eskişehirde tanışalım!
Benim bazı projelerim var!!

muhtemelen çok cazip gelmeyecektir :) muhasebe sektöründe Mali Müşavir olarak çalışıyorum, esnaf sarayında ofiste.

projelerden bahsedersen Eskişehir'den diğer üyelerin de dikkatini çekecektir ;)

Ben de Eskişehirden bir eYa :D (Efrahim Yasin AKTAŞ)

A.Ü. Bilgisayar Öğretmenliği bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. 8 yaşımdan beri bisiklet tepesinden inmem... Şehir içinde toplu taşıma aygıtı kullanmam... Vakit buldukça şehir dışında gezilere de katılırım... Spor olarak da tek etkinliğim sayılır... Bazen şehirlerarası da gezerim (Esk-Bursa, Esk-İstanbul)..

Parlak mavi-gri trek 4300 bisikletim var. ( https://www.bisikletforum.com/showpost.php?p=22606&postcount=179 ) Bunun dışında Bianchi Orion, Bianchi Aspid var... İki tane de hurda var :D Yuh dimi yani... Ama 3 kardeşiz olur o kadar. Ben Mavi Trek ve Kırmızı Orion ile dolanıyorum daha çok.

Projeleri merak ettim... Eskişehir'in Türkiye'de bisiklet için hem ulaşım, hem spor, hem doğa açısından en iyi yer olduğu kanısındayım... Türkiye'nin medeniyet şehirlerinden biri olduğunu da gelen herkes görüyor zaten...

herkese slm.bende eskısehırdeyım :)adım ali osmangazı de ıktısat 1. sınıf oğrencıyım.cuma cumartesı pazar gunlerım tamamen bos.dığer gunlerde aksam 5 ten sonra bosum.beraber bıseyler yapmak tanısmak bısıklet kullanmak ısterım ama su anda bısıkletım yok :( almak ıcın forumdakı arkadaslardan yardımlar alıyorum.ama herhangı bı gezı organızasyon olursa bısıklet kıralayıp katılabılırım.

selam ali,
sana özel mesajda belirttiğim adrese (savaş caddesi, akın bisiklet) uğrarsan akşamları bizlerden bisiklete binenlerle karşılaşabilirsin.

bugun aksam ustu gıttım yıne benı bıraz daha aydınlattı saolsun akın bısıklet.genelde kac gıbı orda oluyolar?

Adım mehmet 21 yaşımdayım.. Eskişehirin yerlisiyim.. Soyle bi bakındımda baya cok eskişehirli var ya burda:D Bu arada eski bi bisan ihlas bisikletim vardı onu caldırdım:eek: Allah' tan bakıma falan sokmamıstım bisiklet biraz hurdaydı:D Şimdi Gözüm gibi bakmak üzere ve çaldırmamak üzere bi bisiklet arıyorum:) Aranızdayım.. Viper_1 sanada selamlar MD den Cronos burdada buldum seni:D

İşe bak çalan adam bisikletten memnun kalmamış olsa gerekki.. bisikleti yerine koymus.. Hey Allam ne dunyada yasıyoruz ya:D

merhaba adım deniz eskisehirliyim herhalde en küçük üyeniz benim yaşım 17 ben günde 4 veya 5 saat bisiklet üstündeyim kendimi uzun yola hazır hissetmiyorum sizce yapabilirmiyim :ci:

Merhaba Denizzy, senin yaşında iken günde yaklaşık 40-50 km pedal basabiliyordum pek sorun yaşamadan. Günde 4-5 saat iyi bir rakam ancak gittiğin toplam yol daha önemli. Ayrıca ritmik pedal çevirmeye, bisiklet üzerinde iken enerjini daha verimli kullanmaya da alıştır yavaş yavaş kendini. Zaten uzun yolda bisiklet kullanmak, trafikte tek başına kullanmaktan daha az yorar insanı. Hatta çoğu zaman dinlendirir ;). Bence yapabilirsin ancak ilk seferlerde çok fazla açılma derim ;).
Forumumuza hoş geldin...

eywallah abi ya ben şehir içinde caddelerde hep son surat gidiyorum hiç durmadan 1 saat kadar gidiyorum bakalım ilk defa bir dağ gezisi yapacaz inşallah kendimizi yetiştirip daha bilinçli kullanıcı olucam

Doğru yoldasın :). Kaskını takmayı unutma lütfen ;). Bu forumda tecrübelerinden faydalayanabileceğin onlarca insan var, daha önceki gezilerin günlüklerini okursan başınıza gelebilecek aksilikler, aksaklıklar ile ilgili bilgi edinmiş de olursun. Faydası büyük olur ;).

valla sizi bilmiyorum ama ben kask la çok rahatsız oluyorum böyle yerleşim yerlerinin dışında kullanıyorum şehir içinde herkez görmemiş gibi bakıyor ama herzaman kullanmaya önem gösteriyuorum

• Beğen
Tepkiler: ZaRaKi
Foruma hoşgeldin.Halil abinin de dediği gibi kasksız binme.Kask insana ömründe belki bir defa lazım olur işte o andada kafanda olması gerekir.

Geri