Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Eşofmanla bisiklet sürmek

Mizahı seven ironiyi de bilir,humoru da..
Tahammülsüz,hoşgörüsüzlük tuzağına düşmeden,modacı-trentci dayatmalara yenik düşmeden sporumuzu yapalım.
Konu açmak bazen cansıkıntısından,dirimsel enerji fazlalığından da olabilir,malum bahar geldi..:kedicik:

Scudo
Allah akıl fikir versin ne diyelim

@mehmetsunu sendeki dert çekilir dert değil.
Allah yardımcın olsun.

• Beğen
Tepkiler: nonsteril
arkadaşlar dikkat edilmesi gereken bir konu da eşofman altına giyilen gevşek iç çamaşırları. araya toplanır pişik yapar. pedal çevirmenin sıcağıyla araya girdiğinin farkına varmazsınız dikkat çeker. (nereden mi biliyorum? tayt giymemle dalga geçen arkadaşımın başına geldi. bereket, ben paçasından biraz çekiştirince geri çıkmıştı.)

@mehmetsunu
Be kadar gereksiz bir konu,insanların giyimine tabiki de karisamazsiniz ister donla sürer. Forum konu kirliliğinden başka birşey değil

Vakti zamnında bir filozof diyor du ki "ben Hindistan'a hiç gitmedim. Oranın bilmem ne kentine gitmek aklımdan hiç geçmedi. Hele bir de orada falancı köy varmış dünya yansa yolum düşmez oraya. Fakat bana birisi o köye gtmeyeceksin dese uykularım kaçar."

İnsanlara "yapma" derseniz inadına yapmak ister. Ben tayt üstüne eşofman giyip çıkıyorum. Belki paraşüt değil ama climacool diye tabir ediliyor sanırım üç çizgili alelade bir markadan. Sıcaklarda yine tayt üstüne şort. Neden derseniz 184 boy 95kg ağırlığında üçgen bir vücuda sahibim (ters üçgen). Yaklaşık benim kilolarımda belki bir 10kg kadar daha fazlası olan bir kişinin tayt ile sürdüğünü gördüm ve o gün karar verdim ben fok balığı olmayacağım.
O sebeptendir ki hor görmeyin belki büyük totosu vardır önyargılarından önce. Ama hala önceki mesajımda da dediğim gibi bu tutumdan ötürü hala bir şalvar edinip serin serin sürmek istiyorum

@Gökhan Taflan Tam 3 tane şalvarım var ikisi klasik biri Adana. İstersen birini verebilirim.

• Beğen
Tepkiler: nonsteril
Konu da, trol abilerim de diğerleri :islik: de çok güzel, sevgiyle kalın :D

İllaki her bisiklet için bir bisiklet kıyafeti vardır ama ben antreman bisikletimde(yol bisikleti) ayaklarıma birer paça bandı yapıştırıp kotla işe git gel yapıyorum .Kar kış hiç birşey engel değil :)
İnan bu bana engel olmuyor.Tabi ki de slim fit eşofmanlar var artık bayağı dar ama yok abi tayt a ben karşıyım eşofman diyorsan o iş yaş diyim :)
Tayt rahatlıktır .: )

Bence konu içerisinde farklı bir şeyden bahsedelim...Konuyu kendi aramızda unutalım...

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Trol olduğuna inanmak istediğim bir konu olmuş. Değilse de ciddi sıkıntı var..

• Beğen
@mehmetsunu
Abi sen ve senin gibi bir kaç arkadaş olmasa forumun hali nec olur?
Foruma haraketlilik kazandırıyorsun.
Sele k.çıma rahat gelmiyi,yerinden çıktı sokamıyorum ,yamuldu düzeltemiyom,bu parça ney bilen varmı? gibi konularla nereye kadar?

Adamın dibisin bam teline basıyorsun evelAllah.Herkesin dile getiremediğini dile getiriyorsun.

o değilde , taytın altına çamaşır giyilir mi giyilmezmiye gidecek bağlanacak sonunda :komik::hihi:

• Beğen
Tepkiler: murat_ist
Millet ne ile sürmek isterse onunla sürsün. Yeter ki sürsün. İster eşofman, dilerse şort, dilersede aşortmam. İsteyen spd alır dileyen sandaletle sürer. Çok saçma bir konu olmuş. Kimi çelik bisiklet sürer kimi ful xtr donanımlı üst seviye bisiklet sürer. Kim neden zevk alırsa onu kullanır. Böyle yapa yapa marka düşkünlüğü xt xtr yarışı marka yarışı ego tavan.

Sınırları kaldırmak lazım
Zaten birçoğu bisikleti alana kadar seksen tane git gel yaşıyor
Adamlara bi de eşofman giymeyin derseniz kanallar tıkanır

• Beğen
Geri