Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat Reyonu

@Osman Tuğrul Gidon boğazına sabitlendiğinde 1 sorun olacağını sanmıyorum.
@1dost ürünü henüz kullanmadım ama almayı düşünüyorum

Sizlerinde görmenizi istedim

Scudo
@Javerno aldığınızda bir inceleme bekleriz o halde

• Beğen
Tepkiler: Javerno
(link)
O benim cep herkülüm :asik:Kullanıyorum & tavsiye ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Osman Tuğrul
(link)
Pazartesi günü sipariş ettim toplamda 41,97€ + 14,95€ Ya patladı. Bike-components sitesinde 50,38€ olarak gözüküyor fakat sayfanın altında daha ucuzunu mu buldun diye buton var. Oraya tıklayıp (link) bu sitedeki linki atınca aynı fiyattan teklif veriyorlar. Kod gönderdiklerinde dediğim fiyattan alabiliyorsunuz. Bike-discount sitesinden almamamın sebebi kargo fiyatı 20€ olması. 50,38€ olan ürünü 41,97€ ya Bike-components sitesinden hemde 5€ kargo fiyatı daha düşük fiyata almış oldum.
Almak isteyen olursa dediğim adımları uygulasın en fazla 2gün içinde size mail atıyorlar, bilginiz olsun. Bu arada ürünü pazartesi kargoya verdiler şuan gümrükte en geç cuma yada cumartesi elimde olur gibi.

@MBB Bu sitelerde ücretsiz kargo fırsatı olmuyor mu hiç? Ayrıca alışverişlerde gümrüğe takılmaması için herhangi bir fiyat kısıtlaması var mı?

@1dost malesef alamanyadan buraya gönderdiklerinden olmuyor. Ürünlerin hepsi zaten buradakilerin baya altında cazip gelen yanı burası zaten. Avrupa birliği üyeleri ülkelerinden, üye olmayan ülkeler alışveriş yaptıklarında o ülkenin yani Almanya örneğini vereyim. Almanya'dan alışveriş yapınca %19 Alman KDVsi düşülüyor. Be alırsanız alın bu böyle. Bike-components sitesinden 5.alışverişim en fazla 74,66€ luk siparişim oldu, kargo hariç tabi. Hepsine teker teker 14,95€ kargo parası ödedim. Buradan alacağınız zincir ruble ne bileyim ihtiyacınız olan şeyleri biriktirip aldığınızda baya uyguna gelmiş oluyor. Meselâ lastik alırken buradaki 1lastik fiyatına oradan 2tane alabiliyorsunuz. Schwalbe marathon plus tour lastiklerin teki 18,76€ burada 130tl gibi bir fiyatta 2tane buradan almaya kalksan 250tl cepten gidecek oradan alsan kargo dahil 175tl tutacak ve almak istediğin birşey varsa sınıra kadar yani 74,99€ ya kadar alabiliyorsun. Burada 25-30 tl olan bi zincir orada 5-6€ civarında 8'li sistem için diyorum. Ruble olsun yine hakeza öyle. Toplu birşekilde alınca baya fark ediyor burası ile. Gümrüğe şuana kadar 1kere sorun oldu o da çalışanlardan kaynaklı. Gerizekalılar koskoca faturayı bulamamış. Gittim hemen çıkardım. 0,60kuruş damga vergisini ödedim aldım kargoyu. Onun haricinde bir problem olmadı. Tavsiye ederim.

@selo06sarac

Tüh ya , bir de XXL varmış :(
Bir daha gören olup haber veren olursa sevinirim , gerçi alsın anlaşılır bir şekilde :)
İnternet sitesine kaptırdığımdan beri gitmiyorum mağazalara , galiba mağazaya çekmek için yapıyorlar bu tarz şeyleri.

Arkadaşlar bazı decathlonlarda çadırlarda indirim varmış, görürseniz burdan haber ederseniz çok sevinirim.

Arkadaşlar linkteki pedalı 2 ay kadar önce aldım kullanıyorum çok memnunum, ben aldığımda en ucuz 24 dolara bulmuştum, diğer bisikletime de almak için tekrar araştırdığımda 18 dolar civarında buldum ve sipariş verdim.
Pedal başına 4 rulmanlı ve bakımı kolay bir pedal.

(link)

.

https://i.hizliresim.com/o3gdNQ.jpg

• Beğen
Tepkiler: anon ve Tugaycinar
Sadece ''XS'' bedeni kalmış ama belki almak isteyen biri olur.Ben aldım bi tane gelince kalitesini yazarım. 10 liraya güzel gibi duruyor.

(link)

@V3DAT Güzelmiş, bu meilan'ın bir tane daha ürün var, lamborghini arkasına benzeyen bir arka far çok çok güzel fakat biraz geniş ama engel değil :)

@Tugaycinar çifti için 4 rulman olabilir. üst modelinde bile teki için 3 tane kullanmışlar. haber verdiğiniz için teşekkürler. fiyatına göre iyi pahalı olanlarında bile yazmıyor sayısı

@V3DAT Bahsettiğim ürünü buldum, şu bence güzel fakat ufak sade değil :D ama öbür yönleri benim için bu durumunu göz ardı etmemi sağlıyor. (link)

• Beğen
Tepkiler: V3DAT
@Osman Tuğrul evet hocam biliyorum onuda wirelesli sinyalli 67 olar civarı fiyatı var ama bu uygun :)
http://g01.a.alicdn.com/kf/HTB1STH0LFXXXXcrXpXXq6xXFXXXY/Meilan-Smart-Bicycle-Light-Bike-Rear-Remote-Wireless-Light-Turn-Signal-LED-Tail-Light-Laser-Beam.jpg

@Osman Tuğrul
hayırlı olsun diyelim o zaman fiyatıda güzelmiş :) 45-60 dolara nazaran :D

Geri