Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat Reyonu

Scudo
Bitwin forma için mall of istanbul'a gidecekler gitmesin boşuna. 19 tl indirdikleri o forma 99 tl olmus . Ancak yine de alırım diyen varsa çoğu bedeni vardı bugün.

Peki o zaman ben beden değişikliği yapmak istersem bi sorun çıkarmazlar demi. :krnz:

@selo06sarac Sorun çıkaramazlar hocam . siz almışsınız zaten o fiyata . Yine de arayıp sormak lazım.

bu decathlon şaşırmış gerçekten.İğrenmeye başladım yavaş yavaş..

• Beğen
Tepkiler: V3DAT
Bu gidişle decathon'dan kimse sezonunda bir şey almayacak . Adamlar 150 tl sattıkları malı aniden 19 tl çekiyor. Baktılar fazla satılıyor hop 99 tl :D Kendi adıma decathon'dan bir şey alacaksam en düşük fiyatı bekleyeceğim.

@volkan Öz yaşadığım şehirde olmadığı için iğrenemiyorum :D

Kendileri kaybeder artık sezonda kimse alışveriş yapmaz :) bu milletle dalga geçilmez sonucu hüsran olur:))

S ve xxl beden kalinca fiyat kirmislar, rum bedenler gelince normal fiyata cekmisler. Ne var bunda? Asagi yukari her büyük firmanin yaptigi bir sey bu. Decathlon'a has bir şeymiş gibi neden konuşuluyor anlamiyorum.

Bu pazarlama stratejisini "milletle dalga geçmek " olarak algılamayı nasil basardiniz?

@Ozan k. aynı bedenler iki gün fazla satış yapınca aynı bedeni tekrar eski fiyatına çekersen ben dalga geçmek olarak bakarım mevzuya ticaret tabi herkes istediğini istediği fiyattan satar kimse karısamaz :)

Markaya yada çalışanlarına bi lafım yok bu arada X firmasıda olsa aynı sey benim gözümde..

• Beğen
Tepkiler: volkan Öz
@V3DAT ayni bedenler degil dikkatli okuyun. Xs ve xxl 19tl, tum bedenler gelince 99tl

• Beğen
Tepkiler: V3DAT
bir mağaza bir üründe indirime gidiyorsa bir daha o ürün aynı sezon içerisinde tekrar ilk satış fiyatına dönmez.İsterse bir kamyon ürün gelsin.Bu durum işletmenin stok bilgisinin sıfır olduğunu gösterir ve bu cahilliğe delalettir.Bir ürünün 149 tl den 19 tl ye düşmesi de kar marjlarının ne kadar yüksek olduğunu gösterir ki bu serbest piyasada normaldir ama insan beyin piyasasında anormaldir.

(link)

Uygun fiyata güzel kulaklık :D

@Ozan k. Ben yaklaşık 2 ay önce L beden formaları 19.99 dan aldım. M beden kışlık taytıda sitesinde 199.99 ken 39.99 liraya aldım ben alırken tüm bedenlerinden vardı ve burada paylaşımda bulunmuştum. Bana 2 forma ve kışlık askılı taytın toplam maliyeti 80 TL oldu. Dün Mall Of taydım. Btwin formalar sözde indirimle 99.99 lira olmuş. Bu adamlar 19.99 a satarlarkende kazandılar şimdide kazanıyorlar bana göre yada bisiklet forumdan haberleri var müşteri çekmek için zararına satış yapıyorlar arasıra :);)

Dosyalar

• IMG_7177.JPG
    IMG_7177.JPG
    97,9 KB · Okunma: 123
  • IMG_7178.JPG
    IMG_7178.JPG
    102,7 KB · Okunma: 110
  • IMG_7232.JPG
    IMG_7232.JPG
    121,7 KB · Okunma: 107
  • IMG_7235.JPG
    IMG_7235.JPG
    99,2 KB · Okunma: 113
  • Beğen
Tepkiler: Sarp X ve Ozan k.
(link) 20 tl gibi bir fiyatı var,iyi 1 telefon tutucu.
http://images.tapatalk-cdn.com/16/02/23/6732495c263018a9060c048ae476158b.jpg
Uzun uğraşlar sonucunda kısa 1 videosunu buldum

@Javerno kullandınız mı ürünü. Orijinal değil büyük olasılıkla

@Javerno Ürün kullanışlı duruyor, sağlamca sabitlenebilecek bir ürün. Sadece kafama takılan kumaşımsı yapısından dolayı ne kadar sıkı sabitlesek de sallanma hareketi çok olur mu?

Geri