Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat Reyonu

Reflektörlü yeleği indirim ve çek kullanarak 19 TL ye almıştım. Çok şık ve güzel bir yelek. Ayrıca görünürlüğü baya baya arttırıyor.

• Beğen
Tepkiler: ÖMERFARUK_7635
Scudo
@Guleryuz

Çarşamba günü Brandium Decathlon mağazasına uğradım, 500 eldiven erkek modeli 30,99 TL idi, yeşil renk ve beden olarak da L ve S vardı, L büyük geldi biraz parmaklardan almadım. Mağaza fiyatı ile internet fiyatları birbirini tutmuyo.

(link) karbon ozel kayisli ayakkabi 292 tl ye dusmus.
Simdi diyeceksiniz ki ucuz mu?Yari fiyatina dusmus ve ozel kayis sistemliler(adi ne bilmiyorum) bayagi pahali oluyor

(link)

bence işe yarar kilometre sayacı hemde dokunmatikmiş

(link)

birde bu led arka aydınlatıcı var bu fiyata başka bir yerde bulamadığımdan 2 sinide aldım

@Asilzade
Dokunmatik dediği sanırım "mode" düğmesi, ekranı değil

Arkadaşlar en uygun bisiklet fiyatı hangi ülkede bileniniz var mı? Yurtdışına gitmiş olsak en ucuz fiyat nerededir?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Memcose En uygun fiyatı muhtemelen Avrupa'da bisikletçilerin outlet bölümünde bulursunuz.

@hlksnrr

Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: hlksnrr
8 saat sonra Aliexpress 11.11 başlıyor, ilgilenenlere duyrulur

• Beğen
Tepkiler: uguryilmaz144
@sspl birkaç haftadır almayı düşündüğüm şeyleri sepete eklemiştim unutmamak için. Bil bakalım ne oldu? Hepsinin fiyatları neredeyse iki kat arttı, 11.11 indirimiyle iki hafta önceki rakamlara iniyor. Bilmeyen üzeri çizilmiş rakamla kıyaslayıp büyük indirim zannedecek.

@Özcan.

Bilgilendirme için teşekkürler. Bi ara bakmayı düşünüyordum açıkçası..

• Beğen
Tepkiler: aytunctarakci
@Özcan. +1, 4 dolarlık şapka 7, 9 dolarlık kamp ocağı 17 dolar olmuş. Sepetimdeki tüm ürünlerin fiyatı şuan iki katı. Uyanıklar. . .

Evet bazı uyanık satıcılar öyle yapmış bende fark ettim. Ama uygun olanda var. Kur 0,15 krş yükseldi. 100 dolarlık ürün alsanız 15 tl oynar. 11.11 de uygun ürün alıyorsunuz. 150 $ ürünleri 100 $ görüyorum.

Bugün n11 de de indirim var. oradan baya ürün alıcaktım yurtiçi diye. fakat yukarıda yazılanın aynısı n11 de olmuş. daha önce forumdan @Türka¥ n11 den aksiyon kamera tavsiye etmişti. 1 hafta önce 249 tl di. bugün n11 indirimi sayesinde 259 tl :)

@EnginCan aliexpress ile hiç uğraşma.. N11 sitesinden 250liraya satın alabilirsin.. 11 KASIM'ı beklersen 250/40 kuponuyla birlikte 210liraya gelir..

(link)

• Beğen
Tepkiler: enginyasar
@Özcan. Türk vatandaşlarını kandıramaz bu Çinliler. Biz de bu taktik yıllardır kullanılıyor :D Onlar gitsin Amerikalıları kandırsınlar :D

• Beğen
Tepkiler: Özcan
Arkadaşlar 3 yıldır 11.11'de alışveriş yapıyorum. Bahsettiğiniz olay her üründe yok. yaklaşık değeri 49 $ olan 4 adet ürünü ben 25 $ alacağım. Araştırarak alırsanız ve kupon kullanırsanız güzel bir indirim yakalayabiliyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: Harbi Bisikletci
Fiyat Performans oranı en yüksek olan site hangisi arkadaşlar jant alacağımda

@Erkin Kalender

Merlinde Compi Boralarda indirim varmış.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Geri