Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat Reyonu

Scudo
Campyler çok pahalı,G3 örümde bizim yollara dayanırmı emin değilim.Fulcrum almak daha mantıklı sanki ? Aynı mal,örüm değişik.

Arkadaşlar schwalbe marathon plus 20 x 1.75 lastik almak istiyorum nereden alsam daha uygun olur acaba

bu aksiyon kamerasının fiyatı bugüne özel yanıyor.. bir de 200/44 gibi bi N11 kuponunuz varsa tadından yenmez olur ;)

https://i.hizliresim.com/OEYYD3.jpg

(link)

@Türka¥ SJ5000'den daha mı iyi? Ona göre sipariş vermek istiyorum. (link)

@Memcose

canyon un fabrika mağazasında belirli modeller

@Kerem Groims

teknik özelliklerine bakarsak öyle deli bi fark yok.. ikisi de güzel video çekiyor en nihayetinde..
fiyatı en uygun olanı almak daha mantıklı, artan parayla gider başka birşey alırsın, mesela göğüs askısı tavsiye ederim

@EnginCan
Aynı sayfada daha ucuzu var ama farkı anlayamadım.
(link)

Zaten yazılmış benden önce :)

• Beğen
Tepkiler: Haluk Eke
Lens ve işlemci farkı, ekran boyutları farkı var. Çok profesyonel değilseniz aradaki farkı anlamak zor. 5000 plus alınmayacaksa 5000 yerine daha ucuz diye 4000 tercih edilebilir.

• Beğen
Tepkiler: Groims
@sspl

son dönemde üretilen SJ4000'lerin ekranı da 2" artık.. tıpkı SJ5000 modelindeki gibi..

https://i.hizliresim.com/2jMZ80.jpg

@Hamunpatra

(link)

Buna ne dersiniz ? 1.75 ile 1.60 arasında çok fark yok.Kendi kullandığım lastik ben çok memnunum.

@Türka¥ Bilmiyordum, düzeltmeniz için teşekkür ederim.

Decathlon da spd pedallar indirime girmiş. hangisini daha iyidir ki?

Dosyalar

• 2016-11-12 08.13.34.png
    2016-11-12 08.13.34.png
    33,4 KB · Okunma: 152
oha çok iyi fiyat...

Bu dt swiss rulmanli mi arkadaslar ? Bunu nasil anlaruz

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ömer mustafa anuk evet dostum bu set rulmanlı.Bir ara bende baya araştırmıştım.Taş gibi set ama bilgin olsun

@Özcancan
Tesekkurler. Ben bilyali diye dusunuyordum. %18kdv ile 445 e geliyor arkadaslar bu arada gayet iyi..

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri