Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat Reyonu

(link)

%70 indirimli arkadaşlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Cemil Dada
Scudo
Beyler ben balaklava bakıyorum almak için birde uzun kollu termal bir kıyafet bisiklet için kışlık eldivende olabilir yardımcı olabilicek varmı sitede bulamadım balaklava termal kıyafet olarak hangı modeli önerirsiniz bisiklet için eldivende alıcam ama hangisi yol biiskleti için çözemedim.

@zubeyr gun (link)

(link)

Bu iki ürünü kullanıyorum yol bisikletinde. Özellikle eldivenden çok memnun kaldım. Boyunluğunda bere olarak kullanılması verdiğiniz molalarda kaskı çıkarttığınızda kafanıza takıp hasta olmanızın önüne geçmesi açısından çok güzel.

• Beğen
Tepkiler: Road_Runner
@trainspotting35 Abi tamam bu ürünleri alıcam birde kulağı kapatıyormu boyunluk kulak üşüdüğünde acıtıyor nerdeyse anında hasta oluyorum.
Birde termal içlik alabileceğim biryer bir site söyleyebilirseniz çok memnun olurum.

• Beğen
Tepkiler: antepian
@zubeyr gun
Termal içlik konusunda kafam çok karışık benim de 30 liraya da var 120 liraya da var biri aydınlatabilirse çok makbule geçer

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@zubeyr gun Kulağı kapatsın diye çok çekerseniz gözlük biraz buhar yapıyor.

@antepian Ben iki adet 30 TL lik decathlon içliği aldım memnunum. Decathlon koşucu içliklerini de övüyorlar bir bakın isterseniz.

• Beğen
Tepkiler: antepian
@orneken

dostum şimdi baktım 100 euro görünüyor.

(link)
Crc kara cuma 3. hafta an itibariyle başladı, 75 euroya karbon ayakkabı :)

@Özcancan Hocam kullanmadım ancak , daha önce okuduğum yorumlara göre patlamaya karşı pek dayanıklı olmayan , kuru zemin tutuşu iyi, ıslak zemin tutuşu kötü orta ömürlü bir lastik..

• Beğen
Tepkiler: Özcancan
Arkadaşlar bisiklet sevdalısıyım ama yağmurda sürmem günlük hayattanda kopuyormuş gibi bana hissettiren aşırı sportif bulduğum kışlık ceket yerine biraz daha günlük giyilen montlarımız görümünde ama sürerken rüzgarı kesecek terletmeyecek birşey tavsiye ederseniz çok hayra geçecek yan cepleride olsun lütfen mümkünse fermuarlı teşekkürler.

Runtastic Receiver and heartrate monitor 60 dolardan 10 dolara inmiş.
(link)

@erhan erhan Türkiyeye gönderim yok maalesef. yoksa direk alacaktım.

@Özcancan 4000 km kullanmış biri olarak lastiklerin yol tutuşu ve patlama direnci iyi ama lastiği sökmesi çok zor oluyor. birde kalıp makinesinden midir nedir lastikler kalitesiz yalpa yapıyor hem yukarı aşşağı hemde sağa sola. ben normalde bisiklette ellerimi bırakıp süremem hiç. fakat dün duranoya geçtim bisiklet dengesine kavuştu diyebilirim ellerimi bırakıp sürebiliyorum desem gülersiniz :D hamuru çok yumuşak. blackfriday diye saldırmayın çünkü ben de merlinden 40 a almıştım sizde 35 e alacaksınız aman aman bir indirim yok ortada.

Geri