Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat Reyonu

Scudo
Malum hava soğuk mekan kış bunu kullanan oldumu arkadaşlar? Fiyat süper ama kalite bilinmez?

(link)

@trainspotting35

@ihsankılıçkaya kullanan varmı bilmiyorum ama aliexpreste arsuexonun mağazası var oradan bakabilirsiniz bende ordan kol ve bacak ısıtıcı sipraşi verdim gayet güzel geldiler çokta iyiydi fiyatına göre.
(link)

@Memcose Yurtdışı alışveriş siteleri şeklinde bir arama yapın forumda daha önce yapılmış çeşitli başlıklar göreceksiniz. Bazıları mağazalardan daha ucuza gelebilir, önceden sipariş verir orada bir adres gösterir ve alır getirirsiniz. Bununla ilgili çok arkadaşın alışveriş yaptıgını biliyoruz hangisinin daha ekonmik oldugu ile ilgili biraz nette çalışmanız laızm. Buna benzer her konu daha önce konuşuldu çünkü. TR fiyatlarının çok altında bir rakama çok daha iyi ürünler alabilmeniz mümkün.

@cazci Polar ı çok araştırmış biri olarak ürün güzel ancak polarda sıkıntı sensörlerinin pili bitince yeni pil değil yeni sensör almak zorunda olmanız.eeee 3kez düşünmek lazım diyorum...

@antepian İçlikler bir kaç kısma yarılır:
1- "evde oturayım da beni ısıtsın" modelleri: bunlar içinde en iyileir sarı yündne olan askerde vs verilenler, ama hareket ediyorsan terlersin
2- "Spor yaparken terimi atsın" tarzı olanlar: Bunlarda da bakılacak olay ne sporu yapıp nasıl sizi sıcak tutacağı, hangi bölgenizi sıcak tutması gerketiği gibi meselelerdir. Örneğin kayakçıların giydikleri farklı dağcılarınki farklı özelliklere ve desteklere sahip olur tchibo dan kayak içliği almıştım diz desteği yüzünden diizm dümdüz duruyordu oturamıyordum mesela..

Aktif spor yaparken kullanacağınız içlik sizin terinizi dışarı atmak içindir. Bunun için en iyi kumaş en çok dikkat edeceğiniz mesele POLYAMIDE oranıdır. Dağcılıkta ben lafuma 8000 serisi kullanıyorum benzerleri de iş görür. 5 tane tişört değiştireceğine bunu giyer iner çıkar sonra üstünden çıkarır kalınları giyersin iş biter.
Yani ne yapacağınızı düşünerek almanızda fayda var. Ürünlerin oranlarına bakın sadece sıcak tutsun ise mesele yün den sağlıklı ve iyisi yoktur ancak diğer konular anlattığım gibi... Bunun dışında pantalonu altına giydiğin her şey zaten sıcak tutar arkadaşım ama oranlara vs bakmanızı tavsiye ederim. Üstünde termal yazan her şey termal değildir, bir de millet yün ısırıyor dediği için çıktı bunların çoğu..

• Beğen
Tepkiler: antepian
@Yusuf Z. Şipal 20 gün içinde geldiler zaten güvenilir satıcı çok olumlu geri bildirimi var.Sizin istedğiniz ürün şuan %55 indirimdeymiş indirimle 15 dolara alınıyor.

@bahadir3455 kardeşim teşekkür ederim o satıcıdan sipariş vereceğim. Ama senin üzerinde ki formanın kısa kollu olanını 23/06/2016 da sipariş ettim daha gelmedi. :D Birde bu satıcıyı deneyeyim bakayım teşekkürler.
@alper 76 sizlerede çok teşekkür ederim. Evet bisiklet sürerken giyeceğim, tchibo ve decathlon dan aldım içlik ama rüzgarı yiyince donuyorummm brrrr :D

@ihsankılıçkaya Söylemek istediim şey aslında şu: Bisiklet sürerken derken performanslı bir sürüş olacaksa o zaman fazla kalın giyinmez, antrenman dönünce eve döner ve üstünüzü değişirsiniz size ince ama kaliteli bir şey onun üstüne de bir rüzgarlık yeter.
Ancak eğer yavaş yavaş sürecekseniz ve terleme durumunuz olmayacaksa ona göre düşünerek bir ürün almalısınız. Ancak her durumda da rüzgarlık şart. o incecik naylonun sizi fırın gibi yaptığını giyince şaşırırsınız. POLYAMIDE oranı yüksek bir şey performanslı sürüş için şarttır. ancak bu sizi durdugunuz yer ısıtmaz onu da söyleyeyim. Mesela dağcılıkta o beğenilen la fuma 8000 serisi içlik bildiğiniz kadın çorabı gibi inceciktir ve oturup durursan üşütür adamı... ve pahalıdır da....yani amaç önemli

@alper 76 anladım kardeş rahat ol ama anlatamadım belki :D Zaten yüksek performans sürüşlerde bir rüzgarlık altına bişi giymesen bile üşümüosun. Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: alper 76
@zubeyr gun Ağzınıza gelen kısımda ağ olan (delik değil ) olanlar var örnek atmaya çalıştım maalesef bulamadım. Onlar daha çok iş görür nefes alıp verirken gözlüğünüze gelen buhardan dolayı çok sıkıntı çekersiniz, salyalanma vs olur nefes nefese kalınca bunlar problem.

@cazci Ben çok begenirdim hatta forumda başlık açıp sordum vs. Kullanıcı bir arkadaş caydırdı urun harika ama her pil bittiğinde sensorleri yeniden alacaksak ohoooo!!!

Wiggle dan suunto aldım arkadaşlar fiyat iyi gibi geldi bana?

(link)

siparişini geçtim umarım kısa zamanda gelir.http://www.wigglestatic.com/product-media/5360099657/Suunto-Ambit-3-Sports-with-HRM-GPS-Running-Computers-Black-SS020678000.jpg?w=430&h=430&a=7

• Beğen
Tepkiler: mustafa ç
@alper 76
Yine topicten uzaklasiyoruz ama yanlis bilgilendirme olmasin diye yaziyorum. Ya bahsedilen konuyu anlamadim ya da bahsettiginiz urunle benim elimdeki urun farkli bende polar ft60 var. Hr beltinin de g1 gps sensorununde pilleri var ve bitince degisebiliyor..

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri