Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Forum avatarı

Scudo
@MehmetArsLan

Konuyu yanlış yere açmışsın dikkat et biraz.

Ayrıca yazım ve imla kurallarına dikkat lütfen. Hem mesaj başlığınızda hem de mesaj içeriğinizde eksik harfli kelimeler var.

Kontrol panelinize girdiğinizde avatar düzenle diye bir kısım göreceksiniz. orada ister bir internet linki (Option 1 diye göreceksiniz) isterseniz bilgisayarınızdaki bir dosyayı (Option 2 - Dosya seç diye göreceksiniz) yükleyebilirsiniz.

Selamalar arkadaşlar biraz yardım gerekli avatarımı degiştiriym derken elimdekindende oldum daha önce yaptığım gibi deniyorum ama olmuyor yardım edebilirmisiniz şimdiden teşekkürler

Aynı sorun bende de mevcut

Profil fotoğrafı nasıl yükleniyor ben acıkcası bulamadım yardımcı olursanız sevinirim..

@Silindi

Teşekkür ederim..

Niye resim yükleme zor. Önceden çektiğim fotoyu galeriden yükleme yapamiyorum..

• Beğen
Tepkiler: Muhammet13xxx
Merhaba değerli BF severler,

Profil resimlerine hareketli gif yüklenmesi sonucunda daha hoş görüntülerin çıkacağını düşünüyorum. Yönetimden rica etsem .gif uzantılara izin verebilir misiniz avatar için? İlginize teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.

Saygılarımla.

Belirli bir kalite tutturamayan, sadece üye sayısının fazla olması ile hayatına devam eden forum sitelerine döneriz

Teknik ve etik olarak bir standart tutturmak kolay değil. Kriterleri belirlemek, denetlemek....
Kanımca forumumuz için fuzuli sorunlara neden olacak, ben sıcak bakmıyorum ...

Geri