Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Forum avatarı

Scudo
avatar resmi ekleyemiyorum sorun nerede?

bilgisayarımdan da web sayfasından da ekleyemiyorum 1 saattir uğraşıyorum denemediğim resim formatı kalmadı.....

vbulletin hangi resim türünü destekliyor?

Flash animasyon turunde hareketli resim olmadigi surece belirtilen tum dosyalari "olcusu uygun oldugu taktirde" destekledigini saniriyorum. Kendime avatar eklerken edindigim tecrubeler dogrultusunda tabi..:rolleyes:

Sevgiler

Şu anda bir problem var ama kısa zamanda çözülecektir.

Saygılar

arkadaslar forumda hangi avatarı seçtimse olmadı avatar yüklenmedi ben buyüzde avatar kullanamıyom bu sporunuma çare bulursanız sevinirim:)

• Beğen
Tepkiler: yavuz
150x150 pixel olmasına dikkat edin.avatar yüklemede sorun yok.

benim o boyutlarda avatarım var ama 44 kb onu nasıl düşürebilirim

photoshop: File (dosya), Save As (farkli kaydet), alt satirda Jpeg'i isaretleyin, ve cikan degerlere 1-3 arasi bir deger girin, sıkıstırmayi dusurmus olacaginizdan boyut da kuculur... (150x150 pixelde dpi: 72 olursa hayatiniz kolaylasir ;) )

Microsoft Picture Editor: Image, Resize, orada CM olarak cikan degeri Pixele cevirin, en ve boy oranlarindan birisine 150'yi deger olarak verirseniz, diger otomatik ayarlar kendini.

• Beğen
Tepkiler: Murat CER
ya arkadaşlar avatarı nerden deiştiricem ben:rolleyes:

sanırım bulamıyorum:D

yada kaldırıldımı, belkide hiç yoktu:confused:

Avatarınızı özel mesaj ile bana gönderirseniz,ben hallederim.avatar ekleme bölümünü teknik bir sebepten dolayı kaldırdık.

avatar için baya uğraşcaktım ama gerek yok o zaman
ilginiz için teşşekür ederim tuğrul abi

avatar teknik arızası giderilsin..avatarlar değiştirilebilsin...bu eğlenceli bişeydi...

• Beğen
Tepkiler: t-genc
Foruma yeni üye olduk Avatar yükleyemiyoruz,bu sorunu halletmeyi planlıyormusunuz ? yoksa öleee boynu bükükmü takılacaz burada ?

Hım demek ondan bende avatarı değiştiremiyormuşum. Alla alla diyorum nerde bunun bağlantısı. Kontrol paneline bakıyorum bakıyorum göremiyorum. Demek ben kör değilmişim arızalıymış:)

Herkese Merhaba,
Şu an için avatar ekleme işlemlerinizi sadece Tuğrul ve Kılıçreis yapabiliyor. Tuğrul şu anda izinde, Kılıçreis de iş seyehatinde. Tabiki kimsenin boynu bükük kalmasını istemeyiz :), konu en kısa zamanda çözüme ulaştırılacaktır.

Geri