Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Forumdaki reklamlar

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
633
forumda dükkanı olan firmalardan rica ediyorum kenara bi yere, bi köşeye euro ve dolar ın ne kadar olduğunu yazan bi şey yapsınlar..sadece DELTA da var bööle bişi onuda yeni gördüm..ööle kolay euro dan şatış yapmak:D :eek:

teşekkür ieettim

Scudo
Evet... YTL olarak da yazsınlar fiyatları... DeltaBisiklet'i örnek alsınlar... :)

Konuyu daha uygun olan yere taşıdım.
Bu konuda da benden destek var aynı zamanda.

@HaliliOzturk

evet karar verememiştim bende nereye açacağımı ööle açtım oraya teşekkür ediyorum

• Beğen
Tepkiler: t-genc
bencede güzel fikir

hesap yapmak tek tek zor oluyo ve zaten tam fiyatıda çıkaramıyorum.destekliyorum sizi...

• Beğen
Tepkiler: t-genc
reklam değil ama sürekli güncel olan bankalar a bakmak bence daha mantıklı...

ben bir parça alacağım zaman tek baktığım adres www.garanti.com.tr
dolar euro orda var...

online satışı olan sitelerde var zaten
bisikletonline - delta ve aklıma gelmeyen diğerleri
diğer sitelerde de olmaması doğal ;)

reklam değil ama sürekli güncel olan bankalar a bakmak bence daha mantıklı...

nası yaa..sen parça alırken sitede baktığın parçanın yanında euro ve dolar fiyatları yazsa genede ordan bakmayıp garanti.com dan mı bakarsın..:eek:

Bunu yazmak kolay da yapması zor . (En azından benim açımdan) Bunun olması için sistemin değişmesi lazım.. Bir yığın kod eklenmesi gerekiyor.. Bizim sitede yabancı paralı ürünleri "satınalmak" üzere tıkladığınızda hemen o günkü kurdan çarpıp TL olarak çıkartıyor zaten..
Ama olsa tabii ki iyi olur..

"bisikletonline" sitesinde EU veya Dolar fiyatların yanında KDV belirtilmiyor.. Oysa bunlarda KDV hariç fiyatlar verilmiş. Bazı kişilerin kafası karışmış..Haberiniz olsun..

gürsel abi, deltabisikletin kodlarını kullanamaz mısınız?

@Selim Çam

kesinlikle katılıyorum, € veya $ bazlı fiyatlandırmalarda ürünleri değerlendirirken tam bir fiyat analizi yapamıyorsunuz kendine göre.

size bir yardımı olur inş

www.bamka.net

Herşeyi kendi hesaplıyor tek yapmanız gereken hesap makinesine istediğiniz paranın yanına sayıyı yazmak

merhaba board içerik olarak çok güzel hatta süper bence ama webmaster olduğum için =) biraz gözüme çarpan noktalara değinmek istiyorum öncelikle FORUMUMUZDA DÜKKANI OLAN BİSİKLET FİRMALARI burdaki reklam bannerları çok büyük ebatta ve çok yer kaplıyor göz yoruyor karmaşa oluyor vbulletin zaten başlı başlına karmaşa bir sistem birde tema da bi okadar göz yoruyor bence lacivet ve daha gri tonlar kullanılsa tam süper olur =)

Geri