Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Forumdaki teknik hatalar

Scudo
EDİT: SORUNU KENDİM ÇÖZDÜM ÇOK ZEKİYİM :D :D :D

Bir kaç hafta önce kulllanıcı adı değişikliği talep etmiştim ve yapılmıştı. Ancak o değişiklikten sonra ben hiç foruma şifre girerek girmemiştim. Adım değişmesine rağmen ben bir şey yapmadan forum login olabiliyordum.
Şimdi o aklıma geldi. Logout yaptım , tekrar login yaptım ve artık mesajları görebiliyorum.
Sorun yaşayanlara çıkış ve yeniden giriş önerilir :)

@Cenk K.

Şu anda kullandığınız tarayıcı eğer Chrome ise; Gizli Mod'da açıp bir deneyebilir misiniz?
" CTRL + Shift + N " kombinasyonu bunu sağlayacaktır.

Eğer Internet Explorer ise;
Internet Seçenekleri > Göz Atma Geçmişi > Sil > Sadece "Parola"lar kutusunu boş bırakıp diğer hepsi seçiliyken "Sil".

Firefox ise;
Seçenekler (Preferences) > Gelişmiş (Advanced) > Ağ (Network) > Tarayıcı Önbelleği (Cached Web Content) > Şimdi temizle (Clear now)

Safari ise;
Safari > Seçenekler (Preferences) > Gelişmiş (Advanced) > "Geliştirici Menüsünü Menü'de Göster" işaretlenecek (Show Develop menu in menu bar: check)
Geliştirici Menüsü (Develop menu) > Önbelleği Temizle (Empty Caches)

Sonra tekrar denerseniz sorunun çözüleceğini tahmin ediyorum.

@Edip Dinçer

Edip komutan, forumu araç muayenesine sokacaksınız? Komple bakım filan, amaç tek seferde geçmek mi muayeneyi :)

Son kullanıcı olarak eyyorlamam bu kadar.

@Yusuf Yılmazvural

Muayeneyi geçtik.. Ufak tefek sorunlar çıkıyor arada.. İşte en güzel taktik "Kapatıp açmayı denediniz mi?" :).

Olmadı, şu ilerideki yokuştan vurduracağız artık...

Bu sorunlar da düzeltildi. Sitemiz artık her tarayıcıda stabil olarak çalışıyor.

Bilginize,

Yeni tema geldikten sonra opera mininin java versiyonu ile üye girişi yapamıyorum. Forum sayfasına girebiliyorum fakat giriş yap deyince sayfa yenileniyor ve giriş ekranı gelmiyor

• Beğen
Tepkiler: ErkinS.
@Çağdaş78
Eyvallah hocam . Nokia X2-00 daki tuşlu telefondan giremiyorum. Java derken telefon yazılımı kast ettim.

Mobilde sorun yaşayan var mı foruma girişte acaba?

Dün baslikta cevap yazmaya calisirken benim başıma gelmişti.

• Beğen
Tepkiler: :DDD
Bu sorun ara ara bendede oluyor ama sadece telefondan foruma giriş yaptığım zaman.

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut
xqw.PNG

Bende ki sorun bu tam olarak

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
@Bigpatron bilgisayardan hiç olmadı öyle mi? Pekala telefonun önbelleğini/çerezleri vs. temizleyip tekrar dener misiniz?

Screenshot_20191114-203834_Chrome.jpg
Bende de durum bu. ?

• Beğen
Tepkiler: Yperzeli
@SEL PER evet bu az önce oldu bu normaldi çünkü sunucu kapatılıp açıldı bir test için ama şu an sorun olmaması gerekiyor artık...

@Bigpatron bilgisayardan hiç olmadı öyle mi? Pekala telefonun önbelleğini/çerezleri vs. temizleyip tekrar dener misiniz?
Şuan olmuyor ama olursa ileriki günlerde ekran görüntüsü alıp bu konuya atarım. Genelde şu şekilde bahsettiğim sorunla karşılaşıyorm bilmiyorum bir yardımı olurmu ama genede yazayım. Telefondan tarayıcı olarak chrome kullanıyorum. Forumda bir konuyu okurken herhangi bir nedenden (şef geldiğinden :) ) dolayı telefonu cebime koyuyorum, tabiki bu sırada telefon ekran kilidi moduna geçiyor. Daha sonra yeniden ekranı açtığımda hatayı veriyor. Okuduğum/baktığım konuyu yeninde görmek için tarayıcıyı yenilemek zorunda kalıyorum.

Geri