Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Forumdaki teknik hatalar

Scudo
@enes savaş

Olabilir Enes Bey, forumda başka Emre Yıldırım'lar da var. Ama eğer ben dediysem bakın kaç kişi açık şuan- sizden özür dilerim. İnsanız bazen sinirleniyoruz ama büyüklük uzatmamak ve kalp kırmamaktır.Sevgilerle..

@Emre.yıldırım

Olabilir belki de biri sizin isminizi kullanıp bana çatmış olabilir. Neyse zaten koyduğum foto'nun sizle bir alakası yoktu , sadece örnek olarak koydum.

Gelen bildirimlerden kurtulamıyorum. :D
Sayfayı her yenileyişimde ya da sekmeyi kapatıp tekrar (veya yeni sekme) açışımda aynı bildirime ait uyarı simgesi çıkmaya devam ediyor. Bakım esnasında gerçekleşen ayarlarda gözden kaçan ufak bir hata sanırım.

Tarayıcınızın önbelleğini temizleyip bir de öyle dener misiniz :)

Bunu hallettim halletmesine ama site tekrar açıldığından beri, sayfanın sağ üst köşesindeki "üye kontrol paneli" üzerinden girilen sayfada yer alan abone olunan konulara atılan yeni mesajları gösteren alan çalışmıyor. Hep "Yeni Abone olduğunuz Konular: (0) Şimdilik abonesi olduğunuz konu veya mesaj bulunmuyor." uyarısı veriyor. Oysa ana sayfadaki son mesajlar ve konular kısmında abone olup takip ettiğim konulara yeni mesaj atıldığını görebiliyorum. Bu, bilinçli olarak kaldırılan bir fonksiyon mu yoksa gözden kaçan bir durum mu? Abone konuların takibi açısından çok büyük bir kolaylıktı.

Ekleme: Ayrıca bildirim uyarısı dengesizliği yine patlak verdi. Beğeni aldığım bir mesaj için bildirim çıkıp duruyor ancak beğeniler listesinde gözükmüyor. Haliyle de bildirim okundu olarak işaretlenemediği için kendini yenileyip duruyor. Bunun çerez temizlemekle çözüleceğini sanmıyorum.

Bakım sonrası geçmişe ait neredeyse tüm konu başlıklarımın ve mesajlarımın silinmiş olduğunu gördüm. Bu geçici bir durum mudur?

@Aytaç Biber

Herhangi bir konu/mesaj silimi yok. Sadece database konuları ve mesajları listelemiyor oysaki tüm mesajlarınız duruyor. Ben mesela sizin tüm konu/mesajlarınızı görebiliyorum ama siz kendi profilinizden giriş yapınca göremiyorsunuz.

Site yöneticine phpmyadmin'den database tablolarına onarma, uyarlama, kontrol işlemini yapmasını tavsiye ediyorum.

@Furkan TK

Süreç zaten şu anda devam ediyor ;).
Çok fazla konu ve mesaj olduğu için arama tablolarının yeniden oluşturulması biraz uzun sürüyor sadece..

Hayır düzelmedi.
Sağ üstte adıma tıklıyorum.açılan sayfada "Tüm mesajlarını bul" linkine tıklıyorum ve sonuç olarak hep aynı şeyi söylüyor. her 15 saniyede bir arama yapabilirisniz daha 5 saniyeniz var. Bekliyorum 15 saniye yine aynı yine aynı..

Dün son attığım mesaj da kaybolmuştu tekrar attım. sonra kaybolan mesaj geri geldi ve konuda aynısından 2 mesajım var (silme ve edit de yapılamıyor artık :( )

@Cenk K.

https://www.bisikletforum.com/1.png

https://www.bisikletforum.com/2.png

Hayır bakın ben kendi başlattığım konulara baktığımda onları görüyorum ama "tüm mesajlarını bul" a tıkladığımda bana hep şu çıkıyor.

http://img.photobucket.com/albums/v608/hckose/123_zpsc3fd088b.jpg

Herkes kendinin mesajlarını göremiyor mu yoksa sadece ben mi göremiyorum bilmiyorum.

Cenk Bey,

Önbelleğinizi temizleyip tekrar denemeniz mümkün müdür?
Çünkü ben de sizin açtığınız konuları görebiliyorum (aynı zamanda kendi açtığım konuları da görebiliyorum :)).

Bir saniye; yazan mesajı okudum da :)
Her bir arama için arada biraz süre bırakmanız gerekiyor.
Atıyorum konularınıza baktınız ("Bütün Konularını Bul" bir aramadır aslında),
Aradan 15 saniye geçmeden "Tüm Mesajlarını Bul" derseniz çalışmaz.. Biraz bekleyip denerseniz sorun kalmayacaktır ama...

https://www.bisikletforum.com/search.php?searchid=93723
Tüm mesajlarınızın bağlantısı, bir de buradan deneyin...

@Edip Dinçer

Verdiğiniz linkte arama kriterine uygun sonuç bulunamadı yazıyor.

5 saniye işine gelince hep aynı mesaj hep 5 saniye .. Şimdi gene denedim adıma tıkladım. Tam 30 saniye bekledim "tüm mesajlarını bul" ve yine aynı 5 saniye mesajı.
Ama adıma tıklıyorum hiç beklemeden "bütün konularını bul" a tıklıyorum ve tüm konularım açılıyor.
Bu işyeri bilgisayarı belki çerez ile ilgili bir durum vardır. Akşam bir de evde bilgisayarda deneyeyim.

Geri