Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

FreySport

Aynı dert bendede var. Ben kendimde sorun sanıyordum ama formalar da olabilir. Surekli bel kismini düzeltiyorum aşağıya çekiyorum. Askılı tayt kullandığım için çok problem olmuyor.. Bugun sora dan sipariş verdim bakalım onda ne olacak sonuç.

Scudo
S beden aldım ama henüz denemedim bende bugün geldi

• Beğen
Tepkiler: Hayaksisheytan
2 gün önce denedim kısa bir sürüş ile . (link). herhangi ince bir elbise naylon kumaştan farklı o kesin. terletme daha az yaptı koku vs de yapmadı ama sürüşüm sakin ve kısa olduğu için tam test edemedim. kısa kollu beyaz forma ile yaptım. bi kaç güne uzun kollu gri renk olanı gelir ikisinide denedikçe yazarım. hatta memnun kalırsam 1 yazlık 1 kışlık daha alabilirim toplam 4 olur.

şunuda belirtmek isterim ki sitelerinde fotoğraflarda olanlar kadar güzel değil formalar. bu kötü anlamına gelmesin ama mesela yan kısımlarda farklı kumaş görünüyor. gelen formada tek tip . arka cep kısımlarıda öyle. fotoğraflarınıda eklerim birazdan. iyi mi kötü mi bilmiyorum ama yandaki farklı kumaş daha güzel gözüküyor.

(link)
(link)
(link)

(link)
(link)

(link)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ahmet Telçeken
Formayı dün denedim genel olarak iyi ama bel kısmı kısa. Sürekli düzeltmem gerekiyor yoksa açılıyor. Ter ve koku konusunda başarılı

Firmaya yazdım durumu

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: DtEfa
Ben bu firmadan ne zaman bir forma alsam fermuarları hep aşırı kalitesiz çıkıyor ve çabuk bozuluyor. Kumaşına lafım yok kumaşları fiyatına göre gayet iyi.

• Beğen
Tepkiler: RmzBurak
Ben bu firmadan ne zaman bir forma alsam fermuarları hep aşırı kalitesiz çıkıyor ve çabuk bozuluyor. Kumaşına lafım yok kumaşları fiyatına göre gayet iyi.
evet bu konu ile ilgili geri dönüş yapmıştım kendilerine. Fermualar gerçekten kalitesiz ve işlevsiz. Normal üst eşofman fermuarı koyuyorlar. Düzelteceğiz demişlerdi ama bir cacık yok anlaşılan. Beni kaybetti. Kendileri bilir. Geri dönüşlerden ders çıkartmayanlar yarın ağlamasın Türk markasıyız alışveriş yapılmıyor diye.

• Beğen
Tepkiler: StanicEnemy
evet bu konu ile ilgili geri dönüş yapmıştım kendilerine. Fermualar gerçekten kalitesiz ve işlevsiz. Normal üst eşofman fermuarı koyuyorlar. Düzelteceğiz demişlerdi ama bir cacık yok anlaşılan. Beni kaybetti. Kendileri bilir. Geri dönüşlerden ders çıkartmayanlar yarın ağlamasın Türk markasıyız alışveriş yapılmıyor diye.
Size sonuna kadar katılıyorum. Nereden buluyorlar bu kadar aşırı dandik fermuarı anlamıyorum, iki kez fermuarı komple değiştirmek zorunda kaldım. İşin kötü yanı o kadar işlevsiz bir fermuar koyuyorlar ki aynı tür fermuarı bulabilmek için tüm semti karış karış dolaştım en sonunda kıytı köşede bulunan bir tuhafiye den temin ettim ve terziye gidip diktirdim. Bir daha kesinlikle bu firmadan alışveriş yapmayacağım. Müşteri hizmetleri ise bir ayrı tuhaf sanki mahalle terzicisiymiş gibi cevap veriyorlar.

• Beğen
ben 3 adet kısa kollu bir adet uzun kollu formasını kullanıyorum.Kullanırken rahat tam beden almak gerekiyor yanda kilolarda yazıyor onada dikkat edin tam oturuyor vucuda koku yapmıyorlar onuda nasıl test ettim gece sürüşünden yorgun argın gelip formayı çıkarıp odadası askıya fırlattım orda kalmış ertesi gün kurumuştu ama bir koku yoktu tabi bu birazda vucudunuzada bağlı son 3-4 gün içinde pastırma yediyseniz :) tabiki kokacaktır. Fermuar konusunda da 4 formada da hiç sorun yaşamadım gayet rahat çalışıyorlar

• Beğen
Tepkiler: osmancan71
ben 3 adet kısa kollu bir adet uzun kollu formasını kullanıyorum.Kullanırken rahat tam beden almak gerekiyor yanda kilolarda yazıyor onada dikkat edin tam oturuyor vucuda koku yapmıyorlar onuda nasıl test ettim gece sürüşünden yorgun argın gelip formayı çıkarıp odadası askıya fırlattım orda kalmış ertesi gün kurumuştu ama bir koku yoktu tabi bu birazda vucudunuzada bağlı son 3-4 gün içinde pastırma yediyseniz :) tabiki kokacaktır. Fermuar konusunda da 4 formada da hiç sorun yaşamadım gayet rahat çalışıyorlar
Fermurarlarda bende sorun yaşamadım
Koku olarakta yıkamadan 2. Kullandıklarımda bile fazla bi koku yoktu (ilk kullanımlarda kısa gezi yapıp terleme az olunca 2. De yıkamadan kullandım.) bazen suda biraz bekletip duru şu ıle yıkayıp kullandığımda oldu ondada koku olmuyor çok az oluyordu. Temızlenmesıde kolay galiba. Şimdi genelde 30 dk lık mini yada 45 dk lık elde yıkama ile temizliyorum bısıkley malzemelerini

herkese selam. freysporda uzun sürüşler için (+8 saat üzeri ) şöyle bir pedli tayt seçeneği var. bende ara ara +10 saat üzeri sürüş yapıyorum. bunu alan, deneyen oldu mu acaba ? yada uzun sürüşler için hangi marka model tayt önerirsiniz? zira bende +100km den sonra uyuşma oluyor. muhtemelen seleden kaynaklı, yakında sele sorunumu çözeceğim. tayt işini de çözersem uzun yolları işkence olmadan bitiririm sanırım :) linki de buraya bırakayım. (link)

1668872822154.png

herkese selam. freysporda uzun sürüşler için (+8 saat üzeri ) şöyle bir pedli tayt seçeneği var. bende ara ara +10 saat üzeri sürüş yapıyorum. bunu alan, deneyen oldu mu acaba ? yada uzun sürüşler için hangi marka model tayt önerirsiniz? zira bende +100km den sonra uyuşma oluyor. muhtemelen seleden kaynaklı, yakında sele sorunumu çözeceğim. tayt işini de çözersem uzun yolları işkence olmadan bitiririm sanırım :) linki de buraya bırakayım. (link)

297268 dosyayı görüntüle
Bana kalırsa bunların hepsi tamamen pazarlama hilesi. Decathlon da satılan en ucuz yazlık tayt kullanıyorum sıcak havalarda haftada bir kere 90km lik uzun sürüş yaparım ve sorun çıkardığını görmedim.550 TL küsür vericekseniz bence üstüne biraz daha para koyun ve sora tayt alın derim en azından kaliteli ve uzun ömürlü olur. İstediğin taytı al yine 10 saat küsür sürüş yaptığın zaman uyuşmaların olması gayet normal.
(link)

Bana kalırsa bunların hepsi tamamen pazarlama hilesi. Decathlon da satılan en ucuz yazlık tayt kullanıyorum sıcak havalarda haftada bir kere 90km lik uzun sürüş yaparım ve sorun çıkardığını görmedim.550 TL küsür vericekseniz bence üstüne biraz daha para koyun ve sora tayt alın derim en azından kaliteli ve uzun ömürlü olur. İstediğin taytı al yine 10 saat küsür sürüş yaptığın zaman uyuşmaların olması gayet normal.
(link)
ya hocam işte malzeme kaliteli olsun parasına kıyılır her türlü bence. sora daha bilinen bir marka, üstüne biraz daha ekleyip bunu almak daha mantıklı geliyor.

• Beğen
Tepkiler: StanicEnemy
ya hocam işte malzeme kaliteli olsun parasına kıyılır her türlü bence. sora daha bilinen bir marka, üstüne biraz daha ekleyip bunu almak daha mantıklı geliyor.
Evet, kaliteli ürün almak her zaman daha iyidir. Önümüz deki yazın bende soradan alışveriş yapacağım.

Evet, kaliteli ürün almak her zaman daha iyidir. Önümüz deki yazın bende soradan alışveriş yapacağım.
hocam valla zaten bir tane hobim var onun içinde iyi malzeme almayacaksak başka nasıl mutlu olucaz bilemem :)

Benim de 2 tane Frey Sport formam var. Bir tanesinin fermuarının tutma parçası koptu, yerine ip taktım. Diğerinin de fermuarın alttaki ilk birleşim yerindeki plastik deforme oldu, çok zor çekiliyor. Bir daha Frey almam.

Benim de 2 tane Frey Sport formam var. Bir tanesinin fermuarının tutma parçası koptu, yerine ip taktım. Diğerinin de fermuarın alttaki ilk birleşim yerindeki plastik deforme oldu, çok zor çekiliyor. Bir daha Frey almam.

Fermuar işini düzeltirler ise o zaman sorun yok. Ama fermuarları sıkıntılı.

Fermuar işini düzeltirler ise o zaman sorun yok. Ama fermuarları sıkıntılı.
Ben bir daha almam gibime geliyor. Kalitesi fiyatına göre yeterli ama daha kaliteli marka almakta fayda var. Ben kilo vermeye devam ettiğim için pahalı bir şeyler almıyorum ama 6-7 kilom daha kaldı, ondan sonra yeni forma alacağım.

• Beğen
Ben bir daha almam gibime geliyor. Kalitesi fiyatına göre yeterli ama daha kaliteli marka almakta fayda var. Ben kilo vermeye devam ettiğim için pahalı bir şeyler almıyorum ama 6-7 kilom daha kaldı, ondan sonra yeni forma alacağım.

Aynı durumdayız :)
İlk aldığımda tam oturuyordu. Şimdi bol gelmeye başladı. Benim de 6-7 kilo fazlalığım var. Sanırım önümüzde ki yaza alt üst takım almak gerekecek. Şimdiden alayım diyorum ama yok yok çık lütfen bu fikir aklımdan.. 😅

• Hahaha
Tepkiler: Burak Altaç
Aynı denk fermuarı eğer bulabilirseniz büyük başarı. Fermuar olayını çözeceklerini zannetmiyorum açıkçası. Hem yazlık hem kışlık formam var ikisinde Frey den temin etmiştim ikisinde de aynı problem.

• Beğen
Tepkiler: Burak Altaç
Geri