Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

FreySport

@AenR @makaram @suyunsesi

Merhaba. Formayı az önce teslim aldım. Formanın bedenini denemek amacıyla giydim. Vücut kısmı sarıyor, çok sıkmıyor. Kollar ise vücut kısmına göre daha rahat kesim. Ve bileğe kadar geliyor. Aşağıdaki fotoğrafların birinde, bolluğu daha belirgin olsun diye, kolları sıyırıp, toplanan yeri kırmızı kalem ile işaretledim. Aslında böyle olması benim hoşuma gitti. Formanın arkasında üç adet cep var. Fermuarlı cep yok. Telefonum Poco X3 Pro ve yaklaşık 17 cm uzunlukta, 8 cm genişlikte. Cebe sığdı.

Ancak şunu belirtmeliyim; daha önce herhangi bir bisiklet forması kullanmadım. Kullanım esnasında nasıl performans sergiler, bilmiyorum. Az önce teslim aldığım için bunu deneyemedim.

Mesaja ek: Boyum 180 cm ve 74 kiloyum. Formanın beden ölçüsü "M".

286604 dosyayı görüntüle286605 dosyayı görüntüle
286606 dosyayı görüntüle

286607 dosyayı görüntüle

286608 dosyayı görüntüle

286609 dosyayı görüntüle
Güle güle kullanın. Gayet güzel görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: serdarvekedisi
Scudo
Bu tarz formaları beğenmiyorum. Forma fit olmalı vücudu kavramalı diye düşünüyorum:)
aynı fiyat bandında fit kesim bir forma öneriniz varsa dinlemek isterim benim de ilk formam olacak daha önce hiç forma giymedim

aynı fiyat bandında fit kesim bir forma öneriniz varsa dinlemek isterim benim de ilk formam olacak daha önce hiç forma giymedim

Bazilari kumas kalitesini elestirir ama benim kulup taytim jordanred, simdilik bir sorun yasamadim. Fiyatlari sora seviyesinde.

Bazilari kumas kalitesini elestirir ama benim kulup taytim jordanred, simdilik bir sorun yasamadim. Fiyatlari sora seviyesinde.
freysportun forma ve taytlarını önerir misiniz peki

288132[/ATTACH]
Merhaba, Geçen hafta 2 tane 8 saat TM Evo olanını aldım, birini oğluma. 5,30 saatlik uzun bir sürüş yaptık, ikimizde memnun kaldık, Sora nın taytlarından çok farklı değil, sadece tek sıkıntısı paçalarında kullanılan lastik görsel olarak kötü duruyor buna takılmazsanız gayet iyi.

Fiyatı göreceli olarak iyiymiş

Merhaba, Geçen hafta 2 tane 8 saat TM Evo olanını aldım, birini oğluma. 5,30 saatlik uzun bir sürüş yaptık, ikimizde memnun kaldık, Sora nın taytlarından çok farklı değil, sadece tek sıkıntısı paçalarında kullanılan lastik görsel olarak kötü duruyor buna takılmazsanız gayet iyi.

Rica etsem foto atabilir misiniz?
Birde sizin beden ölçünüz ve kg nasıl? Hangi beden aldınız?

Benim boy 181,5 cm 81 kg L aldım, oğlum 184 cm 70 kg M aldık.

IMG20220518171209.jpg
Diğer tayt dada aynı şey geçerli, sanırım lastik biraz kalın. Ancak pedallarken problem olmuyor.
Aslında yerli Bisvo dan da tayt almıştım onun lastikleri güzel duruyordu ancak onlarda 2-3 giymeden sonra deforme oldular.

• Beğen
Tepkiler: RmzBurak
Ayın 8'inde düz siyah bir forma sipariş verdim, 11'inde kargoya verildi ve ertesi gün elime geçti fakat sırtında bir firmanın logo baskısı vardı. Formalar karışmış, arayıp söyledim, "geri gönderin değiştirelim" dediler. Aynı günün akşamı kargoya verdim, Pazartesi günü teslim aldılar. Dün konuştum , "bu hafta yollarız" dediler. Bakalım ne zaman gelecek...

• Beğen
Tepkiler: Ekincan

288139 dosyayı görüntüle
Diğer tayt dada aynı şey geçerli, sanırım lastik biraz kalın. Ancak pedallarken problem olmuyor.
Aslında yerli Bisvo dan da tayt almıştım onun lastikleri güzel duruyordu ancak onlarda 2-3 giymeden sonra deforme oldular.
Formasını beğendim ama taytı olmamış ya. 😏 Pedi iyiyse tolere edilebilir aslında. Biraz düşüneceğim. Formaların aliexpres avantajı kalmadı, taytların kalitesini pek beğenmiyorum.

288139 dosyayı görüntüle
Hocam yanlış anlamınızı istemem lakin decathlon da satılan 140 TL lik tayt bile daha kaliteli duruyor.

Hocam yanlış anlamınızı istemem lakin decathlon da satılan 140 TL lik tayt bile daha kaliteli duruyor.
Önemli olan pedi-süngeri aslında, kumaş kalitesinin kötü olduğunu söyleyemem. Dikimi hariç

Kumaş kaliteleri fiyatına göre iyi bence.
Ama Pastalcıları ve dikimcilerini kesinlikle değiştirmeliler.

• Beğen
Tepkiler: özgür duygu
Geri