Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Garaj ve dizaynı...

Toplum bunların yenisini istiyor @Murat Cömez :

Baris bende cok isterdim video olsun diye ama malesef ben kendim bu isi beceremiyorum. Daha dogrusu videoyu sorunsuz cekerim ama kesip bicme isini beceremiyorum.

@Murat Cömez Hocam bu atölye Giresun'da mı, ziyaret edebilir miyiz sizi :)
Yusuf bey malesef atölyem Giresunda degil, ben Almanyada yasiyorum. Ama birgün yolun Stuttgarta düserse kapim herzaman acik, sadece atölye icin degil misafirim de olabilirsin.

Muhteşem.
Emeklerinize sağlık.
Güzel yorumunuz icin cok tesekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Spartiat
Scudo
Baris bende cok isterdim video olsun diye ama malesef ben kendim bu isi beceremiyorum. Daha dogrusu videoyu sorunsuz cekerim ama kesip bicme isini beceremiyorum.

Yusuf bey malesef atölyem Giresunda degil, ben Almanyada yasiyorum. Ama birgün yolun Stuttgarta düserse kapim herzaman acik, sadece atölye icin degil misafirim de olabilirsin.

Güzel yorumunuz icin cok tesekkür ederim.
Tüh, nazik teklifiniz için çok teşekkür ederim. Nasip diyelim yolum düşerse uğranacak en önemli duraklardan birisi olur kesinlikle :)
Gerçekten çok güzel bir atölye, nazar değmesin

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez
Dairemde, terasimin bir kismini kapatarak olusturdugum mutevazi garajim... Nam'i diger "man cave" benim terapi alanim. Elimden geldigince tum bakim ve tamirat islerini burada halledebiliyorum. Tabii beni asan konularda mekanigine cok guvendigim "bike35.com" Serkan'in yolunu tutuyorum :)

Dosyalar

• garaj foto 1.jpg
    garaj foto 1.jpg
    100,4 KB · Okunma: 45
  • garaj foto 2.jpg
    garaj foto 2.jpg
    116,1 KB · Okunma: 45
  • garaj foto 3.jpg
    garaj foto 3.jpg
    141,2 KB · Okunma: 45
Geri