Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Garmin Edge Kullanıcıları Kulübü

Ben Edge 530 ile Decathlon'un göğüs bandını yaklaşık 6 aydır sorunsuz kullanıyorum. Bu zamana kadar hiç bir şekilde kopma, takılma, görmeme durumu yaşamadım. Cihaz ayrıca doğrudan telefon ile de sorunsuz senkronizasyon sağlıyor.
Decathlone'nun sayfasında olumsuz yorumları görünce acaba dedim paraya biraz kıyıp uzun ömürlü bir şey mi alsam.

Scudo
Decathlone'nun sayfasında olumsuz yorumları görünce acaba dedim paraya biraz kıyıp uzun ömürlü bir şey mi alsam.
Aynı ürünü 4 yıldan fazla zamandır kullanıyorum 😉👍👌
Ayrıca hangi marka olursa olsun kemerle sensörü sürüş sonrasında ayırmayı unutmayın...

Hali hazırda Cycplus M1 cihazını kullanıyorum. Fakat Garmin Edge 530 alacağım.
İki cihazında Ant+ özelliği olması sayesinde mevcut cihazıma bağlantıda sorun yaşamam diye düşünüyorum.
Wahoo'nun 200 lira daha uygun olması cazip geliyor. Kayışlarının uzun ömürlü kullanışlı olması önemli
Bende garmin 530 la Megane nabız bandını beraber kullanıyorum 🤌🤌🤌, dediğiniz gibi ant olduğu özelliği olan her cihazla uyumlu çalışır.

garmin 520 kullanıyorum, 19 nisan sabah 06:20'de yaptığım sürüşü, 17 nisan 18:20'de yapılmış olarak attı connect ve strava'ya. öncesinde hiç yaşamamıştım bu sorunu. 520 zaten sürüş esnasında telefona da bağlı, yani tarihi değişmiş olamaz. böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu daha önce?

• İnanılmaz
Tepkiler: mehmetbulak
Ben Edge 530 ile Decathlon'un göğüs bandını yaklaşık 6 aydır sorunsuz kullanıyorum. Bu zamana kadar hiç bir şekilde kopma, takılma, görmeme durumu yaşamadım. Cihaz ayrıca doğrudan telefon ile de sorunsuz senkronizasyon sağlıyor.
Dun Decathlon'dan nabiz bandini aldim Cycplus cihazim ile sorunsuz senkron yapip kullandim.
Tavsiyesiniz icin tekrar tesekkurler.
Ihtiyacimi karsiladi.

Hali hazırda Cycplus M1 cihazını kullanıyorum. Fakat Garmin Edge 530 alacağım.
İki cihazında Ant+ özelliği olması sayesinde mevcut cihazıma bağlantıda sorun yaşamam diye düşünüyorum.
Wahoo'nun 200 lira daha uygun olması cazip geliyor. Kayışlarının uzun ömürlü kullanışlı olması önemli
Eğer marka takıntınız yoksa Decathlon un kemeri gayet yeterli olacaktır yaklaşık 1 yıldan bu yana kullanıyorum. Şimdi de Almanya'dan garmin edge 530 siparişi verdim. Aynı zamanda ileride smart trainer alırsanız Bluetooth özelliği sayesinde bilgisayara rahat bağlarsınız Decathlon un nabız bandını.
Forum da sıkça konuşulmuş bende 520 den 530 a geçmek istedim Almanya'dan sipariş verdim buraya göre biraz daha uygun oluyor 👍 gelen bir kişi olduğu için rahat olacak benim için.

Son düzenleme:
Eğer marka takıntınız yoksa Decathlon un kemeri gayet yeterli olacaktır yaklaşık 1 yıldan bu yana kullanıyorum. Şimdi de Almanya'dan garmin edge 530 siparişi verdim. Aynı zamanda ileride smart trainer alırsanız Bluetooth özelliği sayesinde bilgisayara rahat bağlarsınız Decathlon un nabız bandını.
Forum da sıkça konuşulmuş bende 520 den 530 a geçmek istedim Almanya'dan sipariş verdim buraya göre biraz daha uygun oluyor 👍 gelen bir kişi olduğu için rahat olacak benim için.286651 dosyayı görüntüle
Wiggle'da pahali dedigimiz birkac nabiz bandi markasinin yorumlarini okudum.
Anlasilan her markanin biraz kusuru varmis.
Marka takintim olmadigi ve burada da arkadaslarin tavsiyesi uzerine Decathlon'dan urunu aldim.
Bugun de sorunsuz bir sekilde kullandim.
Benimde Garmin 530 siparisim yolda geliyor.
Yorumunuz icin tesekkur ederim.
Simdiden size de hayirli olsun dilerim 👍🏼

Tamamdır buldum teşekkürler. Bir sorum olacaktı Garmin edge 530 çift üretim mi var mesela "Garmin edge 530" veya "Garmin edge 530 Mtb" gibi. Yoksa ben mi yanlış gördüm.

Tamamdır buldum teşekkürler. Bir sorum olacaktı Garmin edge 530 çift üretim mi var mesela "Garmin edge 530" veya "Garmin edge 530 Mtb" gibi. Yoksa ben mi yanlış gördüm.
MTB olanın paket içeriğinde ekstra kumanda aksesuarı var. Onun dışında aynı cihaz.

• Beğen
Tepkiler: kbatuu
Garmin 830 un kutu içeriğinde olan tutucunun altına ışık bağlanabilir mi? Işığımın bağlantı kısmı garminin kendi bağlantı çıkıntısıyla birebir aynı. Yani garmini taktığım yere ışığı direk takabiliyorum.

Bir yönü dişi diğer yönü erkek ara bir aparat mevcut mudur?

Her iki tarafı dişi olmalı sanırım :acpsnr:

Garmin 830 un kutu içeriğinde olan tutucunun altına ışık bağlanabilir mi? Işığımın bağlantı kısmı garminin kendi bağlantı çıkıntısıyla birebir aynı. Yani garmini taktığım yere ışığı direk takabiliyorum.

Ekstra bir tutucu alıp, ana tutucunun alt tarafına iyi bir yapıştırıcıyla yapıştırsanız, belki sorununuzu çözer

(link) tam olarak bunu arıyorsunuz galiba.

• Beğen
Tepkiler: sccetin
uzun zamandır trainerde kullandığım için edge 530 cihazımı kullanmıyodum sezonu açtık malum dünkü sürüşten sonra cihaz güncelleme olduğunu bildirdi ve güncellemeyi yaptım. bugün ise hem şarj için hem de güncelleme kontrolü için cihazı pc ye bağladım ama garmin express cihazı bir türlü görmedi ve bağlı değil olarak çıkıyor. cihazı unut dedim ve tekrar tanıtmayı denedim ancak çıkar tak kapat aç ne yaptıysam cihazı bulmuyor.

cihazın içinden kontrol ettiğimde 9.30v ile güncelleme yok olarak görünürken pc üzerinden baktığımda 9.40v olduğunu ve güncelleme için cihazın bağlanması gerektiğini gösteriyor. cihaz bağlı ve şarj oluyor ama garmin express ne yaptıysam görmedi bunun gibi bişey başına gelen veya çözümü konusunda yardımcı olabilecek var mıdır?

uzun zamandır trainerde kullandığım için edge 530 cihazımı kullanmıyodum sezonu açtık malum dünkü sürüşten sonra cihaz güncelleme olduğunu bildirdi ve güncellemeyi yaptım. bugün ise hem şarj için hem de güncelleme kontrolü için cihazı pc ye bağladım ama garmin express cihazı bir türlü görmedi ve bağlı değil olarak çıkıyor. cihazı unut dedim ve tekrar tanıtmayı denedim ancak çıkar tak kapat aç ne yaptıysam cihazı bulmuyor.

cihazın içinden kontrol ettiğimde 9.30v ile güncelleme yok olarak görünürken pc üzerinden baktığımda 9.40v olduğunu ve güncelleme için cihazın bağlanması gerektiğini gösteriyor. cihaz bağlı ve şarj oluyor ama garmin express ne yaptıysam görmedi bunun gibi bişey başına gelen veya çözümü konusunda yardımcı olabilecek var mıdır?
Ben de az önce güncellemeyi yaptım. Yarın iş yerime uğrayınca bir kontrol ederim böyle bir durum oluşacak mı bakalım.

Merhaba,

Bilgisayarınız bir iş bilgisayarı mı ? USB kısıtlamaları vb var mı ? Bu tur durumlarda sorun olabiliyor. Benim başıma geldi. İş bilgisayarımda yapamadığım güncellemeyi evdeki billgisayarda yapabildim.

Belki sizin bilgisayarınızda da böyle bir kısıtlama vardır. (Ya da buna bir virüs/güvenlik yazılım sebep oluyor olabilir.)

Kolay gelsin.

five

Geri