Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İnceleme Garmin Varia 515 radar

Sormamın sebebi aynı liknte 315 modeli de mevcut uygun fiyat olduğunu söylediğinizde ona baktınız sandım. Yaklaşık 62 dolarlık kargoyu gördünüz umarım.

Scudo
Sormamın sebebi aynı liknte 315 modeli de mevcut uygun fiyat olduğunu söylediğinizde ona baktınız sandım. Yaklaşık 62 dolarlık kargoyu gördünüz umarım.
kargo kapsam dışı hocam. sık gidip gelen arkadaşım var o getirecek. 200 usd mantıklı bir fiyat bu şartlarda sanırım. tüm maliyet 200 usd olacak

Selam,
199 usd diyor ama benim bir hediye çekim var. 60 usd düşecek bu fiyattan.

(link)
Hediye çekinin acelesi yoksa black friday haftasını bekle abi istersen. Ben geçen yıl saati alırken %25 indirim vardı Garminde o dönem.

• Beğen
Tepkiler: RTFM
Selam,
199 usd diyor ama benim bir hediye çekim var. 60 usd düşecek bu fiyattan.

(link)

Bizim gümrük o 60 USD'lik indirimi dikkate almayıp gerçek fiyattan ithalat sayabilir. Neyse ki Amazon böyle durumlarda siparişi iptal edip sorun yaşanmasını önlüyor.

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve RTFM
Bizim gümrük o 60 USD'lik indirimi dikkate almayıp gerçek fiyattan ithalat sayabilir. Neyse ki Amazon böyle durumlarda siparişi iptal edip sorun yaşanmasını önlüyor.
hocam teslimat amerika adresine olacak. o nedenle gümrük falan işleri olmayacak. çok o toplara girmek istemiyorum.

• Beğen
Tepkiler: MakRo
hocam teslimat amerika adresine olacak. o nedenle gümrük falan işleri olmayacak. çok o toplara girmek istemiyorum.

Güzel o zaman.

Doğrudan Türkiye'ye almaya niyetlenen olursa aklında olsun yine de. Gümrüğümüz kapsamı ve vergiyi hesaplarken indirimleri hesaba katmamaya meyilli.

• Beğen
Tepkiler: RTFM
Antalya’da birlikte sürdüğüm arkadaşlar gayet iyi bilir, solo ya da grup sürüşü olsun 10 saniyede bir arkama bakmaktan kendimi alıkoyamaz hale geldim. Hatta bunu takıntı haline getirdim diyebilirim. Bir gün arkama bakmaktan, emniyet şeridinde duraklayan bir arabanın arkasına sinek gibi de yapışabilirim garantisi yok. Bu duruma durduk yere, hiçbir mantıklı sebebi olmadan ezilme tehlikesi yaşamış arkadaş ve büyüklerimin de büyük etkisi var. Hatta bir tanesi de forumda aktif üye tecrübesini paylaşabilir belki.

Neyse lafı çok dolandırmayayım. Bu sağlıksız durumumun önüne geçebilmek adına ben de varia radar rtl 515 modelinden sipariş ettim. Bir radarın arkamı kollaması, sürüşüme/antrenmanıma daha rahat bir şekilde odaklanmama biraz bile yardımcı olsa, son kuruşuna kadar değecektir diye düşünüyorum.

Antalya’da birlikte sürdüğüm arkadaşlar gayet iyi bilir, solo ya da grup sürüşü olsun 10 saniyede bir arkama bakmaktan kendimi alıkoyamaz hale geldim. Hatta bunu takıntı haline getirdim diyebilirim. Bir gün arkama bakmaktan, emniyet şeridinde duraklayan bir arabanın arkasına sinek gibi de yapışabilirim garantisi yok. Bu duruma durduk yere, hiçbir mantıklı sebebi olmadan ezilme tehlikesi yaşamış arkadaş ve büyüklerimin de büyük etkisi var. Hatta bir tanesi de forumda aktif üye tecrübesini paylaşabilir belki.

Neyse lafı çok dolandırmayayım. Bu sağlıksız durumumun önüne geçebilmek adına ben de varia radar rtl 515 modelinden sipariş ettim. Bir radarın arkamı kollaması, sürüşüme/antrenmanıma daha rahat bir şekilde odaklanmama biraz bile yardımcı olsa, son kuruşuna kadar değecektir diye düşünüyorum.

İyi yapmışsınız, o konuda içinizin çok daha rahat olacağınıza eminim. Alet gerçekten efektif çalışıyor ve parasının hakkını veriyor. Ancak yine de bağlantı yollarında veya tır, otobüs gibi büyük taşıtlar geçerken temkinli davranın çünkü hemen arkasındaki aracı göremediği için fark edemiyor ve ekrandan uyarmayabiliyor. Kritik noktalarda arkadan göz teması ile bilgi almak şart.

Ben de bu cihazdan satin almayi dusunuyorum.. Yurticinde su an en uygun 5500 tl fiyati ile elcobilde sanirim.. Daha hesapli bir sekilde getirtebilecegimiz bir yer var midir?

Günaydın
Böyle bi derdim var çözümü olan var mı ?DF51CE12-EE15-4392-B689-29512857E61B.jpeg

Günaydın
Böyle bi derdim var çözümü olan var mı ?296803 dosyayı görüntüle
1030 ve 1030plus cihazlarda çok yaşlanan bir durumdu bu. Bu cihazlar için kırılan kısımları 3d yazıcıda yazdırıp montajladı distribütör firma. Sanırım aynı çözüm varia radar için de uygulanabilir diye düşünüyorum.

dipnot: 1040 serisinde sonunda plastikten vazgeçip alüminyum yaptılar oturduğu kısmı. Benzer güncellemeyi rtl515 için de yapmalılardı.

Sipariş verdim yapıştırıp uygun fiyata satacağım ilgilenen olursa

• Beğen
Tepkiler: sahrana
Geçmiş olsun yolda giderken mi kırılıp düştü.
Sağolun aslında bu hali ile tutuyor 1 haftadır böyle kullanıyorum düşmüyor , sanırım çıkarırken aşındı ve parçası kırıldı,

Sipariş verdim yapıştırıp uygun fiyata satacağım ilgilenen olursa

Aynı şehirde olsak sana ücretsiz yapıp verirdim :) 3d ile yapılıyor, igsport618 için yapmıştım 1 yıl kullandım.

Son düzenleme:
Alternatif ürün: (link)
xwucACPXGdGneyJYeaPjVH-970-80.jpg.webp

(link)

Daha önce paylasildiysa kusura bakmayın daha ucuz bir alternatif Çin li kardeşlerden.
Magene L508'i bir haftadır kullanıyorum. Daha detaylı paylaşım da yapacağım daha sonrasında belki merak eden olur diye ancak ilk izlenimlerimi aktarayım.
Öncelikle, inceleme videolarındaki bazı olumsuz belirtilen özellikler yazılım güncellemesiyle çözülmüş. Örnek olarak, arkadan gelen bir arabayı ilk gördüğünde flaş/uyarı ışığı atıyor deniyordu, sonrasında araba geçene kadar atmıyordu, almadan önce izlediğim videolarda. Şu anda bu çözülmüş. Bir diğer video olumsuz eleştirisi ise, peşpeşe arabalar radar mesafesinde kaldığında ilk araba haricinde uyarı atmadığıydı, şu anda böyle bir problem de yok. her arabaya gördüğü sürece flaş/uyarı atmaya devam ediyor.
ışık modu sayısını da arttırmışlar yanlış hatırlamıyorsam toplam mod sayısı 7 olmuştu. her bir modun gece ve gündüz parlaklığını ayrı ayrı ayarlayabiliyorsunuz. Pil ömrünü etkilediği yazıyor. Ben karanlıkta %50de (default gelen ayar) kullanıyorum. Grup içinde oldukça dikkat çektiğini söylüyorlar. Arkadan uzun süreli izlemedim hiç.
Tek başıma sürdüğüm zamanlarda gerçekten hiç şaşma yaptığını görmedim, ancak kalabalık pelotonda biraz geç haber verdiği oldu. Ama gruptaki Varia olanlarla aynı anda tepki verdiğini çok net şekilde söyleyebilirim.
Özetle, benim gibi Varia'ya o kadar para vermek istemeyen, ama iyi çalışan bir radar isteyenler için çok güzel bir alternatif. Uzun kullanımda ne olur, problem çıkarır mı zamanla göreceğim. Bir problem çıkartırsa da burada paylaşırım zaten.

Geri