Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İnceleme Garmin Varia 515 radar

Merhaba ikinci el garmin varia 515 aldım ancak monte için sadece aero sele borusuna uygun olan aparat var benim sele yuvarlak. İnternette baktım en düşük 940 tl. Daha uygun nasıl çözebilirim önerisi olan var mı?

Scudo
Merhaba ikinci el garmin varia 515 aldım ancak monte için sadece aero sele borusuna uygun olan aparat var benim sele yuvarlak. İnternette baktım en düşük 940 tl. Daha uygun nasıl çözebilirim önerisi olan var mı?
Screenshot_2023-05-21-15-35-03-886_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
Screenshot_2023-05-21-15-34-49-117_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg

Teşekkürler araştırmanız için bağlantı aparatı var içindeki sünger parçalarından aero olan var sadece. Yuvarlak sele borusuna uygun süngerini kullanmayıp satmak isteyen varsa ulaşabilir mi. Manisa İzmir elden alabilirim.

Teşekkürler araştırmanız için bağlantı aparatı var içindeki sünger parçalarından aero olan var sadece. Yuvarlak sele borusuna uygun süngerini kullanmayıp satmak isteyen varsa ulaşabilir mi. Manisa İzmir elden alabilirim.
Bunda içinin plastiği de beraber geliyor. Araştırmanıza gerek olmadan bunu kullanabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: blackdestiny
Aradığınız parçanın adı "fitting shim". Ayrı olarak bulabileceğiniz bir parça değil. Ancak 3d print için dosya bulabilirseniz olabilir, ama o noktaya gelince direkt adaptörü kendisini de basabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: blackdestiny
Bugün siparişim geldi. Edge lerde olduğu gibi 2. bir emniyetin olmaması tedirgin ediyordu, bu şekilde çözmüş oldum.

IMG_20230524_162348.jpgIMG_20230524_185545.jpgIMG_20230524_185704.jpg

Ben de varia rtl 515 aldım yarın takacağım, normal düz yolda sürüşlerde düştüğü oldu mu hiç? yoksa sadece önlem olarak mı aldınız?

Ben de varia rtl 515 aldım yarın takacağım, normal düz yolda sürüşlerde düştüğü oldu mu hiç? yoksa sadece önlem olarak mı aldınız?
Bu soruya yaklaşık 1 senedir kullanan birisi olarak cevap vermek isterim. 19 nisan 2022 tarihinde almışım 2 farklı bisiklette kullandım. Dilimi ısırayım hiç düşürmedim.

• Beğen
Tepkiler: mcanerg

Önlem için aldım, düşürürsem karşılaşabileceğim maliyetin karşısında makul bir sigorta primi gibi düşündüm :)

Benim aklıma gopronun camera tetherını takmak geldi, elimde var zaten gopro için zamanında almışım, takabilirsem atarım buraya fotoğrafını

Evet bugün bahsettiğim aparatı denedim, bana çok iyi uydu gibi geldi, siz de bakın isterseniz. 2. bir güvenlik gibi düşünülebilir. Goproyu boyut karşılaştırması için koydum.
IMG_2760.jpegIMG_2761.jpeg

• Beğen
Tepkiler: Rhodiumm ve gurkan
Bunlar da bisiklete takılı hali ve wahooda çıkan ekran
IMG_2756.jpegIMG_2757.jpeg

• Beğen
Tepkiler: samet akkaya
Garmin Edge alırken kullandığım 'Almanya'dan arkadaş alıp getirdi' yöntemi varia515 için çalışmadı. Kanunlar sadece 516 modelinin satışına izin veriyormuş (çakarsız 515).
Son dönemde uygun bir alışveriş fırsatına denk gelen oldu mu 515 için?

Garmin Edge alırken kullandığım 'Almanya'dan arkadaş alıp getirdi' yöntemi varia515 için çalışmadı. Kanunlar sadece 516 modelinin satışına izin veriyormuş (çakarsız 515).
Almanya yasaları gereği 515 modeli online bile olsa yasak diye biliyorum Almanya sınırları içerisinde. 515 Modeli gelende wiggle tarzı ingiliz sitelerinde satılıyor. 150 € sınırına yakalanmadan online alım mı yapmak için sordunuz yoksa ikinci el satan birilerini mi sordunuz.

• Beğen
Tepkiler: Homer
Her türlüsünü kastediyordum.
Tabi öncelik olarak İngiltere ve Almanya'da yaşayan dostlardan fayda sağlamayı planlıyorum.:)

arkadaşınız yakın bir ülkeden alabilir sınıra yakınsa günübirlik
amazonun Almanya dışı bir mağazasından sipariş verse de Almanyaya teslim etmiyorlar mı?

Radar çeşitliliği artıyor

• Beğen
Tepkiler: Homer ve Özcan
Her türlüsünü kastediyordum.
Tabi öncelik olarak İngiltere ve Almanya'da yaşayan dostlardan fayda sağlamayı planlıyorum.:)
Amazonda bir ara 150 euro altında bir fiyata satılıyordu. Bir inceleyin amazonu, ama amacınız kargo ve vergiden kâr etmek ise elbette yurtdışından gelen bir tanıdığa getirtmek daha makul.

Sonunda ben de alabildim.
Daha doğrusu İngiltere'den arkadaşım aldı, ay sonu elime geçecek.

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
Geri