Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Gidon bandı tavsiyesi

Cagkan Dur

Forum Demirbaşı
Tepki
77
Bisiklet
Trek
arkadaslar suan icin beyaz sargi kullaniyorum.
hem kirliliginden hemde yapmis oldugum kaza sonucu surtunmeden sag taraf yirtildi denilebilir.
bisikletim trek 1.2
genellikle beyaz kirmizi ve siyah renklerden olusmakta kadro. ama beyaz kullanmak istemiyorum.
kirmizi cokmu siritir acaba?
erdoganlarda token yada pro'lar var sargi olarak.
siz ne tavsiye edersiniz

Scudo
eğer deri sarma imkann varsa deri sar ömürlük olur ve tutması rahat olur

benim kadrom da beyaz ağırlıklı kırmızı ve siyah parçalardan oluşuyor. bisikletin mütevazi görüntüsü sebebi ile siyah bant sardım, trek 1.2 ye beyaz sarsan erken kirlenir, kırmızı biraz sırıtır gibi, siyah da boğar :D sakin tarzı sevdiğim için ben siyahı kırmızıya tercih ederdim.

http://gsun6.files.wordpress.com/2011/12/2010trek1200.jpg
http://mamiljourney.files.wordpress.com/2011/01/100_0796.jpg

hangisi sana göre daha yakışmışsa onu al :)

Selle Italia nin gidon bandini tavsiye ederim, bisikletimden nasil durduguna bakabilirsin..

http://i44.tinypic.com/21a3jk.jpg

Kırmızı sırıtmıyor fakat çabuk kirleniyor. Siyah fazla boğuyor. Beyaz en güzeli. Decathlonda satılan beyaz deri görünümlü sargıları tavsiye ederim. hem temizlemesi kolay hem de kolay yıpranmıyor. Kırmızı deri görünümlü bulursan tavsiye ederim ama sakın Pro marka alma 1 haftada kirleniyor.

(link) Brooks'un deri gidon bandı bir arkadışımın bianchi'sinde vardı çok rahat.

Arkadaşlar bu gidon bantlarından hiç kullandınız mı acaba?

(link)
(link)

@mfurkan alta kini kullanıyorum yani güzel diyebilirim öyle çok çok harika bir gidon bandı değil ama işini yerine getiriyor fiyat performans ürünü diyebiliriz
o kanallı dokusu güzel ve sarımı kolay

• Beğen
Tepkiler: erendiz çetiner
Herkese merhaba.Yol bisikletimin gidon bandını değiştirmek istiyorum.İlk defa yeni gidon bandı alacağım, bu konuda tecrübesizim ve bilgili arkadaşların yardımına ihtiyacım var.

(link)

(link)

2'si arasında kaldım, düşündüğüm şey eldivensiz kullanımda rahatlık sağlaması ve uzun ömürlü olması.Bu fiyat bandında (10-15 dolar) başka önerileriniz varsa onlara da açığım.Renk olarak beyaz düşünüyorum bununla ilgili de tcrübeleriniz varsa sevinirim.

Selamlar :)

@hasanalparslang merhaba fizik gidon bandı kullanıyorum.yumuşak bir yapısı var ve süngerimsi bir yapıda olduğu için eldivensiz de rahat kullanılabilir.temizliği kolay,silinebilir yapıda.ben turuncu rengini 6-7 aydır kullanıyorum kirlenme konusunda bir sorunum yok.Beyaz haliyle çabuk kir belli edecektir.

• Beğen
Tepkiler: hasanalparslang
deri olan fizik gidon bandı yıkanabilir, geçen yıl 70 liraya almıştım.

• Beğen
Tepkiler: azmicndk
Fizik'i aldım arkadaşlar.1 hafta falan oldu takalı şimdilik memnunum :)

(link) kullanmıştım.Yeni topladığım tur bisikletinin kelebek gidonu için de yine aynı gidon bandından aldım.Tam bir fiyat kalite performans ürünüdür ;)

İşe giderken kullandığım dropbar'lı bisikletimi dışarıda bırakıyorum. Çok kötü bir gidon bandı kullanıyorum. Sanırım çoluk çocuk el atıyor ve gidon bandını zedeliyorlar. Gidon bandı o kadar kötü ki bazen ben bile zedeliyebiliyorum. :)
Bu şartlar altında önerebileceğiniz fiyat/performans ürünü var mı?

204460 Hem fiyat olarak çok iyi ,kullanışlı, hem de umarım kullanmak zorunda kalmazsınız ama incinme, zorlanma gibi durumlarda işe yarar. 10 cm x 3.5 metre.

@murat16
Foto çok flu. Marka ve modelini yazar mısın.

Sanki gidon bandı değilde bandaj gibi geldi bana. Fizik 3 mm (link) şiddetle tavsiye ederim.

Geri