Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Giro d'Italia 2015

• Konuyu başlatan Anonim
  • Başlangıç tarihi
Scudo
Alberto Contador ve diğerleri olarak ikiye ayrılıyor Giro'daki bisikletliler. ☺☺
Gönül isterdi Froome ve Nibalide burda olsaydı. TDF'e kadar beklicez ne yapalım.

Gördünüz ispanyol Astana lının nasıl kaçtığını..TDF de Nibali ve Aru birlikte yarışacaklar, bakalım Cantador hangisini takip edecek, hangisi kaçacak?

Vinokurov, Nibali için özel bir bisiklet yapmaya başlamış, çelik karbon titan ve plutonyum karışımı.
17762 dosyayı görüntüle

Genel kılasman da ilk 5'de 3 astana takımına ait sporcusu var bu contador için tehdit oluşturur mu? Gelecek etaplarda landa ve cataldo genel kılasman için atak yapsalar sonra contador karşılık verir mi, verse yorulmaz mı? Bu da aru için avantaj olmaz mı? Biraz saçmaladım ama :)

@sadık bostan

Sadık bey,

Yüzde 99 her takımın bir tane lideri olur. Bu turda da ana favoriler Contador,Aru ve Porte. Landa ve Cataldo şu anda sadece birer figüran :) Zaten çoğu şey zamana karşı etabında belli olacak ancak Contador,Aru veya Porte bu turu kazanacak. Landa ve Cataldo sadece bir domestik nasıl Kreuziger'de Contador'un en iyi domestiği olduğu için 5. sırada aynı olay Landa ve Cataldo için de geçerli.

Contadorda bi sorunu yok aru da belirtti röportajda.Açıkcası ben de aynı şeyi düşünüyorum.Sky taraftarı değilim ama port bi haltlar karıştıracak.

T-Rİ-LON-GOOOOO yine aldı, 38 yaşında yine aldı adam helal olsun :D Aru da son saniye saldırışıyla 2 saniye aldı galiba Contador'dan :)

• Beğen
Tepkiler: sebevi
Son sprintte yayın gitti ya şanssızlığa bak..

Ben evdeysem uydudan hotbirdde rai sport 1 kanalından ıtalyanca izliyorum, yayın güzel şifresiz. Işte isem rainin websitesinfen izliyorum. Tabii italyanca. İzleyemeyenler bu şekilde izleyebilir.

Uyanık aru son saniye atağı ile 1 saniye geri aldı.

En komiği de greipel in finişe gelisiydi. Caddebostan sahilde gezintide gibi geldi :)

• Beğen
Tepkiler: Özgür R
Aru'yla Contador o kadar ne konuştu acaba?

@S.Koca ''Beraber çalışmaya devam edelim, Uran geride kaldı bize karşı zamana karşı avantajı var şimdiden fark yapalım ki kafamız rahat olsun'' Aşşağı yukarı böyle bir şeyler :) Aru etaptan sonra da açıklamış...

@taner07 Teşekkürler, yarış sonrası açıklamalara bakamamıştım. Uran aklıma geldi ama Contador'un bu aşamada Uran için kendisini yormasını beklememiştim.

• Beğen
Tepkiler: taner07
Özellike Contador için yarın ilaç gibi gelecek. ( dinlenme günü ) Çünkü daha çok zor etaplar ve bireysel zamana karşı var. Çok keyifli bir tur olacağı kesin zaten keyifli de keyfimize keyif katacak :)

Geri