Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Giro d'Italia 2015

• Konuyu başlatan Anonim
  • Başlangıç tarihi
Contador bu sene hem Giro hem de Tdf`yi kazanırsa, diğer genel klasmancılara yeni bir hedef koymuş olacak, belki ileriki yıllarda Giro eski günlerine geri döner.

• Beğen
Tepkiler: Gacemer
Scudo
Ben contadoru rocky filmindeki rocky ye benzetiyorum, daha doğal daha duygusal; froome ise ivan drago gibi. Suni , robotik. Contador hepimize daha duygusal geliyor ve benimsiyoruz ama ah o doping lekesi yok mu.
Froome un sürekli steme bakması benim hosuma gidiyor. Ayrı bir tat katıyor. Formula 1 arabaları gibi froome. Sürekli telemetriden kontrol ediliyor ya f1 arabaları . Bazen uzakttan daha fazla devir cevirmesine izin veriyorlar falan. Froome da böyle mi merak ediyorum. Kulakliktan ona 3 dakika için 130 kadansa çıkabilirsin veya nabız 175 e cikabilirsin falan diyorlar mi merak ediyorum. Vueltada contadorun froome ü geçişi çok güzeldi ama katalunyada da froome un contador ü geçişi çok güzeldi.

13 etap startı verildi. İzlemek isteyenler televizyonlarını açsın.
Bu etap dümdüz :)

https://lqyifq.dm2303.livefilestore.com/y2mXL9_hJ1PXQ2YzqBaP5JkJsrvYLUS7tdhpV5CBUMkgz45qgTP-PelBrDZeAX4O2N2Vqbye38O8tWiDqS_nNq5Zv_LhlBgqcXC3pt1waxl5qS8wM5HzY1uzYUNT_ZXEpIQl-prO69yn37xpTZ03Mow-g/T13_Jesolo_alt.jpg?psid=1

@Uğur S. bu sefer etap gerçek anlamda dümdüz :D siz buna etap profili demişsiniz ama bu bildiğiniz cetvel :( Mezgec alsın artık şu etabı ya...

Bu ne ya İtalya turu mu amazon turu mu belli değil her gün yağmur her gün yağmur :)

Frapporti de (Kaçış grubundaki Androni' li ) asssaver mi var :)

Eğer iki sene önce yağmur olmasaydı Wiggo kazanırdı. Giro'nun yağmuru sürprizleri hazırlıyor zaten.....

Reji güzel şeyler yakalıyor.
Demin tinkoff lu birinin eli uyuştu aşağı salıp yumruk sıkıp açtı bir süre. onu yakalamış.
deminde pelotondan biri suluğu yol kenarına fırlattı ama birşeye çarpıp geri pelotonun arasına yuvarlandı. iyi kaza olmadı

Bugünkü etabı pek takan yok gibi ben de yarınki etap öncesinde Alberto Contador'un kariyeri boyunca uzun zamana karşı yarışlarına aldığı başarıları paylaşayım sizinle :)

upload_2015-7-22_17-33-40.png

Son 3 KM'de soldan çimene girdi biri. Peloton yalan oldu...

Contador'un kazanın içinde olduğunu söylediler ama kesin bilgi değil.
Lampre Merida'dan Sacha Modolo aldı.

aru is the new pink :)

Evet Aru ilk gruptaymış. Contador pembeyi kaybetmiş. Genel klasmanda fark 19 sn. oldu.

Son durum bu şekilde;

1.png

Giro organizasyonu şu son 10 kmyi hazırlarken nasıl kaza olmadan biteceğini düşündü acaba? Şu son kilometrelerde kaza olmasa büyük sürpriz olurdu, o dar yolda ve daracık dönüşlerde ve yağmurda kaza normal ve Aru pembeyi aldı, helal olsun. Contador ve Porte yine yarışın sonuna geride girince süre kaybetti, Contador hadi neyse de Porte yine 2 dakika falan kaybetti herhalde. Yarınki etap çok acayip olacak, herhalde Wiggo'nun olimpiyat zaferinden sonra ilk defa bir zaman karşıyı sıkılmadan izleyeceğim :)

Kaza son 3.2 km içerisinde olmadı mı ? Neden zaman farkı oldu ? Ayrıca pembe mayo kaza yaptığında yazılı olmayan kurallar gereği beklemek gerekmez mi ?

Etap sacha modolonun, pembe mayo aru'da. Giro hep en beklenmedik etaplarda sürpriz yapıyor. Olan yine porte'ye oldu.

.

http://i.imgur.com/zGItGNp.jpg

Kural falan ama insanın canı sıkılıyor Porte'un durumuna.

Geri